Jesienny plener z Tokiną w Pieninach. Zapierające dech w piersiach widoki i porcja praktycznej wiedzy

Jesienny plener z Tokiną w Pieninach. Zapierające dech w piersiach widoki i porcja praktycznej wiedzy

Tokina i fotowarsztaty.com zapraszają na kolejny weekendowy plener fotograficzny, podczas którego będziecie mogli wypróbować obiektywy producenta. Tym razem celem warsztatów będą wyjątkowo kolorowe o tej porze roku, malownicze Pieniny.

Pieniny są piękne o każdej porze roku. Wiosną i latem żywo zielone, zaś jesienią mieniące się odcieniami żółtego i czerwonego koloru liście, kontrastujące z bielą wapiennych skał, zachwycą każdego fotografa krajobrazu.

Weekendowe warsztaty fotograficzne rozpoczną się (w piątek) kolacją oraz wykładem, na którym poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia teoretyczne - ogólne, oraz poruszane na zajęciach. Po wykładzie organizatorzy zapraszają uczestników na degustację.

fot. Piotr Stasiak

- Sobota to przejazd do Jaworek, skąd przez Wąwóz Homole wybierzemy się ku sercu Małych Pienin, niezwykle malowniczej grupy górskiej, słynącej z dalekich widoków, wypasu owiec oraz fantazyjnych form skalnych. Powrót do Krościenka na obiadokolację a po nim wyjście na zachód słońca w najbardziej magiczne miejsce Pienin, na Sokolicę. - zachęcają organizatorzy. - Niedziela rozpoczynamy od widokowego pleneru o wschodzie słońca, z widokiem na Tatry i Podhale, a następnie przejście/przejazd do Sromowiec, skąd rozpoczniemy spływ Dunajcem, jedną z największych atrakcji turystycznych Europy. Jednocześnie to najlepszy sposób na zwiedzanie Pienińskiego Parku Narodowego. Płynąc na flisackiej tratwie podziwiamy zapierające dech w piersiach widoki a flisacy barwnie opowiadają o Pieninach.

Na czas zajęć uczestnicy będą mogli bezpłatnie wypożyczyć dowolne obiektywy marki Tokina.

fot. Grzegorz Midro

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się w dniach 19-21 października 2018. Bazą pleneru będzie Zajazd Sokolica w Krościenku nad Dunajcem.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 630 zł i obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, noclegi i wyżywienia w komfortowych pokojach z łazienkami i dostępem do internetu, spływ Dunajcem oraz degustację produktów regionalnych.

fot. Paweł Brzozowski

Jak aplikować?

Aby zapisać się na warsztaty należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem fotowarsztaty.com oraz wpłacić zadatek, lub pełną kwotę na podany na stronie numer konta.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem fotowarsztaty.com. Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0