Wystawa Macieja Pisuka czynna dłużej

Centrum Sztuki Współczesnej amek Ujazdowski poinformowało nas o tym, że wystawa Macieja Pisuka "Pod skórą. Fotografie z Brzeskiej" będzie czynna do 15 stycznia 2012 roku. Fotografowi udało się zbudować relacje z mieszkańcami warszawskiej Pragi, co stanowi o sile zrealizowanego przez niego cyklu. Polecamy!
Maciej Pisuk "Nikola w dzień swojej Pierwszej Komunii (marzy, żeby zostać piosenkarką, albo modelką, albo projektantką mody)"

Wystawa Macieja Pisuka w CSW Zamek Ujazdowski będzie czynna dłużej, niż to pierwotnie planowano. Prezentacje zatytułowaną "Pod skórą. Fotografie z Brzeskiej" będziemy mogli oglądać do 15 stycznia 2012.

O wystawie pisaliśmy więcej już wcześniej.


Maciej PisukPod skórą. Fotografie z Brzeskiej
Termin: do 15.01.2012

CSW Zamek Ujazdowski
Galeria Wejście
ul. Jazdów 2
Warszawa
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
0
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12