Sfotografuj Łódź i wygraj 3000 zł na sprzęt Canon - konkurs fotograficzny Cyfrowe.pl

Autor: Redakcja Fotopolis

23 Marzec 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Cyfrowe.pl i Canon Polska zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym “Łódź fotograficzna”. Do wygrania voucher na produkty Canon i wielkoformatowa ekspozycja zdjęć w nowym łódzkim sklepie fotograficznym.

„Łódź to miasto artystów, surowych przestrzeni i pofabrycznych miejscówek, ale czy da się oddzielić co nieistotne i uchwycić esencję danego miasta? Zrobić portret jego duszy? My wierzymy, że to potraficie! Pokażcie nam prawdziwą Łódź.” - zachęcają organizatorzy. Na zwycięzcę konkursu „Łódź fotograficzna" czeka voucher w wysokości 3000 zł na sprzęt marki Canon oraz ekspozycja zdjęć w wielkim formacie w nowym salonie Cyfrowe.pl w Łodzi.

Jak się zgłosić?

 1. Wyślij swoje 4 pionowe zdjęcia ukazujące charakter Łodzi i pasujące do surowego, loftowego charakteru wnętrza naszego nowego salonu.
 2. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres konkurs@cyfrowe.pl.
 3. Na potrzeby selekcji, pojedyncze zdjęcie przesyłane na maila nie może być większe niż 2 MB, a jego rozmiar nie powinien być mniejszy niż 1000 px, ani przekraczać 2500 px (dłuższy bok). Docelowa wielkość oryginalnego pliku powinna mieć minimalną rozdzielczość 12 MPX lub wyższą (3872 x 2592 px +)
 4. W treści maila podaj:
  Swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, nr telefonu i mail)
  (Opcjonalnie) Linki do fotograficznych profili społecznościowych
  (Opcjonalnie) Tytuł pracy oraz jej opis, który może pomóc jury w podjęciu decyzji i odczytaniu interpretacji.
 5. Czas na zgłoszenia upływa 30.04.2023 r. o 23:59. Zwycięskie prace wyłoni jury. Szczegółowy opis zasad i regulamin znajduje się na stronie  https://www.cyfrowe.pl/lp/konkurs-lodz-fotograficzna.html

Zgłoszone prace będą publikowane na blogu Cyfrowe.pl. Obserwuj, żeby się zainspirować!

Partnerem konkursu jest marka Canon

Odwiedź Strefę Canona na stronie Cyfrowe.pl, by sprawdzić wszystkie dostępne produkty. Na co Ty wydasz voucher na 3000 zł?

Nowy salon Łódź - wielkie otwarcie już wkrótce!

Pomimo skupienia na rynku online, firma Cyfrowe.pl rozszerza sieć salonów stacjonarnych, bardzo selektywnie wybierając ich lokalizację. To wyjątkowe miejsca, gdzie można osobiście obejrzeć sprzęt i zasięgnąć opinii specjalistów. Tam też prowadzone są warsztaty i spotkania z ekspertami w branży, jak i mają miejsce premiery nowych produktów.

Salon w Łodzi przy ul. płk. J. Kilińskiego 170, to dwukondygnacyjna, surowa lokacja w stylu loftowym, położona tuż przy Łódzkiej Szkole Filmowej. Część jej przestrzeni wewnętrznej przeznaczona jest na ekspozycję prac fotograficznych. Dwie olbrzymie ściany ozdobią zdjęcia laureata konkursu, organizowanego na otwarcie salonu. Cyfrowe.pl w Łodzi to już szósty salon, obchodzącej w tym roku swoje dwudziestolecie sieci.

„Z okazji otwarcia przygotujemy wyjątkowe rabaty dostępne wyłącznie w salonie. Na miejscu odbędą się także wykłady inspiracyjne i warsztaty dostępne na zapisy.” - zachęcają przedstawiciele Cyfrowe.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Warsztaty mokrego kolodionu z Marzeną Kolarz - wydarzenia towarzyszące wystawie Czas Naświetlania / Czas Wywoływania
Warsztaty mokrego kolodionu z Marzeną Kolarz - wydarzenia towarzyszące wystawie Czas Naświetlania...
Muzeum Etnograficzne w Krakowie informuje o przedłużeniu wystawy małopolskiej fotografii z przełomu XIX i XX wieku i zaprasza na marcowe spotkania dotyczące techniki mokrego kolodionu...
6
Patryk Bułhak - „Porzucone córki Tygrysa” w galerii Pop-Up Ogrodowa 8
Patryk Bułhak - „Porzucone córki Tygrysa” w galerii Pop-Up Ogrodowa 8
Galeria Pop-Up Ogrodowa 8 zaprasza na wystawę i spotkanie z autorem projektu „Porzucone córki Tygrysa” Patrykiem Bułhakiem. Fotograf zaprezentuje swoją ostatnią książkę i pokaże...
7
Koniec Wojny - Agnieszka Rayss i David Sypniewski wykorzystują AI do pokazania nowego oblicza zdjęć wojennych
Koniec Wojny - Agnieszka Rayss i David Sypniewski wykorzystują AI do pokazania nowego oblicza...
Co się stanie, gdy każe się modelowi generatywnemu poszerzyć kadr archiwalnego zdjęcia wojennego, nie podając mu żadnej podpowiedzi? Czy dowiemy się, co działo się poza...
5
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)