Gdzie poszukiwać motywacji i edukacji? Dowiedz się na spotkaniu z Pawłem Kosickim i Pauliną Holtz

Autor: Redakcja Fotopolis

19 Czerwiec 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Fujifilm zaprasza na spotkanie online z fotografem i ambasadorem Pawłem Kosickim oraz aktorką Pauliną Holtz, na którym poruszony zostanie szereg tematów - od poszukiwania inspiracji, aż po kobiecą wrażliwość i dobre źródła edukacji.  Start 22 czerwca o 18.00.

Nadchodzące spotkanie live z Pawłem Kosickim – ambasadorem Fujifilm oraz Pauliną Holtz – aktorką i pasjonatką fotografii, poprowadzi Maciej Jeziorek. Autorzy porozmawiają o tym jak i gdzie szukać dobrej edukacji fotograficznej i o relacjach Mistrz - Uczeń.

Paweł Kosicki opowie o tym gdzie i jak szukać dobrej edukacji fotograficznej. Wraz z Pauliną opowiedzą o relacjach Mistrz – Uczeń oraz potrzebie i sposobie inspirowania się i poszukiwania motywacji do własnej twórczości. Część rozmowy poświęcona będzie także pasji tworzenia, kobiecej wrażliwości i spojrzeniu na świat oraz temu, jak przekłada się to na fotografię.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie będzie można oglądać w poniedziałek, 22 czerwca 2020 roku, na fanpage’u FujifilmPoland w serwisie Facebook. Początek wydarzenia przewidziany jest na godzinę 18.00.

Sylwetki autorów

 

 

 

Paweł Kosicki - niezależny fotograf, członek Związku Artystów Fotografików i absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Fotograficzną drogę rozpoczął w latach 90-tych pracując dla tygodnika Wprost. Uczestniczył w warsztatach z fotografami agencji Magnum, których zdjęcia odcisnęły silne piętno na jego twórczej drodze. Dziś bliżej mu do amerykańskiej fotografii z lat 50. Ii 60., do Egglestona czy Ernesta Hassa. Organizuje plenery oraz prowadzi warsztaty Open Your Eyes.

 

Paulina Holtz - aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Można ją oglądać na scenach w całej Polsce, związana z Warszawskimi teatrami: Powszechny, Kamienica, Polonia, Och, Capitol, Imka, Młyn. Laureatka nagrody teatralnej „Feliks Warszawski” oraz nagród za dubbingi i audiobooki. Sportowy duch, instruktorka treningu siłowego. Współautorka poradnika „Po pierwsze Joga”. Uczy się strzelać sportowo i boksować. Jeździ na wrotkach. Fascynuje się fotografią. Od roku coraz więcej czasu poświęca nauce i robieniu zdjęć.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Maciej Markowicz zamienił vana i barkę w ruchomą camerę obscurę. Właśnie otwiera swoją pierwszą wystawę w Berlinie
Maciej Markowicz zamienił vana i barkę w ruchomą camerę obscurę. Właśnie otwiera swoją pierwszą...
Maciej Markowicz unowocześnił najstarszą technikę fotograficzną i dziś fotografuje świat z wnętrza vana lub barki, które pełnią rolę ruchomej camery obscury. Abstrakcyjne zdjęcia...
5
Specjalny gość na festiwalu foto-wideo w Polsce! Joe McNally gwiazdą ŚwiatłoSiły 2024 w Gdańsku
Specjalny gość na festiwalu foto-wideo w Polsce! Joe McNally gwiazdą ŚwiatłoSiły 2024 w Gdańsku
ŚwiatloSiła 2024 dopiero we wrześniu, ale już teraz warto zapisać się na spotkanie z gościem specjalnym festiwalu. Joe McNally, światowej sławy fotograf zawita do Gdańska, by zabrać uczestników...
7
Reinterpretacje - bezpłatne warsztaty Master Class z Bartkiem Warzechą
Reinterpretacje - bezpłatne warsztaty Master Class z Bartkiem Warzechą
Instytut Teatralny zaprasza na kolejną odsłonę warsztatów dla osób zainteresowanych fotografowaniem teatru. W ramach zajęć Master Class 10 wybranych osób zrealizuje projekty...
4
Powiązane artykuły