Zabierz psa na foto-spacer z Quadralite i Tokiną

0

Autor: Redakcja Fotopolis

23 Kwiecień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Mieszkasz w Krakowie, masz psa i interesujesz się fotografią? Weź udział w wyjątkowym foto-spacerze z czworonogami, na którym będziesz miał okazję przetestowania oświetlenia Quadralite i obiektywów Tokina.

Materiał Partnera

Macie ochotę pospacerować ze swoimi psiakami, a przy okazji dowiedzieć się, jak je fotografować? Weźcie je na wspólny foto-spacer, który poprowadzi doświadczona fotografka zwierząt Joanna Surman (Rudy Kadr)!

Prywatnie - żona oraz kocia mama dwóch kocurków Waltera i Willego. Zwierzaki od zawsze były bliskie jej sercu. Od dziecka zakochana w psach, później jej miłość rozszerzyła się na koty. Zwierzęta nieustannie wywołują uśmiech na jej twarzy oraz są inspiracją do zdjęć. Szukając swojej pasji w życiu padło na fotografię. Uwielbia zwierzakowe portrety, a jeszcze bardziej uwielbia pokazywać emocje i miłość ludzi do zwierząt oraz zwierząt do ludzi.

Spacer przeznaczony jest dla wszystkich posiadaczy lustrzanek i bezlusterkowców, którzy mają opanowane podstawowe funkcje swoich aparatów. Przydadzą się ulubione zabawki Waszych pupili, smakołyki i oczywiście smycze.

Możliwość wypożyczenia sprzetu Quadralite i Tokina na czas wydarzenia

- Osobom, chcącym spróbować błyskania w plenerze, oferujemy zestaw przenośnych lamp Quadralite Stroboss V1, Reporter 200 czy Atlas 400. Pomoże on przy próbach zamrażania ruchu. - informują organizatorzy.

Dla osób, potrzebujących dodatkowego obiektywu jest także możliwość wypożyczenia optyki marki Tokina. Organizatorzy proszą o podanie w zgłoszeniu modelu aparatu oraz ogniskowej jaka Was interesuje. (Chęć wypożyczenia sprzętu należy zgłaszać mailowo: warsztaty@quadralite.pl)

Kiedy i gdzie?

Foto-spacer z czworonogami odbędzie się w czwartek 29 kwietnia 2021 roku, o godz. 16:30 w Lasku Wolskim w Krakowie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Zarejestrować można się tutaj.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wiosenne rabaty Nikona - obiektywy i bezlusterkowce Nikon Z do 1860 zł taniej
Wiosenne rabaty Nikona - obiektywy i bezlusterkowce Nikon Z do 1860 zł taniej
Nikon rusza z tegorocznymi promocjami na sprzęt fotograficzny. W ramach akcji „Natychmiastowy Rabat” do 19 lipca 2021 roku kupisz taniej 5 aparatów i aż 14 obiektywów....
1
0
Zdjęcia polskich fotografów pomogą Indiom - aukcja charytatywna Polskiej Misji Medycznej
Zdjęcia polskich fotografów pomogą Indiom - aukcja charytatywna Polskiej Misji Medycznej
Tomasz Tomaszewski, Marek Arcimowicz czy Wojciech Grzędziński to tylko kilku ze znanych fotografów, których zdjęcia możecie kupić. Sprzedaż potrwa do 23 maja, a całość...
61
0
Zobacz wystawę fotograficzną absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos
Zobacz wystawę fotograficzną absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos
"No.9" to wystawa, która przedstawia fotograficzny kalejdoskop czasu zarazy, stworzony przez twórczynie i twórców, o których jeszcze będzie głośno.
16
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)