Jesienny plener z Tokiną w Pieninach. Zapierające dech w piersiach widoki i porcja praktycznej wiedzy

Jesienny plener z Tokiną w Pieninach. Zapierające dech w piersiach widoki i porcja praktycznej wiedzy

Tokina i fotowarsztaty.com zapraszają na kolejny weekendowy plener fotograficzny, podczas którego będziecie mogli wypróbować obiektywy producenta. Tym razem celem warsztatów będą wyjątkowo kolorowe o tej porze roku, malownicze Pieniny.

Pieniny są piękne o każdej porze roku. Wiosną i latem żywo zielone, zaś jesienią mieniące się odcieniami żółtego i czerwonego koloru liście, kontrastujące z bielą wapiennych skał, zachwycą każdego fotografa krajobrazu.

Weekendowe warsztaty fotograficzne rozpoczną się (w piątek) kolacją oraz wykładem, na którym poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia teoretyczne - ogólne, oraz poruszane na zajęciach. Po wykładzie organizatorzy zapraszają uczestników na degustację.

fot. Piotr Stasiak

- Sobota to przejazd do Jaworek, skąd przez Wąwóz Homole wybierzemy się ku sercu Małych Pienin, niezwykle malowniczej grupy górskiej, słynącej z dalekich widoków, wypasu owiec oraz fantazyjnych form skalnych. Powrót do Krościenka na obiadokolację a po nim wyjście na zachód słońca w najbardziej magiczne miejsce Pienin, na Sokolicę. - zachęcają organizatorzy. - Niedziela rozpoczynamy od widokowego pleneru o wschodzie słońca, z widokiem na Tatry i Podhale, a następnie przejście/przejazd do Sromowiec, skąd rozpoczniemy spływ Dunajcem, jedną z największych atrakcji turystycznych Europy. Jednocześnie to najlepszy sposób na zwiedzanie Pienińskiego Parku Narodowego. Płynąc na flisackiej tratwie podziwiamy zapierające dech w piersiach widoki a flisacy barwnie opowiadają o Pieninach.

Na czas zajęć uczestnicy będą mogli bezpłatnie wypożyczyć dowolne obiektywy marki Tokina.

fot. Grzegorz Midro

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się w dniach 19-21 października 2018. Bazą pleneru będzie Zajazd Sokolica w Krościenku nad Dunajcem.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 630 zł i obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, noclegi i wyżywienia w komfortowych pokojach z łazienkami i dostępem do internetu, spływ Dunajcem oraz degustację produktów regionalnych.

fot. Paweł Brzozowski

Jak aplikować?

Aby zapisać się na warsztaty należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem fotowarsztaty.com oraz wpłacić zadatek, lub pełną kwotę na podany na stronie numer konta.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem fotowarsztaty.com. Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.

Komentarze
Polecane artykuły
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
18 Sty 2019
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
0
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!