Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Gdzie poszukiwać motywacji i edukacji? Dowiedz się na spotkaniu z Pawłem Kosickim i Pauliną Holtz

0

Autor: Redakcja Fotopolis

19 Czerwiec 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Fujifilm zaprasza na spotkanie online z fotografem i ambasadorem Pawłem Kosickim oraz aktorką Pauliną Holtz, na którym poruszony zostanie szereg tematów - od poszukiwania inspiracji, aż po kobiecą wrażliwość i dobre źródła edukacji.  Start 22 czerwca o 18.00.

Nadchodzące spotkanie live z Pawłem Kosickim – ambasadorem Fujifilm oraz Pauliną Holtz – aktorką i pasjonatką fotografii, poprowadzi Maciej Jeziorek. Autorzy porozmawiają o tym jak i gdzie szukać dobrej edukacji fotograficznej i o relacjach Mistrz - Uczeń.

Paweł Kosicki opowie o tym gdzie i jak szukać dobrej edukacji fotograficznej. Wraz z Pauliną opowiedzą o relacjach Mistrz – Uczeń oraz potrzebie i sposobie inspirowania się i poszukiwania motywacji do własnej twórczości. Część rozmowy poświęcona będzie także pasji tworzenia, kobiecej wrażliwości i spojrzeniu na świat oraz temu, jak przekłada się to na fotografię.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie będzie można oglądać w poniedziałek, 22 czerwca 2020 roku, na fanpage’u FujifilmPoland w serwisie Facebook. Początek wydarzenia przewidziany jest na godzinę 18.00.

Sylwetki autorów

 

 

 

Paweł Kosicki - niezależny fotograf, członek Związku Artystów Fotografików i absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Fotograficzną drogę rozpoczął w latach 90-tych pracując dla tygodnika Wprost. Uczestniczył w warsztatach z fotografami agencji Magnum, których zdjęcia odcisnęły silne piętno na jego twórczej drodze. Dziś bliżej mu do amerykańskiej fotografii z lat 50. Ii 60., do Egglestona czy Ernesta Hassa. Organizuje plenery oraz prowadzi warsztaty Open Your Eyes.

 

Paulina Holtz - aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Można ją oglądać na scenach w całej Polsce, związana z Warszawskimi teatrami: Powszechny, Kamienica, Polonia, Och, Capitol, Imka, Młyn. Laureatka nagrody teatralnej „Feliks Warszawski” oraz nagród za dubbingi i audiobooki. Sportowy duch, instruktorka treningu siłowego. Współautorka poradnika „Po pierwsze Joga”. Uczy się strzelać sportowo i boksować. Jeździ na wrotkach. Fascynuje się fotografią. Od roku coraz więcej czasu poświęca nauce i robieniu zdjęć.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Tylko w ten weekend wszystkie kompakty z serii Sony RX100 kupisz 400 zł taniej
Tylko w ten weekend wszystkie kompakty z serii Sony RX100 kupisz 400 zł taniej
Wyjątkowa promocja w sieci CEWE Fotojoker. W dniach 22-24 stycznia wszystkie 7 generacji najlepszego kieszonkowego aparatu kompaktowego kupicie aż 400 zł taniej. W...
20
0
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
W ostatnim roku protestowali niemal wszyscy - kobiety, środowisko LGBT, przedsiębiorcy, związkowcy, rolnicy i wielu innych. Galeria Promocyjna i Staromiejski Dom...
37
0
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Właśnie wystartowała kolejna świetna oferta Sony. Tym razem ucieszą się ci, którzy planowali rozbudować arsenał o nowe obiektywy. Do końca stycznia, kupując dowolny...
8
0
Powiązane artykuły