Wystartowała globalna akcja promocyjna firmy Tokina. Do wygrania nagrody o łącznej wartości ponad 11 tys. zł

Wystartowała globalna akcja promocyjna firmy Tokina. Do wygrania nagrody o łącznej wartości ponad 11 tys. zł

Jeśli zamierzałeś kupić obiektywy Tokina Firin to mamy dla Cebie dobrą wiadomość. Next77 - wyłączny dystrybutor Tokiny - poinformował właśnie o nowej, globalnej akcji promocyjnej, w której do wygrania są nagrody o łącznej wartości ponad 11 tys. zł.

Zasady promocji są bardzo proste - wystarczy tylko do 14 lipca do godziny 21:00 naszego czasu zgłosić swój udział i już można wygrać. Osoby zgłaszające się muszą mieć ukończone 18 lat. Pierwszą nagrodą (przyznawaną dla losowej osoby, która zgłosi się do konkursu) są dwa obiektywy Tokina Fírin 20 mm f/2 z mocowaniem Sony E - jeden w najnowszej wersji z napędem AF oraz drugi  wersji MF. Druga nagroda to jeden obiektyw Tokina Fírin 20 mm f/2 - do jej zdobywcy należy decyzja czy ma to być obiektyw w wersji AF czy też MF. Trzecią nagrodą jest zestaw pierścieni pośrednich z mocowaniem Sony E.

od lewej: Tokina Fírin 20 mm f/2 AF i Tokina Fírin 20 mm f/2 MF

Pełny regulamin akcji promocyjnej oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się pod adresem enter.tokinacontest.com.. Więcej informacji na temat nagród - najnowszych obiektywów Tokina Firin - można znaleźć na polskiej stronie firmy Tokina.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
11
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8