Galeria Obok ZPAF

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria Obok ZPAF" w serwisie fotopolis.pl:
Projekt "Gleason's Gym" Macieja Nabrdalika
W 2007 roku Maciej Nabrdalik, fotoreporter "Super Expressu" zdobył Grand Prix w konkursie Grand Press Photo. W tym samym roku został zaproszony na warsztaty fotograficzne prestiżowej agencji "VII", prowadzone przez fotograficznego mentora Nabrdalika - Antonina Kratochvila, podczas których powstał projekt "Gleason's Gym". Cykl poświęcony amerykańskiemu boksowi będzie można od 12 marca 2008 obejrzeć w Galerii Obok ZPAF w Warszawie.
5 Mar 2008
Marta Sinior
0
"Odbicia i fragmenty" - wystawa Ewy Brzozowskiej w Galerii Obok ZPAF
20 lutego 2008 roku w Galerii Obok ZPAF na warszawskiej starówce odbędzie się otwarcie wystawy fotografii młodej artystki - Ewy Brzozowskiej. Na ekspozycji zatytułowanej "Odbicia i fragmenty" zostaną zaprezentowane czarno-białe fotografie pochodzące z różnych projektów Brzozowskiej.
14 Lut 2008
Marta Sinior
0
Zaspa Zerka - wystawa Tomasza Zerka w Galerii Obok ZPAF
Galeria Obok ZPAF zaprasza na nową wystawę pt. "Zaspa Zerka", którą możemy oglądać od 24 stycznia 2008 roku. Autorem prac jest Tomasz Zerek - absolwent Studium Fotografii Artystycznej w Gdańsku. Prezentowany zestaw zdjęć jest subiektywnym spojrzeniem autora na "Zaspę" - gdańskie blokowisko wielkiej płyty. Twórca pragnie zwrócić uwagę na monumentalną formę osiedla, które w swojej "ułomności" kryje bogactwo lini, form i znaków.
22 Sty 2008
Michal Grzegorczyk
0
"Blisko" - Staszek Heyda w Galerii Obok ZPAF
Cykl fotografii Staszka Heydy pt. "Blisko" to umiejętnie snuta opowieść o dziadku autora, o relacjach między pokoleniami i o godnym odchodzeniu starego człowieka. Jednocześnie jest to historia bardzo osobista - wręcz intymne wspomnienie bliskiej osoby. Wystawę można oglądać w Galerii Obok ZPAF do 16 listopada.
25 Paź 2007
Michal Grzegorczyk
0
Ludzie, których spotkał Adam Tuchliński
Od wczoraj, 23 sierpnia 2007 roku w Galerii Obok ZPAF na warszawskiej starówce czynna jest wystawa Adama Tuchlińskiego pod tytułem "Ludzie, których spotkałem". Tuchliński, student ITF w Opawie na ekspozycji prezentuje zbiór portretów, które wykonał swoim znajomym, przypadkowo napotkanym ludziom oraz takie, które zrealizował w trakcie pracy zawodowej.
24 Sie 2007
Marta Sinior
0