Jesienny plener z Tokiną w Pieninach. Zapierające dech w piersiach widoki i porcja praktycznej wiedzy

Jesienny plener z Tokiną w Pieninach. Zapierające dech w piersiach widoki i porcja praktycznej wiedzy

Tokina i fotowarsztaty.com zapraszają na kolejny weekendowy plener fotograficzny, podczas którego będziecie mogli wypróbować obiektywy producenta. Tym razem celem warsztatów będą wyjątkowo kolorowe o tej porze roku, malownicze Pieniny.

Pieniny są piękne o każdej porze roku. Wiosną i latem żywo zielone, zaś jesienią mieniące się odcieniami żółtego i czerwonego koloru liście, kontrastujące z bielą wapiennych skał, zachwycą każdego fotografa krajobrazu.

Weekendowe warsztaty fotograficzne rozpoczną się (w piątek) kolacją oraz wykładem, na którym poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia teoretyczne - ogólne, oraz poruszane na zajęciach. Po wykładzie organizatorzy zapraszają uczestników na degustację.

fot. Piotr Stasiak

- Sobota to przejazd do Jaworek, skąd przez Wąwóz Homole wybierzemy się ku sercu Małych Pienin, niezwykle malowniczej grupy górskiej, słynącej z dalekich widoków, wypasu owiec oraz fantazyjnych form skalnych. Powrót do Krościenka na obiadokolację a po nim wyjście na zachód słońca w najbardziej magiczne miejsce Pienin, na Sokolicę. - zachęcają organizatorzy. - Niedziela rozpoczynamy od widokowego pleneru o wschodzie słońca, z widokiem na Tatry i Podhale, a następnie przejście/przejazd do Sromowiec, skąd rozpoczniemy spływ Dunajcem, jedną z największych atrakcji turystycznych Europy. Jednocześnie to najlepszy sposób na zwiedzanie Pienińskiego Parku Narodowego. Płynąc na flisackiej tratwie podziwiamy zapierające dech w piersiach widoki a flisacy barwnie opowiadają o Pieninach.

Na czas zajęć uczestnicy będą mogli bezpłatnie wypożyczyć dowolne obiektywy marki Tokina.

fot. Grzegorz Midro

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się w dniach 19-21 października 2018. Bazą pleneru będzie Zajazd Sokolica w Krościenku nad Dunajcem.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 630 zł i obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, noclegi i wyżywienia w komfortowych pokojach z łazienkami i dostępem do internetu, spływ Dunajcem oraz degustację produktów regionalnych.

fot. Paweł Brzozowski

Jak aplikować?

Aby zapisać się na warsztaty należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem fotowarsztaty.com oraz wpłacić zadatek, lub pełną kwotę na podany na stronie numer konta.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem fotowarsztaty.com. Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8