Znajomość Photoshopa to podstawa. Nauczysz się go na warsztatach Szkoły Retuszu

0
Maciej Luśtyk
15 Marzec 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Opanowanie Photoshopa to konieczny warunek, by w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w zdjęciach. Dwudniowe warsztaty w Krakowie (dostępne także w wersji online) pozwolą poznać możliwości programu w zakresie edycji zdjęć, tworzenia grafik i fotomontaży.

Najbliższe warsztaty Szkoły Retuszu przeznaczone są dla początkujących oraz osób, które chcą uporządkować swoją wiedzę na temat Photoshopa. Uczestnicy nauczą się wywoływać zdjęcia w Camera Raw, pracować na warstwach oraz tworzyć maski. Poznają również możliwości programu w zakresie robienia fotomontaży oraz grafik.

Warsztaty potrwają trwają dwa dni. W programie zajęć znalazło się m.in.: omówienie rodzajów i ustawień pędzli, metodologia pracy na warstwach oraz ich ustawienia, działanie masek, omówienie trybów mieszania i ich kreatywne zastosowanie.

fot. Mateusz Luzar, edycja: Łukasz Kedryna

W kursie można wziąć udział stacjonarnie w Krakowie, ale możliwe jest także uczestnictwo online. Warsztaty online odbywają się na internetowej platformie do webinariów. Uczestnicy otrzymają udostępniony obraz ekranu prowadzącego, będą słyszeć jego głos i móc zadawać pytania na czacie. Otrzymują również niezbędne materiały, które pozwolą na efektywną pracę podczas warsztatów. Każdy uczestnik warsztatów (stacjonarnych i online) otrzyma także bezpłatny, nieograniczony dostęp do nagrania z zajęć.

Warsztaty prowadzi Łukasz Kendryna - profesjonalny retuszer pracujący w studiu post-produkcji cyfrowej (m.in. dla marek Gucci, Cubus, Reporter Young), z zawodu fotograf i pedagog. Doświadczony instruktor, prowadził dziesiątki kursów z postprodukcji i praktycznej obsługi programu Photoshop.

Cena dwudniowych warsztatów w wersji stacjonarnej to 549 zł. W przypadku wersji online zapłacimy za nie 399 zł.

Więcej informacji i możliwość zapisu znajdziecie pod adresem szkolaretuszu.pl.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2019 roku
Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2019 roku
Kolejny raz wspólnie z magazynem Digital Camera Polska zapraszamy Was do wzięcia udziału w największym w Polsce plebiscycie fotograficznym, w którym możecie głosować...
56
0
Komora oka - archiwum Marka Piaseckiego okiem Tomasza Szerszenia
Komora oka - archiwum Marka Piaseckiego okiem Tomasza Szerszenia
Archiwum jest miejscem rozmaitych sekretów. Czy nie jest nim również fotograficzna ciemnia albo pracownia fotografa? Było tak z pewnością w przypadku Marka...
14
0
Wyrzucony z filmówki, dziś jeden z najważniejszych polskich operatorów. Zdjęcia Andrzeja Jaroszewicza w Ney Gallery & Prints
Wyrzucony z filmówki, dziś jeden z najważniejszych polskich operatorów. Zdjęcia Andrzeja...
Autor zdjęć do ponad 50 filmów. Ma na swoim koncie liczne produkcje fabularne, a także dokumentalne, seriale, widowiska telewizyjne i prezentacje multimedialne. Całe...
22
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)