Dopracuj swój workflow i oszczędź czas - bezpłatne webinarium z Kamilem Głowackim

Autor: Redakcja Fotopolis

20 Grudzień 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

X-Rite zaprasza na kolejne bezpłatne webinarium. Kamil Głowacki opowie jak szybciej i sprawniej obrabiać zdjęcia i lepiej organizować pracę. Zobaczcie też wideorelację z poprzedniego kursu.

W listopadzie zapraszaliśmy Was do udziału w webinarium na temat postprodukcji portretu w programach Adobe Lightroom i Photoshop, które poprowadził Piotr Werner. Teraz organizator udostępnił wideo z kursu, które można obejrzeć na youtube’owym kanale X-Rite Photo & Video Polska. To prawie dwugodzinna sesja szkoleniowa z webinarium, w której Piotr omawia swój system pracy, narzędzia i na przykładzie jednego zdjęcia portretowego prezentuje sposoby obróbki.

Jednocześnie producent informuje, że na nowo powstałym kanale cyklicznie pojawiać będą się ciekawe materiały szkoleniowe. Warto więc zawczasu go zasubskrybować.

Kolejne webinarium już 30 grudnia

Kolejne szkolenie, tym razem na temat organizacji pracy, poprowadzi fotograf ślubny i portretowy Kamil Głowacki. Spotkanie obejmować będzie tematykę workflow - wydajności i bezpieczeństwa, szybszej i sprawniejszej obróbki zdjęć, która w efekcie pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Kamil Głowacki - Nieuczesany umysł próbujący sprostać zalewowi pomysłów na realizację swoich pasji. Mąż, który bez swej żony zginąłby próbując wszystkich możliwych zajęć, ciekawostek, nowinek. Ojciec wspaniałego syna, dzięki któremu odkrywa nowy poziom produktywności. Fotografia pozwala mi mieć realny wpływ na drugiego człowieka - mam nadzieję, że tylko pozytywny. Szkolenia natomiast pozwalają mi uczyć i być nauczanym. Stale współpracujący z markami X-Rite oraz Loupedeck, pracował już dla ponad 300 wspaniałych par ślubnych, ale także dla takich marek jak Dell, Ernst & Young, Virako, Jerónimo Martins Polska, American Tabaco, Japan Tabaco, JLL, WAM. W wolnych chwilach najchętniej uciekałbym w góry by móc lepiej poznać nie tylko innych, ale przede wszystkim siebie.

Jak wziąć udział?

Webinarium jest darmowe, ale liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wcześniej zarejestrować się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Kurs odbędzie się 30 grudnia 2019 roku, o godzinie 20:30.

Plan fotograficzny Adobe CC za darmo z produktami X-Rite

X-Rite przy okazji przypomina, że w ramach aktualnie obowiązującej promocji, przy zakupie wybranych kalibratorów z oferty w prezencie otrzymamy roczną subskrypcję Planu Fotograficznego Adobe CC (Photoshop i Lightroom).

Więcej szczegółów znajdziecie pod adresem xritephoto.eu.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
To jeden z najciekawszych polskich festiwali. "Północ" tematem przewodnim 10. edycji W Ramach Sopotu
To jeden z najciekawszych polskich festiwali. "Północ" tematem przewodnim 10. edycji W Ramach Sopotu
Jubileuszowa 10. edycja Festiwalu Fotografii w Ramach Sopotu rozpoczyna się we wrześniu, natomiast już 8 kwietnia do Sopotu przyjeżdżają tegoroczni rezydenci: Jacek Poremba, Antonina...
4
Maciej Markowicz zamienił vana i barkę w ruchomą camerę obscurę. Właśnie otwiera swoją pierwszą wystawę w Berlinie
Maciej Markowicz zamienił vana i barkę w ruchomą camerę obscurę. Właśnie otwiera swoją pierwszą...
Maciej Markowicz unowocześnił najstarszą technikę fotograficzną i dziś fotografuje świat z wnętrza vana lub barki, które pełnią rolę ruchomej camery obscury. Abstrakcyjne zdjęcia...
5
Specjalny gość na festiwalu foto-wideo w Polsce! Joe McNally gwiazdą ŚwiatłoSiły 2024 w Gdańsku
Specjalny gość na festiwalu foto-wideo w Polsce! Joe McNally gwiazdą ŚwiatłoSiły 2024 w Gdańsku
ŚwiatloSiła 2024 dopiero we wrześniu, ale już teraz warto zapisać się na spotkanie z gościem specjalnym festiwalu. Joe McNally, światowej sławy fotograf zawita do Gdańska, by zabrać uczestników...
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)