Tylko w ten weekend wszystkie kompakty z serii Sony RX100 kupisz 400 zł taniej

Autor: Redakcja Fotopolis

22 Styczeń 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Wyjątkowa promocja w sieci CEWE Fotojoker. W dniach 22-24 stycznia wszystkie 7 generacji najlepszego kieszonkowego aparatu kompaktowego kupicie aż 400 zł taniej. W przypadku jego pierwszej odsłony to aż 25% mniej.

Seria Sony RX100 to zdecydowanie najdoskonalsze kieszonkowe kompakty na rynku, zamykające rozbudowaną specyfikację z dobrą matryca, jasnym obiektywem i świetnym trybem wideo w obudowie, które zmieścimy w kieszeni spodni. O ich popularności niech świadczy to, że doczekały się aż 7 generacji, z których połowa pojawiła się na rynku w okresie, gdy w obliczu malejącego zainteresowania inni producenci na gwałt wygaszali swoją ofertę kompaktów.

Co więcej, wszystkie 7 generacji aparatu nadal znajduje się w aktualnej sprzedaży (tak, oryginalny RX100 to nadal świetny aparat kompaktowy, który wytrzymuje próbę czasu), a teraz możemy nabyć je z wyjątkowym upustem. Tylko w najbliższy weekend, w dniach 22-24 stycznia 2021 roku wszystkie 7 modeli kupimy o 400 zł taniej w sklepie internetowym Fotojoker. W przypadku pierwszego modelu RX100, który kosztuje obecnie 1599 zł, będzie to oznaczać aż 25-procentowy rabat!

Weekendowa promocja na Sony RX100 - aparaty w ofercie

Sony RX100 III Premium Kit

  • Sony RX100
  • Sony RX100 II
  • Sony RX100 III
  • Sony RX100 III Premium Kit (zestaw z futerałem i gripem)
  • Sony RX100 IV
  • Sony RX100 VA
  • Sony RX100 VI
  • Sony RX100 VII

Jak skorzystać z promocji na kompakty Sony?

Aby otrzymać upust, wystarczy w najbliższy weekend dokonać zakupu wybranego, objętego promocją modelu w sklepie internetowym Fotojoker.pl i wpisać widniejący na karcie produktu kod rabatowy. Kod należy wpisać w polu „Czy masz kod rabatowy?”, a następnie dokończyć składanie zamówienia. Rabat zostanie udzielony poprzez obniżenie ceny aparatu objętego promocją o 400 zł.

Promocja obowiązuje od dnia 22.01.2021 r. od godz. 18:00 do dnia 24.01.2021 r. do godz. 23:59. Ponadto, do każdego aparatu Sony RX dodawany jest Voucher na CEWE Fotoksiążkę o wartości 135 zł.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Fotojoker.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Ciągi projekcyjne - obszerna retrospektywa Zygmunta Rytki w Galerii Studio. To pierwsza taka wystawa w Warszawie
Ciągi projekcyjne - obszerna retrospektywa Zygmunta Rytki w Galerii Studio. To pierwsza taka...
Galeria Studio zaprasza na pierwszą tak dużą przekrojową wystawę twórczości Zygmunta Rytki Prezentowaną w Warszawie. Dwa piętra galerii wypełni kilkanaście autorskich cykli, mało znane...
0
Pimp My Channel - ruszył konkurs dla internetowych twórców wideo. Do wygrania sprzęt Canon i Zhiyun
Pimp My Channel - ruszył konkurs dla internetowych twórców wideo. Do wygrania sprzęt Canon i Zhiyun
Cyfrowe.pl wraz z marką Canon zapraszają do wzięcia udziału w konkursie Pimp My Channel. Pokaż kulisy swojej pracy i zgarnij sprzęt wideo znanych marek.
1
Sprawdź świąteczne promocje na sprzęt Manfrotto, Lowepro i JOBY
Sprawdź świąteczne promocje na sprzęt Manfrotto, Lowepro i JOBY
Skorzystaj z grudniowych promocji! W atrakcyjnych cenach kupisz statywy Manfrotto, plecaki i torby Lowepro oraz akcesoria JOBY
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)