Jesienny plener z Tokiną w Pieninach. Zapierające dech w piersiach widoki i porcja praktycznej wiedzy

Jesienny plener z Tokiną w Pieninach. Zapierające dech w piersiach widoki i porcja praktycznej wiedzy

Tokina i fotowarsztaty.com zapraszają na kolejny weekendowy plener fotograficzny, podczas którego będziecie mogli wypróbować obiektywy producenta. Tym razem celem warsztatów będą wyjątkowo kolorowe o tej porze roku, malownicze Pieniny.

Pieniny są piękne o każdej porze roku. Wiosną i latem żywo zielone, zaś jesienią mieniące się odcieniami żółtego i czerwonego koloru liście, kontrastujące z bielą wapiennych skał, zachwycą każdego fotografa krajobrazu.

Weekendowe warsztaty fotograficzne rozpoczną się (w piątek) kolacją oraz wykładem, na którym poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia teoretyczne - ogólne, oraz poruszane na zajęciach. Po wykładzie organizatorzy zapraszają uczestników na degustację.

fot. Piotr Stasiak

- Sobota to przejazd do Jaworek, skąd przez Wąwóz Homole wybierzemy się ku sercu Małych Pienin, niezwykle malowniczej grupy górskiej, słynącej z dalekich widoków, wypasu owiec oraz fantazyjnych form skalnych. Powrót do Krościenka na obiadokolację a po nim wyjście na zachód słońca w najbardziej magiczne miejsce Pienin, na Sokolicę. - zachęcają organizatorzy. - Niedziela rozpoczynamy od widokowego pleneru o wschodzie słońca, z widokiem na Tatry i Podhale, a następnie przejście/przejazd do Sromowiec, skąd rozpoczniemy spływ Dunajcem, jedną z największych atrakcji turystycznych Europy. Jednocześnie to najlepszy sposób na zwiedzanie Pienińskiego Parku Narodowego. Płynąc na flisackiej tratwie podziwiamy zapierające dech w piersiach widoki a flisacy barwnie opowiadają o Pieninach.

Na czas zajęć uczestnicy będą mogli bezpłatnie wypożyczyć dowolne obiektywy marki Tokina.

fot. Grzegorz Midro

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się w dniach 19-21 października 2018. Bazą pleneru będzie Zajazd Sokolica w Krościenku nad Dunajcem.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 630 zł i obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, noclegi i wyżywienia w komfortowych pokojach z łazienkami i dostępem do internetu, spływ Dunajcem oraz degustację produktów regionalnych.

fot. Paweł Brzozowski

Jak aplikować?

Aby zapisać się na warsztaty należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem fotowarsztaty.com oraz wpłacić zadatek, lub pełną kwotę na podany na stronie numer konta.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem fotowarsztaty.com. Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2