Zabierz psa na foto-spacer z Quadralite i Tokiną

Autor: Redakcja Fotopolis

23 Kwiecień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Mieszkasz w Krakowie, masz psa i interesujesz się fotografią? Weź udział w wyjątkowym foto-spacerze z czworonogami, na którym będziesz miał okazję przetestowania oświetlenia Quadralite i obiektywów Tokina.

Materiał Partnera

Macie ochotę pospacerować ze swoimi psiakami, a przy okazji dowiedzieć się, jak je fotografować? Weźcie je na wspólny foto-spacer, który poprowadzi doświadczona fotografka zwierząt Joanna Surman (Rudy Kadr)!

Prywatnie - żona oraz kocia mama dwóch kocurków Waltera i Willego. Zwierzaki od zawsze były bliskie jej sercu. Od dziecka zakochana w psach, później jej miłość rozszerzyła się na koty. Zwierzęta nieustannie wywołują uśmiech na jej twarzy oraz są inspiracją do zdjęć. Szukając swojej pasji w życiu padło na fotografię. Uwielbia zwierzakowe portrety, a jeszcze bardziej uwielbia pokazywać emocje i miłość ludzi do zwierząt oraz zwierząt do ludzi.

Spacer przeznaczony jest dla wszystkich posiadaczy lustrzanek i bezlusterkowców, którzy mają opanowane podstawowe funkcje swoich aparatów. Przydadzą się ulubione zabawki Waszych pupili, smakołyki i oczywiście smycze.

Możliwość wypożyczenia sprzetu Quadralite i Tokina na czas wydarzenia

- Osobom, chcącym spróbować błyskania w plenerze, oferujemy zestaw przenośnych lamp Quadralite Stroboss V1, Reporter 200 czy Atlas 400. Pomoże on przy próbach zamrażania ruchu. - informują organizatorzy.

Dla osób, potrzebujących dodatkowego obiektywu jest także możliwość wypożyczenia optyki marki Tokina. Organizatorzy proszą o podanie w zgłoszeniu modelu aparatu oraz ogniskowej jaka Was interesuje. (Chęć wypożyczenia sprzętu należy zgłaszać mailowo: warsztaty@quadralite.pl)

Kiedy i gdzie?

Foto-spacer z czworonogami odbędzie się w czwartek 29 kwietnia 2021 roku, o godz. 16:30 w Lasku Wolskim w Krakowie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Zarejestrować można się tutaj.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Sfotografuj wolność i wygraj aparat Canon EOS R10 z obiektywem
Sfotografuj wolność i wygraj aparat Canon EOS R10 z obiektywem
Cyfrowe.pl i Canon zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym, w którym nagrodą główną jest aparat Canon EOS R10 z obiektywem RF-S 18-150 mm. Wszystkie...
81
Jak patrzy system? Wystawa fotografii z Instytutu Pamieci Narodowej
Jak patrzy system? Wystawa fotografii z Instytutu Pamieci Narodowej
Wrocławska galeria Miejsce przy miejscu zaprasza na wystawę „Gdy spojrzysz mi w oczy dwa razy, rozchylę usta lub zacisnę pięści”, na której zobaczymy wyselekcjonowane...
14
Festiwal w Ramach Sopotu 2022 - polscy fotografowie interpretują temat fenomenu
Festiwal w Ramach Sopotu 2022 - polscy fotografowie interpretują temat fenomenu
Z początkiem września startuje kolejna, 8. już edycja festiwalu W Ramach Sopotu. Jak zwykle zobaczymy prace przygotowane specjalnie na tę okazję przez rezydentów. W tym roku twórcy zmierzyli się...
3
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)