Sfotografuj Łódź i wygraj 3000 zł na sprzęt Canon - konkurs fotograficzny Cyfrowe.pl

Autor: Redakcja Fotopolis

23 Marzec 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Cyfrowe.pl i Canon Polska zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym “Łódź fotograficzna”. Do wygrania voucher na produkty Canon i wielkoformatowa ekspozycja zdjęć w nowym łódzkim sklepie fotograficznym.

„Łódź to miasto artystów, surowych przestrzeni i pofabrycznych miejscówek, ale czy da się oddzielić co nieistotne i uchwycić esencję danego miasta? Zrobić portret jego duszy? My wierzymy, że to potraficie! Pokażcie nam prawdziwą Łódź.” - zachęcają organizatorzy. Na zwycięzcę konkursu „Łódź fotograficzna" czeka voucher w wysokości 3000 zł na sprzęt marki Canon oraz ekspozycja zdjęć w wielkim formacie w nowym salonie Cyfrowe.pl w Łodzi.

Jak się zgłosić?

 1. Wyślij swoje 4 pionowe zdjęcia ukazujące charakter Łodzi i pasujące do surowego, loftowego charakteru wnętrza naszego nowego salonu.
 2. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres konkurs@cyfrowe.pl.
 3. Na potrzeby selekcji, pojedyncze zdjęcie przesyłane na maila nie może być większe niż 2 MB, a jego rozmiar nie powinien być mniejszy niż 1000 px, ani przekraczać 2500 px (dłuższy bok). Docelowa wielkość oryginalnego pliku powinna mieć minimalną rozdzielczość 12 MPX lub wyższą (3872 x 2592 px +)
 4. W treści maila podaj:
  Swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, nr telefonu i mail)
  (Opcjonalnie) Linki do fotograficznych profili społecznościowych
  (Opcjonalnie) Tytuł pracy oraz jej opis, który może pomóc jury w podjęciu decyzji i odczytaniu interpretacji.
 5. Czas na zgłoszenia upływa 30.04.2023 r. o 23:59. Zwycięskie prace wyłoni jury. Szczegółowy opis zasad i regulamin znajduje się na stronie  https://www.cyfrowe.pl/lp/konkurs-lodz-fotograficzna.html

Zgłoszone prace będą publikowane na blogu Cyfrowe.pl. Obserwuj, żeby się zainspirować!

Partnerem konkursu jest marka Canon

Odwiedź Strefę Canona na stronie Cyfrowe.pl, by sprawdzić wszystkie dostępne produkty. Na co Ty wydasz voucher na 3000 zł?

Nowy salon Łódź - wielkie otwarcie już wkrótce!

Pomimo skupienia na rynku online, firma Cyfrowe.pl rozszerza sieć salonów stacjonarnych, bardzo selektywnie wybierając ich lokalizację. To wyjątkowe miejsca, gdzie można osobiście obejrzeć sprzęt i zasięgnąć opinii specjalistów. Tam też prowadzone są warsztaty i spotkania z ekspertami w branży, jak i mają miejsce premiery nowych produktów.

Salon w Łodzi przy ul. płk. J. Kilińskiego 170, to dwukondygnacyjna, surowa lokacja w stylu loftowym, położona tuż przy Łódzkiej Szkole Filmowej. Część jej przestrzeni wewnętrznej przeznaczona jest na ekspozycję prac fotograficznych. Dwie olbrzymie ściany ozdobią zdjęcia laureata konkursu, organizowanego na otwarcie salonu. Cyfrowe.pl w Łodzi to już szósty salon, obchodzącej w tym roku swoje dwudziestolecie sieci.

„Z okazji otwarcia przygotujemy wyjątkowe rabaty dostępne wyłącznie w salonie. Na miejscu odbędą się także wykłady inspiracyjne i warsztaty dostępne na zapisy.” - zachęcają przedstawiciele Cyfrowe.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Darmowe warsztaty z Mariuszem Foreckim w Muzeum Powstania Warszawskiego
Darmowe warsztaty z Mariuszem Foreckim w Muzeum Powstania Warszawskiego
MPW zaprasza na spotkanie warsztatowe z utytułowanym fotoreporterem Mariuszem Foreckim, na którym opowie jak robić niebanalne zdjęcia i opowiadać historie w formie fotoreportaży....
5
„Czas pochwycony” - powrót do przeszłości przedwojennego Wrocławia
„Czas pochwycony” - powrót do przeszłości przedwojennego Wrocławia
„Czas pochwycony” to wyjątkowa wystawa nieznanych zdjęć przedwojennego Wrocławia i historycznego sprzętu fotograficznego we wrocławskim Ossolineum. Można na niej nie tylko obejrzeć...
8
Zadra - premierowa wystawa Iwony El Tanbouli-Jabłońskiej
Zadra - premierowa wystawa Iwony El Tanbouli-Jabłońskiej
Fotografka i dyrektora artystyczna National Geographic Polska odchodzi od relacjonowania bieżących wydarzeń i prezentuje swoją pierwszą serię artystyczną. Zadra to projekt eksplorujący...
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)