Webinar

Portret studyjny - od czego zacząć? Bezpłatny webinar Quadralite

0

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Kwiecień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Jak prawidłowo ustawić lampy i modela oraz skutecznie wykorzystać możliwości, jakie dają modyfikatory światła? Podstaw oświetlania portretu nauczycie się podczas majowego webinaru Quadralite.

Materiał partnera

"Oświetlenie studyjne w fotografii portretowej daje nieskończone możliwości tworzenia pięknych zdjęć i malowania światłem. Początkowo mnogość funkcji lamp może wydawać się trudna do opanowania, dlatego jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak rozpocząć pracę ze światłem, weź udział w darmowym webinarze i poznaj możliwości, jakie dają lampy błyskowe oraz modyfikatory. Na spotkaniu poruszymy również najważniejsze kwestie związane z ustawianiem modelki, dobieraniem tła oraz makijażu" - zachęcają organizatorzy.

Podczas webinaru dowiesz się, jak:

  • zaplanować sesję
  • korzystać z modyfikatorów światła
  • ustawić modelkę względem światła i aparatu
  • dobrać parametry lampy oraz aparatu do uzyskania zamierzonych efektów

Prowadząca:

Maja Kupidura: z fotografią związana od dzieciństwa. Pasję do robienia zdjęć przekazali jej rodzice, wykładowcy fotografii. Odkąd urodził się jej synek, intensywnie oddała się fotografii dziecięcej, która spotkała się z dużym uznaniem w oczach odbiorców. Obecnie Maja zajmuje się portretem, fotografią sensualną oraz fine-art. Posiada własne studio, w którym szkoli i tworzy wyjątkowe sesje.

Kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się w piątek, 7 maja 2021 roku, o godz. 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuj zapisy.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie quadralite.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Zdjęcia polskich fotografów pomogą Indiom - aukcja charytatywna Polskiej Misji Medycznej
Zdjęcia polskich fotografów pomogą Indiom - aukcja charytatywna Polskiej Misji Medycznej
Tomasz Tomaszewski, Marek Arcimowicz czy Wojciech Grzędziński to tylko kilku ze znanych fotografów, których zdjęcia możecie kupić. Sprzedaż potrwa do 23 maja, a całość...
0
0
Zobacz wystawę fotograficzną absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos
Zobacz wystawę fotograficzną absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos
"No.9" to wystawa, która przedstawia fotograficzny kalejdoskop czasu zarazy, stworzony przez twórczynie i twórców, o których jeszcze będzie głośno.
6
0
„Białoruś: Marsz Wolności” - obejrzyj wystawę fotografii w galerii wirtualnej
„Białoruś: Marsz Wolności” - obejrzyj wystawę fotografii w galerii wirtualnej
Interaktywną wystawę „Białoruś: Marsz Wolności” można obejrzeć w Internecie. To spontaniczny i jednocześnie symboliczny zapis białoruskich protestów przeciwko sfałszowanym wyborom.
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)