Szukasz aparatu na wczasy? Zaawansowane kompakty z serii Sony RX teraz do 15% taniej

1

Autor: Promocja

8 Sierpień 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Szukasz idealnego aparatu na wakacje? Sprawdź promocję na kieszonkowe kompakty i superzoomy Sony RX. Przez najbliższy tydzień aparaty kupisz do 15% taniej.

Kompakty z serii Sony RX100 i Sony RX10 już od lat uznawane są za najlepsze modele w swojej klasie. I nic w tym dziwnego - każda kolejna premiera podnosi poprzeczkę coraz wyżej, oddając w ręce użytkownika produkty doskonale spełniające jego oczekiwania. Linia RX100 najbardziej zaawansowane na rynku kompakty wyposażone w 1-calową matrycę, gwarantującą wysoką jakość obrazu oraz szybki system AF i rozbudowaną ergonomię, której nie powstydziłyby się niektóre konstrukcje systemowe. Do tego bez problemu zmieścimy je do kieszeni, dzięki czemu stają się doskonałymi towarzyszami wakacyjnych wypadów za miasto, a zawodowcy wybierają je jako poręczne aparaty pomocnicze.

Ostatnio swoją premierę miał model Sony RX100 VII, mogliśmy się więc spodziewać, że ceny wcześniejszych modeli ulegną obniżce. Jest lepiej niż można się było spodziewać. W polskiej sieci sprzedaży ruszyła wczasowa promocja na aż 6 modeli z linii RX. W jej ramach do 16 sierpnia 2019 roku poszczególne konstrukcje kupimy nawet do 15% taniej.

Modele objęte promocją:

Promocje obowiązują w sklepach autoryzowanych dealerów Sony. Ich listę znajdziecie poniżej

Promocja obowiązuje do 16 sierpnia 2019 roku, lub do wyczerpania zapasów.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Warsztaty fotografii ulicznej z Pawłem Kosickim i Maciejem Jeziorkiem
Warsztaty fotografii ulicznej z Pawłem Kosickim i Maciejem Jeziorkiem
Pod znakiem fotografii miejskiej Paweł Kosicki i Maciej Jeziorek poprowadzą warsztaty fotograficzne Fujifilm w największych miastach Polski
0
0
Rusza wystawa Grand Press Photo 2020. Najpierw Warszawa, później Gdańsk
Rusza wystawa Grand Press Photo 2020. Najpierw Warszawa, później Gdańsk
266 najlepszych polskich zdjęć prasowych z tegorocznej edycji konkursu Grand Press Photo od dzisiaj można oglądać na wystawie w Warszawie. W te wakacje wystawa zawita...
0
0
„Jak widać” - darmowy program mentorski Sputnik Photos dla kobiet
„Jak widać” - darmowy program mentorski Sputnik Photos dla kobiet
Jesteś debiutującą fotografką? Chcesz rozwijać swój cykl pod okiem doświadczonych artystek? Zgłoś się do projektu "Jak widać".
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)