Bezpłatne Warsztaty Cyfrowej Kreacji

We wrześniu w Warszawie odbędą się bezpłatne multimedialne warsztaty w ramach światowej trasy Aperture World Tour oraz Final Cut World Tour. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać m.in najnowszy program Aperture 2 dedykowany specjalnie dla fotografów. Polecamy.
Warsztaty Cyfrowej Kreacji to doskonała okazja, żeby zapoznać się z najnowszym programem dla fotografów Aperture 2 charakteryzującego się bogatym zestawem funkcjonalności oraz intuicyjnym interfejsem. Dzięki uproszczonemu interfejsowi, Aperture 2 jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych fotografików.

Aperture 2 to ponad 100 nowych narzędzi do obróbki zdjęć na każdym etapie obejmujący między innymi Recovery - funkcję odzyskiwania informacji, Vibrancy - selektywne zwiększanie nasycenia bez modyfikacji odcieni skóry, Vignette - efekty specjalne czy miękki pędzel Retouch do usuwania wad sprawi, że bez problemu można zrealizować nawet najbardziej kreatywne pomysły. Uczestnicy warsztatów przekonają się także jak doskonale Aperture 2 integruje się z platformą Mac i dodatkowymi wtyczkami, tworzonymi przez zewnętrznych producentów oprogramowania.


To nie wszystko. Podczas warsztatów eksperci Apple, krok po kroku poprowadzą uczestników również przez świat Final Cut Studio 2 oraz Final Cut Server i zademonstrują spektakularne możliwości oprogramowania Apple wykorzystywane przez najlepszych twórców wideo. Eksperci będą do dyspozycji uczestników i odpowiadać będą na wszystkie pytania.

Na zakończenie imprezy organizatorzyrozlosują wśród uczestników atrakcyjne nagrody takie jak: komputer Macbook, iPody, zestawy głośnikowe i akcesoria. Poniżej program warsztatów:
  • Rejestracja - od godz. 11:00
  • Prezentacja Aperture 2 - 12:00 - 13:30
  • Zakończenie, losowanie nagród - 16.30

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić zgłoszenie znajdujące się tutaj.


Termin warsztatów: 18 września 2008
Miejsce: Multikino Ursynów (Aleja KEN 60), Warszawa

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards 2018. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
20 Wrz 2018
Międzynarodowy konkurs fotografii miejskiej Urban 2018 wchodzi w fazę finałową. Poznaliśmy nagrodzone cykle i nazwiska finalistów sekcji pojedynczej. Wśród nich znalazło się aż 5 Polaków.
0
Leica Oskar Barnack Award 2018 - oto zwycięskie prace
18 Wrz 2018
Poznaliśmy wyniki jednego z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii dokumentalnej. Tegoroczną nagrodę główną Leica Oskar Barnack Award otrzymał belgijski fotograf Max Pinckers. Natomiast wyróżnienie dla wschodzącego talentu powędrowało w ręce pochodzącej z Rosji Mary Gelman. Niestety w tym roku na podium zabrakło Polaków.
1
Fotografia przyrodnicza na luzie. Oto najlepsze zdjęcia z konkursu Comedy Wildlife Photography Awards 2018
17 Wrz 2018
Naturze nie brakuje poczucia humoru! Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zdjęcia finalistów konkursu Comedy Wildlife Photography Awards, który od 4 lat nagradza najzabawniejsze zdjęcia przyrodnicze.
1
Eduardo Asenjo Matus: “Na zdjęciach staram się pokazać swoją rzeczywistość”
12 Wrz 2018
Przed wejściem do świata fotografii Chilijczyk Eduardo Asenjo Matus zajmował się malarstwem, ale wkrótce w jego domu zaczęło brakować już ścian do powieszenia obrazów. Dziś jako fotograf mierzy się ze swoją chorobą, starając się opowiedzieć o niej za pomocą zdjęć.
0