Galeria Obok ZPAF

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria Obok ZPAF" w serwisie fotopolis.pl:
„Broniszów - z dala od stolicy” Joanny Mrówki to fotograficzny wgląd w polską codzienność
„Broniszów - z dala od stolicy” to wystawa, w której centrum znajduje się drugi człowiek i jego codzienne życie. Prace z wielokrotnie nagradzanego cyklu Joanny Mrówki będzie można oglądać od 30 maja w warszawskiej Galerii Obok ZPAF.
21 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
1
Już dziś wernisaż wystawy „Granica. Rekonesans wizualny“ Wojciecha Sternaka
Warszawska Galeria Obok ZPAF zaprasza na dzisiejszy wernisaż wystawy „Granica. Rekonesans wizualny“ autorstwa Wojciecha Sternaka. Start o godzinie 19:00.
10 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
“Kolory i cekiny tylko maskują biedę”. Codzienne życie polskich Romów na zdjęciach Krzysztofa Dąbrowskiego w Galerii Obok ZPAF
Już od środy w warszawskiej galerii Galerii Obok ZPAF będzie można oglądać wystawę “Manusza” Krysztofa Dąbrowskiego. “Chciałem pokazać, że tak naprawdę w swej inności i odrębności są takimi samymi ludźmi jak my. Bieda i problemy z jakimi się borykają nie pozbawiają ich człowieczeństwa” - mówi autor o swoim projekcie.
3 Wrz 2018
Redakcja Fotopolis
0
“Odnalezione” - zbiorowa wystawa studentek i dydaktyków warszawskiej ASP w Galerii Obok ZPAF
Tytułowe odnalezienie jest kluczem spinającym prezentowane prace - od klasycznych zdjęć, aż po montaże audiowizualne. Wernisaż wystawy zbiorowej Pracowni Intermediów warszawskiej ASP już jutro w Galerii Obok ZPAF.
13 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Wystawa „Biosfera“ Marzeny Wasikowskiej to zniewalający fotograficzny pomnik natury
Prezentowana w Galerii Obok ZPAF wystawa „Biosfera“ ma sprowokować widza do zastanowienia się nad naszą odpowiedzialnością za środowisko.
15 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0
Magia dawnych szyldów i neonów na zdjęciach Jarosława Michalaka. Zobacz do 5 stycznia w Galerii Obok ZPAF
- Kiedy uświadomiłem sobie, jak bardzo dzisiejsze miasta zaśmiecane są współczesną reklamą, poczułem, że należy zachować od zapomnienia ginące “Litery” - mówi fotograf, który przez 7 lat fotografował dawne szyldy i neony na terenie Dolnego Śląska.
6 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0
Powrót do korzeni, czyli fotografia otworkowa Piotra Kucii w Galerii Obok ZPAF
W dzisiejszych czasach fotografia jest miksem nowości ze świata nauki, optyki i fizyki. Tylko czy taki idealny, cyfrowy obraz świata jest jeszcze dla widza czymś zjadliwym i możliwym do przyjęcia? Wystawa “Return” to powrót do magii związanej z z początkami fotografii.
23 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
„Adieu Analog”: pożegnanie z klasycznie rozumianą fotografią
„Adieu Analog” to tytuł aktualnej wystawy autorstwa Waldemara Jamy, a dokładniej jednego z pięciu projektów, który zostanie zaprezentowany już w najbliższą środę w warszawskiej Galerii Obok ZPAF.
7 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
„Leśne Zdarzenia” Tomasza Budzyńskiego
Galerii Obok ZPAF zaprasza na wystawę wyjątkowych prac Tomasza Budzyńskiego. Wernisaż cyklu „Leśne Zdarzenia” odbędzie się już w najbliższą środę w Warszawie.
3 Paź 2016
Michał Chrzanowski
0
"21 kartek... Z kajecika…“ Eugeniusza Helberta
Galeria Obok ZPAF zaprasza na wernisaż wystawy Eugeniusza Helberta pt. "21 kartek... Z kajecika…“. Ekspozycję będzie można oglądać już od najbliższej środy w Warszawie.
18 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0