Warsztaty Lumix dla fotografów i filmowców z Nickiem Driftwoodem i Jonasem Borgiem w warszawskim Studiu Bank

0
Redakcja Fotopolis.pl
17 Październik 2018
Artykuł na: 2-3 minuty

Chcesz poznać pełnię możliwości filmujących aparatów Lumix GH5 i GH5S? A może wycisnąć wszystko, co możliwe z fotografii ulicznej dzięki modelom GX9 i LX100II? Wszystko to znajdziesz podczas bezpłatnych warsztatów w Warszawie.

Warsztat filmowy odbędzie się już w piątek, 19 października. Prowadzącym będzie Nick Driftwood - wybitny filmowiec, aktor i artysta, który od lat prowadzi wykłady i warsztaty filmowe. Pracuje również na uniwersytetach omawiając sposoby na łączenie nowych technologii z projektami artystycznymi.

Z kolei wszyscy entuzjaści fotografii ulicznej będą mieć okazję spotkać się w listopadzie z Jonasem Borgiem. Jonas jest znakomitym fotografem, który swoje doświadczenie zdobył pracując na całym świecie. Swoje szlify zbierał poprzez współpracę z największymi międzynarodowymi gazetami działając m.in. w Singapurze, Japonii, Wielkiej Brytanii i USA.

Jak aplikować?

Warsztaty są bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc konieczna jest rejestracja. Można jej dokonać odwiedzając  stronę warsztatów, pobierając formularz zgłoszeniowy i przesyłając go na adres warsztatylumix@eu.panasonic.com.

Kiedy i gdzie

Warsztat filmowy z Nickiem Driftwoodem odbędzie się 19 października 2018 roku, w godzinach 10:00 - 17:00. Warsztat fotograficzny z Jonasem Borgiem będzie miał miejsce w sobotę, 17 listopada 2018 roku, również w godzinach 10:00 - 17:00.

Wydarzenia będą odbywać się w Studio Bank, przy ul. Daniłowiczowskiej 18B w Warszawie. Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem panasonic.com.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Nadchodzi festiwal “W ramach Sopotu”. Przygotujcie się na fotografię w najlepszym wydaniu
Nadchodzi festiwal “W ramach Sopotu”. Przygotujcie się na fotografię w najlepszym wydaniu
Już po raz piąty początek września upłynie pod znakiem festiwalu “W ramach Sopotu”. Zobaczymy najnowsze projekty czołowych polskich fotografów, a także wystawy tegorocznych rezydentów...
7
0
Blok wschodni lat 70. i 80. w obiektywie jednego z najbardziej cenionych czeskich fotografów - Vladimír Birgus w Pix.House
Blok wschodni lat 70. i 80. w obiektywie jednego z najbardziej cenionych czeskich fotografów -...
Przedstawianie człowieka w smutnej rzeczywistości bloku wschodniego stało się dla niego niemalże obsesją. To opowieść o esencji istnienia, która nie ma ani początku,...
247
0
Ostatnie dni promocji na aparaty i obiektywy Sony. Upusty do 25% na wybrane modele
Ostatnie dni promocji na aparaty i obiektywy Sony. Upusty do 25% na wybrane modele
Z okazji Światowego Dnia Fotografii popularne modele Sony A7R Mark II, A6500, kompakty z serii RX100 oraz ciekawe jasne stałki możecie kupić z rabatem sięgającym 25%...
28
0
Powiązane artykuły