Galeria Pauza

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria Pauza" w serwisie fotopolis.pl:
Odkryj największe sekrety miast podczas nowej wystawy w Galerii Pauza
„Interesuje mnie przede wszystkim nieewidentna, surrealistyczna strona przestrzeni miejskiej“ - tak o projekcie City Landscapes mówi jego autor Andrzej Pilichowski-Ragno. Wernisaż wystawy już w najbliższy piątek w Krakowie.
19 Wrz 2017
Michał Chrzanowski
0
Prace laureatów III edycji Projektu Przetwórnia w Galerii Pauza
Stowarzyszenie Fotograficzne FotoBzik i Galeria Pauza zapraszają do Krakowa na wernisaż wystawy zdjęć laureatów III edycji Projektu Przetwórnia. W tym roku zobaczymy prace Olgi Świąteckiej, Yulii Krivich oraz Adama Karasia. Wernisaż odbędzie się 19 czerwca 2015.
16 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Limbo Igora Olesia w Galerii Pauza
Do 21 grudnia w nowej siedzibie Galerii Pauza przy ulicy Stolarskiej 5 w Krakowie możemy oglądać prace Igora Olesia. "Limbo" to zawieszenie w czasie, opowieść o chorobie i emocjach.
1 Gru 2014
Marcin Grabowiecki
0
“Exclusion” Franka Ammera w Galerii Pauza
Zapraszamy do Galerii Pauza na pierwszą wystawę w nowym sezonie wystawienniczym. 11 września swoje prace pokaże absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi Franek Ammer. Galerię Pauza tymczasowo można odwiedzać w kamienicy przy ul. Floriańskiej 20 w Krakowie.
8 Wrz 2014
Marcin Grabowiecki
0
Olga Świątecka i Monika Redzisz w Galerii Pauza
Zapraszamy do Galerii Pauza na otwarcie krakowskiej odsłony wystawy "Wstyd", które odbędzie się 27 marca o godz. 20:00. Wystawa jest efektem współpracy Olgi Świąteckiej i Moniki Redzisz, do której doszło w ramach Fotoprezentacji.
24 Mar 2014
Marcin Grabowiecki
0
"Rysa" Jakuba Karwowskiego w Galerii Pauza
Zapraszamy na otwarcie wystawy Jakuba Karwowskiego, które odbędzie się w czwartek, 20 lutego o godz. 20:00 w Galerii Pauza w Krakowie. Bohaterem cyklu "Rysa" jest syn autora.
19 Lut 2014
Marcin Grabowiecki
0
Grzegorz Wełnicki w Galerii Pauza
Galeria Pauza zaprasza na wernisaż wystawy Grzegorza Wełnickiego, który odbędzie się 9 stycznia o godz. 20:00. Fotografie z cyklu "Eli, Eli" powstawały na Filipinach.
9 Sty 2014
Marcin Grabowiecki
0
Przemek Dzienis w Galerii Pauza
Galeria Pauza zaprasza na otwarcie wystawy prac Przemka Dzienisa, które odbędzie się w czwartek, 28 listopada o godz. 20:00. W Krakowie zobaczymy prace z cyklu "I can't speak. I'm sorry".
27 Lis 2013
Marcin Grabowiecki
0
Panel dyskusyjny poświęcony książce artystycznej w Galerii Pauza
7 listopada o godz. 18:00 w Galerii Pauza w Krakowie odbędzie się panel dyskusyjny "Handluj z tym - książka artystyczna w Polsce". Zaproszeni goście dyskutować będą zarówno o procesie powstawania książki, jak i o książce w Polsce - rynku photobooków, publikacji artystycznych i naukowych, miejscu projektanta i najlepszych polskich książkach.
6 Lis 2013
Marcin Grabowiecki
0
"Dziękczynienie" Natalii Wiernik w Galerii Pauza
Galeria Pauza zaprasza na wystawę Natalii Wiernik zatytułowaną "Thanksgiving". Zobaczymy na niej prace będące efektem rozważań autorki na temat wspomnień i mitologii. Wernisaż 31 października o godz. 20:00.
24 Paź 2013
Marcin Grabowiecki
0