Maciej Pisuk

Wszystkie artykuły z tagiem: "Maciej Pisuk" w serwisie fotopolis.pl:
Praskie fotografie Maciej Pisuka w Poznaniu
Zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Macieja Pisuka "Pod skórą" oraz spotkanie z fotografem. Wernisaż odbędzie się 6 lutego o godz.18.00 w Galerii 2pir w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.
28 Sty 2013
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z Maciejem Pisukiem w Warszawie
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" zaprasza na otwarte spotkanie autorskie z Maciejem Pisukiem, które odbędzie się w środę, 17 października o godz. 19:00 w klubokawiarni Towarzyska w Warszawie.
11 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
Maciej Pisuk nagrodzony w Sztokholmie
Maciej Pisuk otrzymał nagrodę na Stockholm Photography Week 2012. Prace, które fotograf zaprezentował na Przeglądzie Portfolio przypadły do gustu recenzentom, którzy przyznali mu Portfolio Award.
3 Lip 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Ważniejsze od zrobienia zdjęcia jest samo spotkanie z inną osobą" - rozmowa z Maciejem Pisukiem
Maciej Pisuk to odkrycie fotografii dokumentalnej ostatniego czasu. Jego cykl zdjęć z warszawskiej Pragi pokazywany był w CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie i podczas FotArtFestivalu w Bielsku-Białej. Zachęcamy do lektury naszej rozmowy z autorem.
6 Mar 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Poza kadrem": Maciej Pisuk w Katowicach
W czwartek, 23 lutego o godz. 18:00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu "Poza kadrem". Gościem katowickiego Ronda Sztuki będzie Maciej Pisuk - fotograf dokumentalista.
21 Lut 2012
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Macieja Pisuka czynna dłużej
Centrum Sztuki Współczesnej amek Ujazdowski poinformowało nas o tym, że wystawa Macieja Pisuka "Pod skórą. Fotografie z Brzeskiej" będzie czynna do 15 stycznia 2012 roku. Fotografowi udało się zbudować relacje z mieszkańcami warszawskiej Pragi, co stanowi o sile zrealizowanego przez niego cyklu. Polecamy!
19 Gru 2011
Marcin Grabowiecki
0
Fotografie Macieja Pisuka w Warszawie
Już od najbliższej soboty, 8 października w Galerii Wejście w CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie będziemy mogli oglądać prace Macieja Pisuka, który od kilku lat dokumentuje życie warszawskiej Pragi. Wernisaż w piątek o godz. 18:00. Polecamy!
3 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0
Maciej Pisuk "Prawy brzeg" - wystawa i wykład w Galerii B&B
Galeria Fotografii B&B w Bielsku - Białej zaprasza na wystawę Macieja Pisuka "Prawy brzeg". Projekt dokumentalny, zrealizowany podczas zimy zeszłego roku w Warszawie, to opowieść o dzikich terenach prawego brzegu Wisły i jej mieszkańcach. Po wernisażu odbędzie się wykład autora zatytułowany "600 metrów od domu". Organizatorzy zapraszają w piątek, 13 lutego o godzinie 18.
12 Lut 2009
ms
0