Dopracuj swój workflow i oszczędź czas - bezpłatne webinarium z Kamilem Głowackim

0
Redakcja Fotopolis
20 Grudzień 2019
Artykuł na: 6-9 minut

X-Rite zaprasza na kolejne bezpłatne webinarium. Kamil Głowacki opowie jak szybciej i sprawniej obrabiać zdjęcia i lepiej organizować pracę. Zobaczcie też wideorelację z poprzedniego kursu.

W listopadzie zapraszaliśmy Was do udziału w webinarium na temat postprodukcji portretu w programach Adobe Lightroom i Photoshop, które poprowadził Piotr Werner. Teraz organizator udostępnił wideo z kursu, które można obejrzeć na youtube’owym kanale X-Rite Photo & Video Polska. To prawie dwugodzinna sesja szkoleniowa z webinarium, w której Piotr omawia swój system pracy, narzędzia i na przykładzie jednego zdjęcia portretowego prezentuje sposoby obróbki.

Jednocześnie producent informuje, że na nowo powstałym kanale cyklicznie pojawiać będą się ciekawe materiały szkoleniowe. Warto więc zawczasu go zasubskrybować.

Kolejne webinarium już 30 grudnia

Kolejne szkolenie, tym razem na temat organizacji pracy, poprowadzi fotograf ślubny i portretowy Kamil Głowacki. Spotkanie obejmować będzie tematykę workflow - wydajności i bezpieczeństwa, szybszej i sprawniejszej obróbki zdjęć, która w efekcie pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Kamil Głowacki - Nieuczesany umysł próbujący sprostać zalewowi pomysłów na realizację swoich pasji. Mąż, który bez swej żony zginąłby próbując wszystkich możliwych zajęć, ciekawostek, nowinek. Ojciec wspaniałego syna, dzięki któremu odkrywa nowy poziom produktywności. Fotografia pozwala mi mieć realny wpływ na drugiego człowieka - mam nadzieję, że tylko pozytywny. Szkolenia natomiast pozwalają mi uczyć i być nauczanym. Stale współpracujący z markami X-Rite oraz Loupedeck, pracował już dla ponad 300 wspaniałych par ślubnych, ale także dla takich marek jak Dell, Ernst & Young, Virako, Jerónimo Martins Polska, American Tabaco, Japan Tabaco, JLL, WAM. W wolnych chwilach najchętniej uciekałbym w góry by móc lepiej poznać nie tylko innych, ale przede wszystkim siebie.

Jak wziąć udział?

Webinarium jest darmowe, ale liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wcześniej zarejestrować się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Kurs odbędzie się 30 grudnia 2019 roku, o godzinie 20:30.

Plan fotograficzny Adobe CC za darmo z produktami X-Rite

X-Rite przy okazji przypomina, że w ramach aktualnie obowiązującej promocji, przy zakupie wybranych kalibratorów z oferty w prezencie otrzymamy roczną subskrypcję Planu Fotograficznego Adobe CC (Photoshop i Lightroom).

Więcej szczegółów znajdziecie pod adresem xritephoto.eu.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Rusza Grand Press Photo 2020 - największy polski konkurs fotografii prasowej
Rusza Grand Press Photo 2020 - największy polski konkurs fotografii prasowej
Magazyn Press startuje z 16. edycją ogólnopolskiego konkursu fotografii prasowej Grand Press Photo. Oprócz nagrody głównej, przyznane zostaną także wyróżnienia za...
33
0
Młodzi i wolni - intymne spojrzenie na młode pokolenie ukraińców w Leica 6x7 Gallery
Młodzi i wolni - intymne spojrzenie na młode pokolenie ukraińców w Leica 6x7 Gallery
"Trudno uwierzyć, że jeden fotograf potrafi tak sprawnie przechodzić między kolejnymi rejestrami fotograficznej intymności, zmieniać ujęcia, modeli, plany zachowując przy tym spójność i...
14
0
Plan Fotograficzny Adobe CC za pół ceny przy zakupie wzorców ColorChecker
Plan Fotograficzny Adobe CC za pół ceny przy zakupie wzorców ColorChecker
Wzorce ColorChecker to podstawowe narzędzie wszystkich fotografów pracujących profesjonalnie z kolorem. Teraz, kupując któryś z produktów serii dla fotografów...
15
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)