Jessica Hilltout: wystawa "AMEN" w Galerii Pauza

Zapraszamy do Galerii Pauza na wystawę "AMEN". Zobaczycie na niej poświęcone piłce nożnej prace, które powstały w Afryce. Ich autorką jest Jessica Hilltout. Wernisaż odbędzie się 14 czerwca o godz. 20:00. Polecamy!
fot. Jessica Hilltout

W Afryce piłka nożna nie jest religią, ale jest wszystkim, czym religia powinna być. Prace, których autorką jest Jessica Hilltout zabierają nas daleko od blichtru świata, do miejsc gdzie fundamentalne ludzkie wartości są najważniejsze. "AMEN", jej najpoważniejszy, jak dotąd cykl, to szczera opowieść o znajdowaniu piękna i radości tam, gdzie inni widzą tylko smutek i ubóstwo.

Jessica Hilltout (1977), w młodości studiowała w Art College w Blackpool, w Anglii. W 2002 roku podróżowała po Azji Centralnej i Afryce, fotografując ukryte piękno tematów pozornie nieistotnych.

Więcej na: www.galeriapauza.pl i www.jessicahilltout.com.


Jessica Hilltout "AMEN"
Wernisaż: 14.06.2012, godz. 20:00
Termin: 15.06-10.07.2012

Galeria Pauza
ul. Floriańska 18/5
II piętro
Kraków

fot. Jessica Hilltout

fot. Jessica Hilltout

fot. Jessica Hilltout

fot. Jessica Hilltout

fot. Jessica Hilltout
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8