Maciej Pisuk nagrodzony w Sztokholmie

Maciej Pisuk otrzymał nagrodę na Stockholm Photography Week 2012. Prace, które fotograf zaprezentował na Przeglądzie Portfolio przypadły do gustu recenzentom, którzy przyznali mu Portfolio Award.
fot. Maciej Pisuk


Maciej Pisuk został zdobywcą Portfolio Award na Stockholm Photography Week 2012. Fotograf odbierze nagrodę w wysokości 2500 euro. Ponadto jego prace zostaną wystawione w Szwedzkim Muzeum Fotografii (Fotografiska).

Maciej Pisuk uczestniczył w Przeglądzie Portfolio, który odbywał się podczas Stockholm Photography Week i został wybrany przez większość recenzentów za osobę, która zaprezentowała najlepsze portfolio.

Gratulujemy! Polecamy lekturę naszego wywiadu z Maciejem Pisukiem.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8