Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Tokina obniża ceny obiektywów. Szkła tańsze nawet o ponad 2500 zł

1

Autor: Redakcja Fotopolis

15 Marzec 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Dystrybutor obiektywów marki Tokina ma dobrą wiadomość dla wszystkich fotografów poszukujących dobrych obiektywów w przystępnych cenach. Po wiosennych obniżkach większość modeli z oferty kupimy znacznie taniej.

Tak dobre wiadomości nie trafiają się często. Dystrybutor postanowił znacznie obniżyć ceny większości obiektywów z oferty marki Tokina. W kilku wypadkach różnice są marginalne, ale niektóre obiektywy zostały przecenione o ponad 2 tys. zł. Najatrakcyjniej prezentują się nowe ceny filmowych szkieł z serii Cinema, ale gratka trafia się także fotografom. Dla przykładu model AT-X 24-70 mm f/2.8 PRO FX kupimy taniej niemal o 1000 zł.

“Polacy coraz częściej sięgają po obiektywy Tokina. Wybieramy to co najlepsze, decydując się na rozsądne ceny. Już teraz możesz uchwycić budzącą się naturę dzięki bogatemu wyborowi szerokokątnych obiektywów marki Tokina, uwiecznić piękne drobiazgi dzięki obiektywom Makro, natomiast dzięki serii Cinema twoje obrazy płynnie przejdą między zimą a wiosną. Wszędzie tam gdzie chcesz Tokina będzie z Tobą. Nowoczesne i zaawansowane obiektywy Tokina, uznane na całym świecie są od teraz dostępne w nowych, lepszych cenach” - czytamy w informacji dystrybutora, firmy Next 77.

Sugerowane nowe ceny detaliczne obiektywów:

Pełna listę autoryzowanych sklepów, w których można dostać obiektywy marki TOKINA znajdziecie na stronie producenta.

Więcej informacji o szkłach: tokinalens.pl.

 

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Tamron 17-70 mm f/2.8 Di III VC RXD -najbardziej uniwersalny obiektyw do APS-C?
Tamron 17-70 mm f/2.8 Di III VC RXD -najbardziej uniwersalny obiektyw do APS-C?
Najnowszy Tamron do bezlusterkowców Sony wreszcie został oficjalnie pokazany. Ekwiwalent obiektywu 25-105 mm, ze względu na możliwości i dobrą cenę ma szansę stać się...
3
0
Sigma 65 mm f/2 DG DN Contemporary - kompaktowa, ale solidna stałka do szerszych portretów
Sigma 65 mm f/2 DG DN Contemporary - kompaktowa, ale solidna stałka do szerszych portretów
Jest dopracowany pod względem wykonania i optyki. Przeznaczony do pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony, nowy obiektyw Sigma 65 mm f/2 DG DN Contemporary ma gwarantować udane ujęcia portretowe na...
0
0
Sigma 35 mm f/2 DG DN Contemporary - kompaktowa stałka klasy premium do bezlusterkowców
Sigma 35 mm f/2 DG DN Contemporary - kompaktowa stałka klasy premium do bezlusterkowców
Jest niewielki, ale solidny. Sigma 35 mm f/2 DG DN Contemporary to kolejny obiektyw z nowej serii Sigma I, przeznaczony do pełnoklatkowych aparatów bez lustra.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)