Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

KONKURS: Opisz swoje pierwsze spotkanie z Nikonem i zgarnij ciekawe nagrody

8

Autor: Maciej Luśtyk

5 Czerwiec 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Nikon kończy 100 lat. Z tej okazji ruszamy z konkursem, w którym macie szansę wygrać m.in. voucher o wartości 500 zł i zestaw kolekcjonerskich pinów z jubileuszowej kolekcji akcesoriów producenta. Zadanie konkursowe jest pozornie proste, ale trzeba wykazać się kreatywnością.

Jak mogliście dowiedzieć się z artykułu o Davidzie Douglasie Duncanie, czasem jedno przypadkowe spotkanie może zaważyć o naszej przyszłości. Odkrycie Nikona przez kultowego już fotografa napędziło ogólnoświatową karierę marki, która z kolei zapoczątkowała kariery tysięcy zawodowców. Czy tak też było w Waszym wypadku?

Dziś chcemy, żebyście nam o tym opowiedzieli. Z okazji jubileuszu 100-lecia istnienia firmy Nikon organizujemy konkurs, którego zadaniem jest przedstawienie Waszego pierwszego spotkania ze sprzętem producenta. Temat, choć prosty, wymaga kreatywności, dlatego praca może mieć dowolną formę. Oprócz zwykłego tekstu (maksymalnie 1800 znaków ze spacjami), możecie nam przysyłać zdjęcia, fotocasty, ilustracje, komiksy, kolaże, fotomontaże oraz filmy.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 26 czerwca 2017 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy i w załączniku przesłać spakowaną pracę konkursową. Zwycięzcy zostaną wyłonieni najpóźniej do 30 czerwca 2017 roku.

W konkursie przewidziano 2 nagrody główne oraz 3 wyróżnienia:

  • 1. miejsce - zestaw kolekcjonerskich pinów z jubileuszowej kolekcji akcesoriów Nikon
  • 2. miejsce - voucher do sklepu Nikona o wartości 500 zł
  • Wyróżnienia - oprawiony, kolekcjonerski plakat przedstawiający wszystkie aparaty firmy Nikon

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu.

 

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Tylko w ten weekend wszystkie kompakty z serii Sony RX100 kupisz 400 zł taniej
Tylko w ten weekend wszystkie kompakty z serii Sony RX100 kupisz 400 zł taniej
Wyjątkowa promocja w sieci CEWE Fotojoker. W dniach 22-24 stycznia wszystkie 7 generacji najlepszego kieszonkowego aparatu kompaktowego kupicie aż 400 zł taniej. W...
38
0
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
Rok na protestach - zdjęcia fotoreporterów na ulicach Warszawy
W ostatnim roku protestowali niemal wszyscy - kobiety, środowisko LGBT, przedsiębiorcy, związkowcy, rolnicy i wielu innych. Galeria Promocyjna i Staromiejski Dom...
37
0
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Właśnie wystartowała kolejna świetna oferta Sony. Tym razem ucieszą się ci, którzy planowali rozbudować arsenał o nowe obiektywy. Do końca stycznia, kupując dowolny...
24
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)