Wystartowała globalna akcja promocyjna firmy Tokina. Do wygrania nagrody o łącznej wartości ponad 11 tys. zł

0
Promocja
2 Lipiec 2018
Artykuł na: minutę

Jeśli zamierzałeś kupić obiektywy Tokina Firin to mamy dla Cebie dobrą wiadomość. Next77 - wyłączny dystrybutor Tokiny - poinformował właśnie o nowej, globalnej akcji promocyjnej, w której do wygrania są nagrody o łącznej wartości ponad 11 tys. zł.

Zasady promocji są bardzo proste - wystarczy tylko do 14 lipca do godziny 21:00 naszego czasu zgłosić swój udział i już można wygrać. Osoby zgłaszające się muszą mieć ukończone 18 lat. Pierwszą nagrodą (przyznawaną dla losowej osoby, która zgłosi się do konkursu) są dwa obiektywy Tokina Fírin 20 mm f/2 z mocowaniem Sony E - jeden w najnowszej wersji z napędem AF oraz drugi  wersji MF. Druga nagroda to jeden obiektyw Tokina Fírin 20 mm f/2 - do jej zdobywcy należy decyzja czy ma to być obiektyw w wersji AF czy też MF. Trzecią nagrodą jest zestaw pierścieni pośrednich z mocowaniem Sony E.

od lewej: Tokina Fírin 20 mm f/2 AF i Tokina Fírin 20 mm f/2 MF

Pełny regulamin akcji promocyjnej oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się pod adresem enter.tokinacontest.com.. Więcej informacji na temat nagród - najnowszych obiektywów Tokina Firin - można znaleźć na polskiej stronie firmy Tokina.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Powiązane artykuły
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego z Marcinem Krukiem
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego z Marcinem Krukiem
Reportaż to coraz bardziej popularny trend w fotografii ślubnej. Jeżeli chcielibyście rozwijać się w tym kierunku, zarezerwujcie w swoim kalendarzu datę 20...
0
0
430 zł rabatu przy zakupie aparatów Fujifilm X-T3 i X-T30 wraz z obiektywem
430 zł rabatu przy zakupie aparatów Fujifilm X-T3 i X-T30 wraz z obiektywem
Fujifilm rusza z wakacyjną promocją na modele X-T3 i X-T30. Do 22 września, kupując aparat w zestawie z wybranymi szkłami możemy otrzymać 430 zł rabatu.
0
0
Odkryj wewnętrzny świat fotografii na wystawie „Obrazy metafor II”
Odkryj wewnętrzny świat fotografii na wystawie „Obrazy metafor II”
Już dziś (22 lipca) w Galeria Katowice wernisaż drugiej odsłony cyklu „Obrazy metafor“, którego autorami są Kamil Myszkowski i Krzysztof Szlapa. Projekt przedstawia...
0
0