Bezpłatne Warsztaty Cyfrowej Kreacji

We wrześniu w Warszawie odbędą się bezpłatne multimedialne warsztaty w ramach światowej trasy Aperture World Tour oraz Final Cut World Tour. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać m.in najnowszy program Aperture 2 dedykowany specjalnie dla fotografów. Polecamy.
Warsztaty Cyfrowej Kreacji to doskonała okazja, żeby zapoznać się z najnowszym programem dla fotografów Aperture 2 charakteryzującego się bogatym zestawem funkcjonalności oraz intuicyjnym interfejsem. Dzięki uproszczonemu interfejsowi, Aperture 2 jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych fotografików.

Aperture 2 to ponad 100 nowych narzędzi do obróbki zdjęć na każdym etapie obejmujący między innymi Recovery - funkcję odzyskiwania informacji, Vibrancy - selektywne zwiększanie nasycenia bez modyfikacji odcieni skóry, Vignette - efekty specjalne czy miękki pędzel Retouch do usuwania wad sprawi, że bez problemu można zrealizować nawet najbardziej kreatywne pomysły. Uczestnicy warsztatów przekonają się także jak doskonale Aperture 2 integruje się z platformą Mac i dodatkowymi wtyczkami, tworzonymi przez zewnętrznych producentów oprogramowania.


To nie wszystko. Podczas warsztatów eksperci Apple, krok po kroku poprowadzą uczestników również przez świat Final Cut Studio 2 oraz Final Cut Server i zademonstrują spektakularne możliwości oprogramowania Apple wykorzystywane przez najlepszych twórców wideo. Eksperci będą do dyspozycji uczestników i odpowiadać będą na wszystkie pytania.

Na zakończenie imprezy organizatorzyrozlosują wśród uczestników atrakcyjne nagrody takie jak: komputer Macbook, iPody, zestawy głośnikowe i akcesoria. Poniżej program warsztatów:
  • Rejestracja - od godz. 11:00
  • Prezentacja Aperture 2 - 12:00 - 13:30
  • Zakończenie, losowanie nagród - 16.30

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić zgłoszenie znajdujące się tutaj.


Termin warsztatów: 18 września 2008
Miejsce: Multikino Ursynów (Aleja KEN 60), Warszawa

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
12 Lip 2019
Jacek Deneka został laureatem Drone Awards 2019. Jednak ta edycja konkursu okazała się wyjątkowo udana dla Polaków. W kategorii „Nature“ zwyciężył Jeremiasz Gądek, a zdjęcia Bartka Wierzbickiego, Grzegorza Tatara i Marcina Giby znalazły się w finałowej galerii.
1
Czy zdjęcia mogą coś zmienić? Te przyczyniły się do zakończenia pracy dzieci w USA
1 Lip 2019
Na początku XX wieku National Child Labour Comittee zatrudniło fotografa w celu udokumentowania wykorzystywania nieletnich do pracy na terenie Stanów Zjednoczonych. Był nim Lewis Hine, a zdjęcia, które wykonał, po raz pierwszy uświadomiły problem opinii publicznej.
0
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania reklamowa“
28 Cze 2019
Co się dzieje gdy profesjonalny retuszer i ilustrator sięga po fotografię jako środek wyrazu? Seria Alexisa Goodwina pod tytułem „Shanghai Dreams“ proponuje nam surrealistyczną wizję Szanghaju. Goodwin lawiruje między fantazją a rzeczywistością, uwypuklając codzienne czynności Szanghajczyków, które kształtują kulturę i atmosferę miasta.
2
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
1