Bezpłatne Warsztaty Cyfrowej Kreacji

We wrześniu w Warszawie odbędą się bezpłatne multimedialne warsztaty w ramach światowej trasy Aperture World Tour oraz Final Cut World Tour. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać m.in najnowszy program Aperture 2 dedykowany specjalnie dla fotografów. Polecamy.
Warsztaty Cyfrowej Kreacji to doskonała okazja, żeby zapoznać się z najnowszym programem dla fotografów Aperture 2 charakteryzującego się bogatym zestawem funkcjonalności oraz intuicyjnym interfejsem. Dzięki uproszczonemu interfejsowi, Aperture 2 jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych fotografików.

Aperture 2 to ponad 100 nowych narzędzi do obróbki zdjęć na każdym etapie obejmujący między innymi Recovery - funkcję odzyskiwania informacji, Vibrancy - selektywne zwiększanie nasycenia bez modyfikacji odcieni skóry, Vignette - efekty specjalne czy miękki pędzel Retouch do usuwania wad sprawi, że bez problemu można zrealizować nawet najbardziej kreatywne pomysły. Uczestnicy warsztatów przekonają się także jak doskonale Aperture 2 integruje się z platformą Mac i dodatkowymi wtyczkami, tworzonymi przez zewnętrznych producentów oprogramowania.


To nie wszystko. Podczas warsztatów eksperci Apple, krok po kroku poprowadzą uczestników również przez świat Final Cut Studio 2 oraz Final Cut Server i zademonstrują spektakularne możliwości oprogramowania Apple wykorzystywane przez najlepszych twórców wideo. Eksperci będą do dyspozycji uczestników i odpowiadać będą na wszystkie pytania.

Na zakończenie imprezy organizatorzyrozlosują wśród uczestników atrakcyjne nagrody takie jak: komputer Macbook, iPody, zestawy głośnikowe i akcesoria. Poniżej program warsztatów:
  • Rejestracja - od godz. 11:00
  • Prezentacja Aperture 2 - 12:00 - 13:30
  • Zakończenie, losowanie nagród - 16.30

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić zgłoszenie znajdujące się tutaj.


Termin warsztatów: 18 września 2008
Miejsce: Multikino Ursynów (Aleja KEN 60), Warszawa

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0