Galeria Obok ZPAF

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria Obok ZPAF" w serwisie fotopolis.pl:
"Oczy Boga" Georgii Krawiec w Galerii Obok ZPAF
Galeria Obok ZPAF zaprasza na wyjątkową wystawę "Oczy Boga", której autorką jest Georgia Krawiec. Wystawa ta ma wiele konotacji. Z jednej strony pokazuje bardzo pierwotny proces fotograficzny związany z wynalazkiem camery obscury, a jednocześnie ma bardzo wiele odniesień filozoficznych i religijnych. Prace można oglądać do 6 listopada.
24 Paź 2013
Marcin Grabowiecki
0
Fotografie Doroty Wroblewskiej w Galerii Obok ZPAF
Galeria Obok ZPAF zaprasza na wystawę fotografii Doroty Wroblewskiej. Wernisaż w najbliższą środę o godzinie 19:00. Wystawa będzie owarta do 29 września.
9 Wrz 2013
Michal Grzegorczyk
0
Christoph Müller w Galerii Obok ZPAF
Galeria Obok ZPAF zaprasza na wystawę Christopha Müllera, której otwarcie odbędzie się w środę 7 sierpnia o godz. 19:00. Autor zaprezentuje swój najnowszy cykl prac powstały pod wpływem jego podróży do krajów Europy Wschodniej, Azji i Ameryki Łacińskiej.
2 Sie 2013
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Damiana Chrobaka w Galerii Obok ZPAF
Zapraszamy do Galerii Obok ZPAF w Warszawie na otwarcie wystawy Damiana Chrobaka, które odbędzie się wyjątkowo w piątek, 28 czerwca o godz. 19:00. Tytułowi "Hunters" to dla autora nowe określenie na współczesne pokolenie yuppi, bankierów, pracowników administracji czy pracowników korporacji. Prezentacja będzie dostępna dla zwiedzających do 2 sierpnia 2013.
27 Cze 2013
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Artura Piecyka w Galerii Obok ZPAF
Razem z Galerią Obok ZPAF zapraszamy na wystawę Artura Piecyka, który zaprezentuje swój cykl zatytułowany "(nie)możliwe?". Otwarcie w środę, 8 maja o godz. 19:00. Zdjęcia Piecyka składają się na opowieść o przemijaniu, tożsamości oraz czasie zaklętym w fotografii.
6 Maj 2013
Marcin Grabowiecki
0
Fotografie Bogusława Kotta w Galerii Obok ZPAF
Zapraszamy do warszawskiej Galerii Obok ZPAF na wernisaż wystawy Bogusława Kotta, który rozpocznie się w czwartek 4 kwietnia o godz. 19:00. Zdjęcia, które złożyły się na wystawę powstały w różnych miejscach na południu Europy. Prezentację będzie można oglądać do 2 maja.
3 Kwi 2013
Marcin Grabowiecki
0
Prace Waldemara Zdrojewskiego w Galerii Obok ZPAF
Zapraszamy do Galerii Obok ZPAF, gdzie już 6 marca swoją wystawę zatytułowaną "Dzień po - Kijów" pokaże Waldemar Zdrojewski. Prezentowane prace są zapisem pewnej historii i dokumentacją wydarzenia odzwierciedlającą stan emocjonalny fotografa, który znalazł się w niespodziewanej dla niego sytuacji.
28 Lut 2013
Marcin Grabowiecki
0
Instalacja Tomasza Dobiszewskiego w Galerii Obok ZPAF
Na najnowszej wystawie w warszawskiej Galerii Obok ZPAF wyjątkowo nie znajdziemy zdjęć a instalacje, których autorem jest Tomasz Dobiszewski. Prace poświęcone odbiorowi fotografii będziemy mogli oglądać od 25 stycznia do 28 lutego 2013.
25 Sty 2013
Marcin Grabowiecki
0
Droga - wystawa Gwidona Cala w Galerii Obok ZPAF
Galeria Obok ZPAF zaprasza na wystawę Gwidona Cala "Droga", która opowiada o podróży autora do Kazachstanu i poszukiwaniu śladów polskości. Wernisaż wystawy odbędzie się w środę, 19 grudnia o godz. 19:00.
17 Gru 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Kożuch Jeden - wystawa zdjęć Krzysztofa Opalińskiego
Galeria Obok ZPAF zaprasza na wystawę fotografii Krzysztofa Opalińskiego pt "Kożuch Jeden". Wernisaż odbędzie się w środę 14 listopada o godz. 19:00. Wystawę będzie można oglądać do 14 grudnia.
13 Lis 2012
Patrycja Tuszyńska
0