Warsztaty Lumix dla fotografów i filmowców z Nickiem Driftwoodem i Jonasem Borgiem w warszawskim Studiu Bank

0

Autor: Redakcja Fotopolis.pl

17 Październik 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Chcesz poznać pełnię możliwości filmujących aparatów Lumix GH5 i GH5S? A może wycisnąć wszystko, co możliwe z fotografii ulicznej dzięki modelom GX9 i LX100II? Wszystko to znajdziesz podczas bezpłatnych warsztatów w Warszawie.

Warsztat filmowy odbędzie się już w piątek, 19 października. Prowadzącym będzie Nick Driftwood - wybitny filmowiec, aktor i artysta, który od lat prowadzi wykłady i warsztaty filmowe. Pracuje również na uniwersytetach omawiając sposoby na łączenie nowych technologii z projektami artystycznymi.

Z kolei wszyscy entuzjaści fotografii ulicznej będą mieć okazję spotkać się w listopadzie z Jonasem Borgiem. Jonas jest znakomitym fotografem, który swoje doświadczenie zdobył pracując na całym świecie. Swoje szlify zbierał poprzez współpracę z największymi międzynarodowymi gazetami działając m.in. w Singapurze, Japonii, Wielkiej Brytanii i USA.

Jak aplikować?

Warsztaty są bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc konieczna jest rejestracja. Można jej dokonać odwiedzając  stronę warsztatów, pobierając formularz zgłoszeniowy i przesyłając go na adres warsztatylumix@eu.panasonic.com.

Kiedy i gdzie

Warsztat filmowy z Nickiem Driftwoodem odbędzie się 19 października 2018 roku, w godzinach 10:00 - 17:00. Warsztat fotograficzny z Jonasem Borgiem będzie miał miejsce w sobotę, 17 listopada 2018 roku, również w godzinach 10:00 - 17:00.

Wydarzenia będą odbywać się w Studio Bank, przy ul. Daniłowiczowskiej 18B w Warszawie. Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem panasonic.com.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego aparatu. Startują dni otwarte dla uczestników Klubu Sony
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego aparatu. Startują dni otwarte dla uczestników Klubu Sony
Sony Centre rozpoczyna Dni Otwarte dla Uczestników Klubu Sony, którzy chcieliby lepiej poznać możliwości swojego aparatu.
3
0
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - nabór zgłoszeń jeszcze tylko do środy
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - nabór zgłoszeń jeszcze tylko do środy
Gazeta Wyborcza rozpoczyna 3. edycję Konkursu im. Krzysztofa Millera, nagradzającego najlepsze zdjęcia reportażowe ostatniego roku. Zgłoszenia można nadsyłać do 21...
41
1
Rusza wystawa Helmuta Newtona w Toruniu. To ponad 200 zdjęć mistrza
Rusza wystawa Helmuta Newtona w Toruniu. To ponad 200 zdjęć mistrza
Podczas 28. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego EnergaCAMERIMAGE w Toruniu zorganizowana zostanie wystawa zdjęć "Helmut Newton: Lubię silne kobiety". Oprócz wystawy będą też spotkania i...
849
0
Powiązane artykuły