Annie Leibovitz

Wszystkie artykuły z tagiem: "Annie Leibovitz" w serwisie fotopolis.pl:
Polskie wydanie „Annie Leibovitz. Portrety 2005-2016“ już dostępne w sprzedaży
Jesteś fanem prac Annie Leibovitz, jednej z najważniejszych postaci we współczesnym świecie fotografii. Jeśli tak, to mamy świetną wiadomość. Na naszym rynku pojawiło się polskie wydanie najnowszego albumu „Annie Leibovitz. Portrety 2005-2016“.
7 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
Nauka fotografii od legendarnej Annie Leibovitz? To możliwe dzięki platformie MasterClass
Chcesz uczyć się od jednego z najlepszych fotografów na świecie i to w zaciszu własnego domu? Ceniona portrecistka Annie Leibovitz rozpoczęła swoje pierwsze zajęcia online w ramach platformy edukacyjnej MasterClass.
21 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Zupełnie nowe oblicze kalendarza Pirelli
Pod koniec września dowiedzieliśmy się, że za kalendarz Pirelli na rok 2016 odpowiadać będzie nie kto inny jak osławiona Annie Leibovitz. Teraz możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia. Jak wyszło? Z pewnością nie tego się spodziewaliście.
1 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Kalendarz Pirelli 2016 - poznaliśmy szczegóły
Znamy już nazwiska fotografa oraz kobiet, które pojawią się na zdjęciach w prestiżowym kalendarzu Pirelli na 2016 rok. Serena Williams, Yoko Ono Kathleen Kennedy i Amy Schumer stanęły przed obiektywem Annie Leibovitz.
25 Wrz 2015
Michał Chrzanowski
0
Aparat polecany przez Annie Leibovitz
Annie Leibovitz jest rozpoznawalną na całym świecie artystką. Pewnie ciekawi jesteście, jaki aparat poleca autorka legendarnych portretów ludzi popkultury...
17 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0
Basia Sokołowska - o fotografii subiektywnie: O wystawach na płocie
W najnowszym felietonie Basia Sokołowska pisze o wystawach fotograficznych prezentowanych w przestrzeni miejskiej. Zarówno tych udanych, jak też nie do końca przemyślanych.
22 Maj 2011
Basia Sokołowska
0
"Kobiety" Annie Leibovitz w Warszawie
33 fotografie Annie Leibovitz będziemy mogli oglądać od 15 kwietnia na ogrodzeniu Ogrodu Botanicznego w Warszawie. Wystawa będzie pokazywana w ramach Polskiego Festiwalu Reklamy. Prace amerykańskiej artystki pozostaną w naszej stolicy do 16 maja 2011.
11 Kwi 2011
Marcin Grabowiecki
0