Znajomość Photoshopa to podstawa. Nauczysz się go na warsztatach Szkoły Retuszu

0
Maciej Luśtyk
15 Marzec 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Opanowanie Photoshopa to konieczny warunek, by w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w zdjęciach. Dwudniowe warsztaty w Krakowie (dostępne także w wersji online) pozwolą poznać możliwości programu w zakresie edycji zdjęć, tworzenia grafik i fotomontaży.

Najbliższe warsztaty Szkoły Retuszu przeznaczone są dla początkujących oraz osób, które chcą uporządkować swoją wiedzę na temat Photoshopa. Uczestnicy nauczą się wywoływać zdjęcia w Camera Raw, pracować na warstwach oraz tworzyć maski. Poznają również możliwości programu w zakresie robienia fotomontaży oraz grafik.

Warsztaty potrwają trwają dwa dni. W programie zajęć znalazło się m.in.: omówienie rodzajów i ustawień pędzli, metodologia pracy na warstwach oraz ich ustawienia, działanie masek, omówienie trybów mieszania i ich kreatywne zastosowanie.

fot. Mateusz Luzar, edycja: Łukasz Kedryna

W kursie można wziąć udział stacjonarnie w Krakowie, ale możliwe jest także uczestnictwo online. Warsztaty online odbywają się na internetowej platformie do webinariów. Uczestnicy otrzymają udostępniony obraz ekranu prowadzącego, będą słyszeć jego głos i móc zadawać pytania na czacie. Otrzymują również niezbędne materiały, które pozwolą na efektywną pracę podczas warsztatów. Każdy uczestnik warsztatów (stacjonarnych i online) otrzyma także bezpłatny, nieograniczony dostęp do nagrania z zajęć.

Warsztaty prowadzi Łukasz Kendryna - profesjonalny retuszer pracujący w studiu post-produkcji cyfrowej (m.in. dla marek Gucci, Cubus, Reporter Young), z zawodu fotograf i pedagog. Doświadczony instruktor, prowadził dziesiątki kursów z postprodukcji i praktycznej obsługi programu Photoshop.

Cena dwudniowych warsztatów w wersji stacjonarnej to 549 zł. W przypadku wersji online zapłacimy za nie 399 zł.

Więcej informacji i możliwość zapisu znajdziecie pod adresem szkolaretuszu.pl.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
“Projekt ten mówi o cierpieniu, słabościach, ale i sile. Pokazuje porażki i sukcesy w codziennej walce o przetrwanie. Niewielu wie o istnieniu tych ludzi.” Wystawa...
19
7
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do końca września
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do...
AMA Film Academy od 9 lat z powodzeniem zajmuje się kształceniem młodych filmowców. Uczy na kierunkach: operatorskich, reżyserskich, aktorskim, realizacji dźwięku,...
94
0
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Chcesz poznać nowe trendy i spojrzenia na fotografię? Weź udział w dwudniowych warsztatach z Bownikiem, organizowanych przez Instytut Fotografii Fort. Zgłoszenia tylko...
2
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)