Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Jesienny plener z Tokiną w Pieninach. Zapierające dech w piersiach widoki i porcja praktycznej wiedzy

0

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Wrzesień 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Tokina i fotowarsztaty.com zapraszają na kolejny weekendowy plener fotograficzny, podczas którego będziecie mogli wypróbować obiektywy producenta. Tym razem celem warsztatów będą wyjątkowo kolorowe o tej porze roku, malownicze Pieniny.

Pieniny są piękne o każdej porze roku. Wiosną i latem żywo zielone, zaś jesienią mieniące się odcieniami żółtego i czerwonego koloru liście, kontrastujące z bielą wapiennych skał, zachwycą każdego fotografa krajobrazu.

Weekendowe warsztaty fotograficzne rozpoczną się (w piątek) kolacją oraz wykładem, na którym poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia teoretyczne - ogólne, oraz poruszane na zajęciach. Po wykładzie organizatorzy zapraszają uczestników na degustację.

fot. Piotr Stasiak

- Sobota to przejazd do Jaworek, skąd przez Wąwóz Homole wybierzemy się ku sercu Małych Pienin, niezwykle malowniczej grupy górskiej, słynącej z dalekich widoków, wypasu owiec oraz fantazyjnych form skalnych. Powrót do Krościenka na obiadokolację a po nim wyjście na zachód słońca w najbardziej magiczne miejsce Pienin, na Sokolicę. - zachęcają organizatorzy. - Niedziela rozpoczynamy od widokowego pleneru o wschodzie słońca, z widokiem na Tatry i Podhale, a następnie przejście/przejazd do Sromowiec, skąd rozpoczniemy spływ Dunajcem, jedną z największych atrakcji turystycznych Europy. Jednocześnie to najlepszy sposób na zwiedzanie Pienińskiego Parku Narodowego. Płynąc na flisackiej tratwie podziwiamy zapierające dech w piersiach widoki a flisacy barwnie opowiadają o Pieninach.

Na czas zajęć uczestnicy będą mogli bezpłatnie wypożyczyć dowolne obiektywy marki Tokina.

fot. Grzegorz Midro

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się w dniach 19-21 października 2018. Bazą pleneru będzie Zajazd Sokolica w Krościenku nad Dunajcem.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 630 zł i obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, noclegi i wyżywienia w komfortowych pokojach z łazienkami i dostępem do internetu, spływ Dunajcem oraz degustację produktów regionalnych.

fot. Paweł Brzozowski

Jak aplikować?

Aby zapisać się na warsztaty należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem fotowarsztaty.com oraz wpłacić zadatek, lub pełną kwotę na podany na stronie numer konta.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem fotowarsztaty.com. Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Świąteczny fotospacer z obiektywami Irix w krakowskim Ogrodzie Świateł
Świąteczny fotospacer z obiektywami Irix w krakowskim Ogrodzie Świateł
Marka Irix ma przyjemność zaprosić na kolejny w tym roku fotograficzny spacer „Uchwyć ducha Świąt w obiektywie Irix”. Wydarzenie odbędzie się 15 grudnia 2020 (wtorek),...
0
0
Już jutro wielki finał konkursu im. Krzysztofa Millera - oglądaj na żywo online
Już jutro wielki finał konkursu im. Krzysztofa Millera - oglądaj na żywo online
W czwartek, 3 grudnia br. o godz. 20:00 poznamy laureata tegorocznej Nagrody im. Krzysztofa Millera. Podczas uroczystości pokazane zostaną najlepsze zdjęcia,...
0
0
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Kilka dni temu, w nowej formule, wystartował XVI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury. Od dzisiaj do 12 grudnia na zainteresowanych czekają...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)