Dopracuj swój workflow i oszczędź czas - bezpłatne webinarium z Kamilem Głowackim

Autor: Redakcja Fotopolis

20 Grudzień 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

X-Rite zaprasza na kolejne bezpłatne webinarium. Kamil Głowacki opowie jak szybciej i sprawniej obrabiać zdjęcia i lepiej organizować pracę. Zobaczcie też wideorelację z poprzedniego kursu.

W listopadzie zapraszaliśmy Was do udziału w webinarium na temat postprodukcji portretu w programach Adobe Lightroom i Photoshop, które poprowadził Piotr Werner. Teraz organizator udostępnił wideo z kursu, które można obejrzeć na youtube’owym kanale X-Rite Photo & Video Polska. To prawie dwugodzinna sesja szkoleniowa z webinarium, w której Piotr omawia swój system pracy, narzędzia i na przykładzie jednego zdjęcia portretowego prezentuje sposoby obróbki.

Jednocześnie producent informuje, że na nowo powstałym kanale cyklicznie pojawiać będą się ciekawe materiały szkoleniowe. Warto więc zawczasu go zasubskrybować.

Kolejne webinarium już 30 grudnia

Kolejne szkolenie, tym razem na temat organizacji pracy, poprowadzi fotograf ślubny i portretowy Kamil Głowacki. Spotkanie obejmować będzie tematykę workflow - wydajności i bezpieczeństwa, szybszej i sprawniejszej obróbki zdjęć, która w efekcie pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Kamil Głowacki - Nieuczesany umysł próbujący sprostać zalewowi pomysłów na realizację swoich pasji. Mąż, który bez swej żony zginąłby próbując wszystkich możliwych zajęć, ciekawostek, nowinek. Ojciec wspaniałego syna, dzięki któremu odkrywa nowy poziom produktywności. Fotografia pozwala mi mieć realny wpływ na drugiego człowieka - mam nadzieję, że tylko pozytywny. Szkolenia natomiast pozwalają mi uczyć i być nauczanym. Stale współpracujący z markami X-Rite oraz Loupedeck, pracował już dla ponad 300 wspaniałych par ślubnych, ale także dla takich marek jak Dell, Ernst & Young, Virako, Jerónimo Martins Polska, American Tabaco, Japan Tabaco, JLL, WAM. W wolnych chwilach najchętniej uciekałbym w góry by móc lepiej poznać nie tylko innych, ale przede wszystkim siebie.

Jak wziąć udział?

Webinarium jest darmowe, ale liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wcześniej zarejestrować się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Kurs odbędzie się 30 grudnia 2019 roku, o godzinie 20:30.

Plan fotograficzny Adobe CC za darmo z produktami X-Rite

X-Rite przy okazji przypomina, że w ramach aktualnie obowiązującej promocji, przy zakupie wybranych kalibratorów z oferty w prezencie otrzymamy roczną subskrypcję Planu Fotograficznego Adobe CC (Photoshop i Lightroom).

Więcej szczegółów znajdziecie pod adresem xritephoto.eu.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Znamy wyniki Grand Press Photo 2023: Wojciech Grzędziński ponownie Fotografem Roku!
Znamy wyniki Grand Press Photo 2023: Wojciech Grzędziński ponownie Fotografem Roku!
Wojciech Grzędziński jest autorem Zdjęcia Roku Grand Press Photo 2023. Nagrodzona fotografia przedstawia ukraińskich ratowników uwalniających spod gruzów ofiarę ostrzału. Grzędziński tytuł...
6
Talent Roku 2023 - weź udział w konkursie na projekt dokumentalny. Do wygrania m.in. publikacja zina, autorska wystawa i stypendium
Talent Roku 2023 - weź udział w konkursie na projekt dokumentalny. Do wygrania m.in. publikacja...
Poznański Pix.House jak co roku zbiera zgłoszenia do konkursu fotografii dokumentalnej Talent Roku. Laureaci otrzymają możliwość opublikowania własnego zina, wsparcie...
0
Tadeusz Rolke kończy 94 lata. Urodzinowa wystawa w Galerii Obok ZPAF
Tadeusz Rolke kończy 94 lata. Urodzinowa wystawa w Galerii Obok ZPAF
ZPAF Okręg Warszawski zaprasza na wystawę Tadeusza Rolke „Beatrycze 2”. Tytułowa Beatrycze to uosobienie utraconej miłości fotografa, która towarzyszy mu przez cały...
16
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)