Portret dziecięcy w plenerze - rodzinny fotospacer z Irix i Quadralite

0

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Kwiecień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor marek Irix i Quadralite zaprasza na kreatywny, rodzinny fotospacer, na którym dowiecie się jak atrakcyjnie fotografować swoje pociechy. Na czas wydarzenia można też wypożyczyć obiektywy i akcesoria oświetleniowe.

Materiał partnera

"Zapraszamy na rodzinny spacer fotograficzny, który będzie świetną okazją do spędzenia kreatywnego czasu w otoczeniu przyrody oraz stworzenia fantastycznych portretów Waszych pociech. Wymienimy się również doświadczeniami i porozmawiamy o wyzwaniach, jakie stawia przed nami fotografia dziecięca" - zachęcają organizatorzy.

Do kogo kierowane są warsztaty?

Zapraszamy wszystkich posiadaczy aparatu typu lustrzanka lub bezlusterkowiec, bez względu na posiadane umiejętności.

Podczas wydarzenia:

  • spędzisz miło czas w gronie pasjonatów fotografowania 
  • zapewnisz swojemu dziecku kreatywne chwile na łonie natury
  • uzyskasz porady na temat fotografii dziecięcej od profesjonalnej fotografki
  • wykonasz piękne zdjęcia swojego dziecka

Na czas spaceru możliwe jest wypożyczenie obiektywów Irix 150 mm f/2.8 Macro 1:1 oraz Irix 45 mm f/1.4​. Poprosimy o napisanie w komentarzu, jaki aparat Państwo posiadają abyśmy mogli dobrać obiektywy. Dla bardziej zaawansowanych fotografów istnieje możliwość wypożyczenia lamp Quadralite: Strobos V1, Reporter 200 oraz Atlas 400, które będą pomocne podczas prób zamrażania ruchu.

Spacer poprowadzi Maja Kupidura - z fotografią związana od dzieciństwa. Pasję do robienia zdjęć przekazali jej rodzice, wykładowcy fotografii. Odkąd urodził się jej synek, intensywnie oddała się fotografii dziecięcej, która spotkała się z dużym uznaniem w oczach odbiorców. Obecnie Maja zajmuje się portretem, fotografią sensualną oraz fine-art. Posiada własne studio, w którym szkoli i tworzy wyjątkowe sesje.

Kiedy i gdzie?

Spacer rozpocznie się w piątek, 14 maja 2021 roku, o godz. 15:00, przed wejściem do Parku Lotników Polskich w Krakowie. Koszt uczestnictwa w wydarzeniu wynosi 35 zł (rodzice + dziecko).

Zapisów można dokonywać tutaj. Liczba miejsc jest ograniczona

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Zdjęcia polskich fotografów pomogą Indiom - aukcja charytatywna Polskiej Misji Medycznej
Zdjęcia polskich fotografów pomogą Indiom - aukcja charytatywna Polskiej Misji Medycznej
Tomasz Tomaszewski, Marek Arcimowicz czy Wojciech Grzędziński to tylko kilku ze znanych fotografów, których zdjęcia możecie kupić. Sprzedaż potrwa do 23 maja, a całość...
0
0
Zobacz wystawę fotograficzną absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos
Zobacz wystawę fotograficzną absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos
"No.9" to wystawa, która przedstawia fotograficzny kalejdoskop czasu zarazy, stworzony przez twórczynie i twórców, o których jeszcze będzie głośno.
6
0
„Białoruś: Marsz Wolności” - obejrzyj wystawę fotografii w galerii wirtualnej
„Białoruś: Marsz Wolności” - obejrzyj wystawę fotografii w galerii wirtualnej
Interaktywną wystawę „Białoruś: Marsz Wolności” można obejrzeć w Internecie. To spontaniczny i jednocześnie symboliczny zapis białoruskich protestów przeciwko sfałszowanym wyborom.
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)