Bezpłatne Warsztaty Cyfrowej Kreacji

We wrześniu w Warszawie odbędą się bezpłatne multimedialne warsztaty w ramach światowej trasy Aperture World Tour oraz Final Cut World Tour. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać m.in najnowszy program Aperture 2 dedykowany specjalnie dla fotografów. Polecamy.
Warsztaty Cyfrowej Kreacji to doskonała okazja, żeby zapoznać się z najnowszym programem dla fotografów Aperture 2 charakteryzującego się bogatym zestawem funkcjonalności oraz intuicyjnym interfejsem. Dzięki uproszczonemu interfejsowi, Aperture 2 jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych fotografików.

Aperture 2 to ponad 100 nowych narzędzi do obróbki zdjęć na każdym etapie obejmujący między innymi Recovery - funkcję odzyskiwania informacji, Vibrancy - selektywne zwiększanie nasycenia bez modyfikacji odcieni skóry, Vignette - efekty specjalne czy miękki pędzel Retouch do usuwania wad sprawi, że bez problemu można zrealizować nawet najbardziej kreatywne pomysły. Uczestnicy warsztatów przekonają się także jak doskonale Aperture 2 integruje się z platformą Mac i dodatkowymi wtyczkami, tworzonymi przez zewnętrznych producentów oprogramowania.


To nie wszystko. Podczas warsztatów eksperci Apple, krok po kroku poprowadzą uczestników również przez świat Final Cut Studio 2 oraz Final Cut Server i zademonstrują spektakularne możliwości oprogramowania Apple wykorzystywane przez najlepszych twórców wideo. Eksperci będą do dyspozycji uczestników i odpowiadać będą na wszystkie pytania.

Na zakończenie imprezy organizatorzyrozlosują wśród uczestników atrakcyjne nagrody takie jak: komputer Macbook, iPody, zestawy głośnikowe i akcesoria. Poniżej program warsztatów:
  • Rejestracja - od godz. 11:00
  • Prezentacja Aperture 2 - 12:00 - 13:30
  • Zakończenie, losowanie nagród - 16.30

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić zgłoszenie znajdujące się tutaj.


Termin warsztatów: 18 września 2008
Miejsce: Multikino Ursynów (Aleja KEN 60), Warszawa

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
1
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4