Galeria Obok ZPAF

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria Obok ZPAF" w serwisie fotopolis.pl:
Prace duetu Tim Bosko w Galerii Obok ZPAF w Warszawie
W najbliższą środę - 1 grudnia o godz. 19:00 w Galerii Obok ZPAF w Warszawie swoje prace zaprezentuje duet Tim Bosko. Anna Kawa i Tomasz Wójcicki pokażą fotografie dotyczące przestrzeni miejskiej. Cykl powstał kilka lat temu w czasie ich podróży do Brighton. Miasteczko to po sezonie ukazuje swoje drugie oblicze - spokojne, refleksyjne, ale też pełne absurdu. Zatrzymane w kadrze przedmioty na co dzień mijane bezwiednie, dają możliwość nowej ich obserwacji i interpretacji.
29 Lis 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Estetyka destrukcji" Pawła Młodkowskiego w Galerii Obok ZPAF
W środę 27 października 2010 w Galerii Obok ZPAF odbędzie się wernisaż wystawy Pawła Młodkowskiego. Na cykl "Estetyka destrukcji" złożą się, przypominające abstrakcyjne kompozycje, wykonane z nieba fotografie takich miejsc jak kopalnie odkrywkowe, zbiorniki odpadów technologicznych czy topniejące tafle lodu na jeziorach.
25 Paź 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa prac Małgorzaty Zduńczyk w Galerii Obok ZPAF
Kuratorka Galerii Obok ZPAF, Anna Wolska, zaprasza na nową wystawę. W dniach 30 września - 22 października zobaczymy dokument o afrykańskiej społeczności, którego autorką jest Małgorzata Zduńczyk. Wernisaż w środę 29 września o godz. 19:00 w Warszawie.
28 Wrz 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Aliny Budzyńskiej w Galerii Obok ZPAF
Już w środę 8 września w warszawskiej Galerii Obok ZPAF o godzinie 19:00 odbędzie się wernisaż połączony z uroczystym otwarciem wystawy "DO-CHODZENIA", której autorką jest Alina Budzyńska.
3 Wrz 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Kurdystan" Michała Sity w Galerii Obok ZPAF
Zapraszamy na wystawę Michała Sity, który w warszawskiej Galerii Obok ZPAF zaprezentuje wykonane w Kurdystanie zdjęcia. Autor fotografował przedmioty, miejsca i sytuacje, które zaczęły nabierać dla niego znaczenia w miarę wtapiania się w życie prowincjonalnych regionów górzystej krainy. Wernisaż w środę 4 sierpnia o godz. 19:00.
27 Lip 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Polska Bukowina" Marcina Grabowieckiego w Galerii Obok ZPAF
Warszawska Galeria Obok ZPAF zaprasza na wystawę zdjęć Marcina Grabowieckiego zatytułowaną "Polska Bukowina". Autor odwiedził kilka rumuńskich wiosek, w których żyją potomkowie Polaków przybyłych w to miejsce pod koniec XVIII wieku. Wernisaż odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 19:00. Polecamy!
18 Cze 2010
Michal Grzegorczyk
0
"Sąd Ostateczny" Julii Sheveloff w Galerii Obok ZPAF
Warszawska Galeria Obok ZPAF zaprasza na wystawę apokaliptycznych prac o budzącym grozę tytule "Sąd Ostateczny". Julia Sheveloff zaprezentuje na niej cykl będący odważnym połączeniem fotoreportażu i abstrakcji. Wernisaż w najbliższy piątek, 28 maja. Wystawa potrwa do 20 czerwca.
27 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0
Prace Patryka Karbowskiego w Galerii Obok ZPAF
Galeria Obok ZPAF zaprasza na wystawę prac Patryka Karbowskiego. W cyklu "Graniczna 4" autor przedstawia nam mieszkańców jednego z bloków warszawskiego osiedla "Za Żelazną Bramą". Obok rencistów zamieszkują tu młodzi ludzie, którzy rozpoczynają dopiero kariery. Otwarcie już w środę, 28 kwietnia o godz. 19:00.
27 Kwi 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Autobiografia" Wojtka Sienkiewicza w Galerii Obok ZPAF
Już jutro, w środę, 24 marca o godz. 19:00 otwarcie wystawy Wojtka Sienkiewicza w Galerii Obok ZPAF w Warszawie. W cyklu portretów zatytułowanym "Autobiografia" opowiada on o sobie poprzez pryzmat ludzi, których spotkał na swojej drodze. Zapraszamy!
23 Mar 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Rajmunda Rajchela w Galerii Obok ZPAF
W najbliższą środę, 24 lutego w warszawskiej Galerii Obok ZPAF zostanie otwarta wystawa Rajmunda Rajchela. W cyklu "Wewnątrz - na zewnątrz" autor skupia się na osobach niepełnosprawnych, o których opowiada za pomocą czarno-białych fotografii.
19 Lut 2010
Marcin Grabowiecki
0