CSW Zamek Ujazdowski

Wszystkie artykuły z tagiem: "CSW Zamek Ujazdowski" w serwisie fotopolis.pl:
Natalia LL w CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski inauguruje monumentalną wystawę jednej z najwybitniejszych i najbardziej oryginalnych współczesnych polskich artystek, Natalii LL, legendy polskiej sztuki współczesnej. Otwarcie wystawy już w najbliższy piątek 23 stycznia 2015 o godz. 18:00.
22 Sty 2015
Marcin Grabowiecki
0
The Sochi Project w Warszawie
Już w sobotę, 6 grudnia o godz. 18:00 w CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie odbędzie się otwarcie wystawy Roba Hornstry i Arnolda Van Bruggena "The Sochi Project. An Atlas of War and Tourism in the Caucasus", na którym będą obecni autorzy. Dzień później, o godz. 15:00 odbędzie się spotkanie z twórcami i oprowadzanie po wystawie w języku angielskim. Prezentacja jest jednym z wydarzeń towarzyszących 14. edycji festiwalu Watch Docs.
5 Gru 2014
Marcin Grabowiecki
0
Dłubak Soundsystem w Centrum Sztuki Współczesnej
Fundacja Archeologii Fotografii zaprasza na premierę audiowizualnego utworu - połączenia zdjęć Zbigniewa Dłubaka i muzyki współczesnej, która odbędzie się ostatniego dnia festiwalu Warszawska Jesień w CSW.
19 Wrz 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Fotografia. Fragment Kolekcji CSW Zamek Ujazdowski
Wystawa "Fotografia. Fragment Kolekcji CSW Zamek Ujazdowski" otwiera się w poniedziałek 2 lipca 2012 o godz. 19:00. Do końca wakacji będzie można oglądać prace takich artystów jak: Zbigniew Dłubak, Maurycy Gomulicki, Edward Hartwig, Mariusz Hermanowicz, Johnny Jensen, Andrzej Jórczak, Łódź Kaliska, Tomasz Komorowski, Bogdan Konopka, Andrzej Lachowicz, Jerzy Lewczyński, Wanda Michalak, Natalia LL, Luis Paredes, Małgorzata Potocka, Józef Robakowski, Tadeusz Rolke, Jerzy Sadowski, Piotr...
27 Cze 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Świat nie przedstawiony. Dokumenty polskiej transformacji po 1989 roku" - recenzja
W piątek, 3 lutego 2012 w CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie otwarto przekrojową wystawę poświęconą fotografii dokumentalnej powstałej w Polsce po 1989 roku. Prace kilkudziesięciu twórców z Polski i zagranicy możecie oglądać do 15 kwietnia br.
7 Lut 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Świat nie przedstawiony. Dokumenty polskiej transformacji po 1989 roku" w CSW Zamek Ujazdowski
Wystawa "Świat nie przedstawiony. Dokumenty polskiej transformacji po 1989 roku" poświęcona jest fotografii transformacji ustrojowej naszego kraju. Zobaczycie na niej prace polskich i zagranicznych dokumentalistów różnych generacji. Wernisaż w piątek, 3 lutego 2012 o godz. 18:00 w CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie.
27 Sty 2012
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Macieja Pisuka czynna dłużej
Centrum Sztuki Współczesnej amek Ujazdowski poinformowało nas o tym, że wystawa Macieja Pisuka "Pod skórą. Fotografie z Brzeskiej" będzie czynna do 15 stycznia 2012 roku. Fotografowi udało się zbudować relacje z mieszkańcami warszawskiej Pragi, co stanowi o sile zrealizowanego przez niego cyklu. Polecamy!
19 Gru 2011
Marcin Grabowiecki
0
Fotografie Macieja Pisuka w Warszawie
Już od najbliższej soboty, 8 października w Galerii Wejście w CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie będziemy mogli oglądać prace Macieja Pisuka, który od kilku lat dokumentuje życie warszawskiej Pragi. Wernisaż w piątek o godz. 18:00. Polecamy!
3 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "NIE na MIEJSCU" w CSW Zamek Ujazdowski
Zapraszamy na wystawę dyplomową absolwentów Muzealniczych Studiów Kuratorskich w Instytucie Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego, którą będziemy mogli oglądać do 15 sierpnia w CSW Zamek Ujazdowski.
11 Lip 2011
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Divercity. Learning from Istanbul" w CSW Zamek Ujazdowski
Oprowadzanie kuratorskie to znakomita okazja do odwiedzenia wystawy "Divercity. Learning from Istanbul", którą możemy oglądać w CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie do 7 listopada. W dwie kolejne soboty - 30 października oraz 6 listopada o godz. 12:00 o wystawie opowie nam Kaja Pawełek.
28 Paź 2010
Marcin Grabowiecki
0