Tokina obniża ceny obiektywów. Szkła tańsze nawet o ponad 2500 zł

15 Mar 2018
Tokina obniża ceny obiektywów. Szkła tańsze nawet o ponad 2500 zł

Dystrybutor obiektywów marki Tokina ma dobrą wiadomość dla wszystkich fotografów poszukujących dobrych obiektywów w przystępnych cenach. Po wiosennych obniżkach większość modeli z oferty kupimy znacznie taniej.

Tak dobre wiadomości nie trafiają się często. Dystrybutor postanowił znacznie obniżyć ceny większości obiektywów z oferty marki Tokina. W kilku wypadkach różnice są marginalne, ale niektóre obiektywy zostały przecenione o ponad 2 tys. zł. Najatrakcyjniej prezentują się nowe ceny filmowych szkieł z serii Cinema, ale gratka trafia się także fotografom. Dla przykładu model AT-X 24-70 mm f/2.8 PRO FX kupimy taniej niemal o 1000 zł.

“Polacy coraz częściej sięgają po obiektywy Tokina. Wybieramy to co najlepsze, decydując się na rozsądne ceny. Już teraz możesz uchwycić budzącą się naturę dzięki bogatemu wyborowi szerokokątnych obiektywów marki Tokina, uwiecznić piękne drobiazgi dzięki obiektywom Makro, natomiast dzięki serii Cinema twoje obrazy płynnie przejdą między zimą a wiosną. Wszędzie tam gdzie chcesz Tokina będzie z Tobą. Nowoczesne i zaawansowane obiektywy Tokina, uznane na całym świecie są od teraz dostępne w nowych, lepszych cenach” - czytamy w informacji dystrybutora, firmy Next 77.

Sugerowane nowe ceny detaliczne obiektywów:

Pełna listę autoryzowanych sklepów, w których można dostać obiektywy marki TOKINA znajdziecie na stronie producenta.

Więcej informacji o szkłach: tokinalens.pl.

 

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8