Warsztaty Lumix dla fotografów i filmowców z Nickiem Driftwoodem i Jonasem Borgiem w warszawskim Studiu Bank

0
Redakcja Fotopolis.pl
17 Październik 2018
Artykuł na: 2-3 minuty

Chcesz poznać pełnię możliwości filmujących aparatów Lumix GH5 i GH5S? A może wycisnąć wszystko, co możliwe z fotografii ulicznej dzięki modelom GX9 i LX100II? Wszystko to znajdziesz podczas bezpłatnych warsztatów w Warszawie.

Warsztat filmowy odbędzie się już w piątek, 19 października. Prowadzącym będzie Nick Driftwood - wybitny filmowiec, aktor i artysta, który od lat prowadzi wykłady i warsztaty filmowe. Pracuje również na uniwersytetach omawiając sposoby na łączenie nowych technologii z projektami artystycznymi.

Z kolei wszyscy entuzjaści fotografii ulicznej będą mieć okazję spotkać się w listopadzie z Jonasem Borgiem. Jonas jest znakomitym fotografem, który swoje doświadczenie zdobył pracując na całym świecie. Swoje szlify zbierał poprzez współpracę z największymi międzynarodowymi gazetami działając m.in. w Singapurze, Japonii, Wielkiej Brytanii i USA.

Jak aplikować?

Warsztaty są bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc konieczna jest rejestracja. Można jej dokonać odwiedzając  stronę warsztatów, pobierając formularz zgłoszeniowy i przesyłając go na adres warsztatylumix@eu.panasonic.com.

Kiedy i gdzie

Warsztat filmowy z Nickiem Driftwoodem odbędzie się 19 października 2018 roku, w godzinach 10:00 - 17:00. Warsztat fotograficzny z Jonasem Borgiem będzie miał miejsce w sobotę, 17 listopada 2018 roku, również w godzinach 10:00 - 17:00.

Wydarzenia będą odbywać się w Studio Bank, przy ul. Daniłowiczowskiej 18B w Warszawie. Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem panasonic.com.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Podwójny cashback na Sony A7 II i obiektyw FE 85 mm f/1.8 - prezent na zakończenie zimowych promocji
Podwójny cashback na Sony A7 II i obiektyw FE 85 mm f/1.8 - prezent na zakończenie zimowych promocji
Najbliższe dni będą doskonałą okazją do skompletowania pełnoklatkowego zestawu do fotografii portretowej. Na zakończenie zimowej akcji cashback dealerzy Sony oferują...
26
0
Czy ekstremalne przeżycia mogą uzdrawiać? Przekonaj się na wystawie Anny Gondek-Grodkiewicz
Czy ekstremalne przeżycia mogą uzdrawiać? Przekonaj się na wystawie Anny Gondek-Grodkiewicz
Zdjęcia Anny Gondek-Grodkiewicz są piękne i pokazują nam rzeczy nieznane, choć geograficznie bliskie. A jednak to nie...
87
0
Adobe CC z kalibratorami X-Rite za darmo tylko do końca stycznia
Adobe CC z kalibratorami X-Rite za darmo tylko do końca stycznia
Dobiega końca promocja, w ramach której przy zakupie określonych produktów X-Rite możecie otrzymać roczną subskrypcje Planu Fotograficznego Adobe Creative Cloud....
3
4
Powiązane artykuły