Znajomość Photoshopa to podstawa. Nauczysz się go na warsztatach Szkoły Retuszu

0
Maciej Luśtyk
15 Marzec 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Opanowanie Photoshopa to konieczny warunek, by w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w zdjęciach. Dwudniowe warsztaty w Krakowie (dostępne także w wersji online) pozwolą poznać możliwości programu w zakresie edycji zdjęć, tworzenia grafik i fotomontaży.

Najbliższe warsztaty Szkoły Retuszu przeznaczone są dla początkujących oraz osób, które chcą uporządkować swoją wiedzę na temat Photoshopa. Uczestnicy nauczą się wywoływać zdjęcia w Camera Raw, pracować na warstwach oraz tworzyć maski. Poznają również możliwości programu w zakresie robienia fotomontaży oraz grafik.

Warsztaty potrwają trwają dwa dni. W programie zajęć znalazło się m.in.: omówienie rodzajów i ustawień pędzli, metodologia pracy na warstwach oraz ich ustawienia, działanie masek, omówienie trybów mieszania i ich kreatywne zastosowanie.

fot. Mateusz Luzar, edycja: Łukasz Kedryna

W kursie można wziąć udział stacjonarnie w Krakowie, ale możliwe jest także uczestnictwo online. Warsztaty online odbywają się na internetowej platformie do webinariów. Uczestnicy otrzymają udostępniony obraz ekranu prowadzącego, będą słyszeć jego głos i móc zadawać pytania na czacie. Otrzymują również niezbędne materiały, które pozwolą na efektywną pracę podczas warsztatów. Każdy uczestnik warsztatów (stacjonarnych i online) otrzyma także bezpłatny, nieograniczony dostęp do nagrania z zajęć.

Warsztaty prowadzi Łukasz Kendryna - profesjonalny retuszer pracujący w studiu post-produkcji cyfrowej (m.in. dla marek Gucci, Cubus, Reporter Young), z zawodu fotograf i pedagog. Doświadczony instruktor, prowadził dziesiątki kursów z postprodukcji i praktycznej obsługi programu Photoshop.

Cena dwudniowych warsztatów w wersji stacjonarnej to 549 zł. W przypadku wersji online zapłacimy za nie 399 zł.

Więcej informacji i możliwość zapisu znajdziecie pod adresem szkolaretuszu.pl.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Alexandr Glyadyelov - fotograf trudnych spraw…
Alexandr Glyadyelov - fotograf trudnych spraw…
Już w najbliższy poniedziałek (22 lipca) w Starej Galerii ZPAF wernisaż projektu „LOS” Alexandra Glyadyelova, cenionego reportażysty i dokumentalisty. „ U autora tej...
0
0
Jeszcze tylko dziś aparat Fujifilm X-T30 kupisz 1200 zł taniej
Jeszcze tylko dziś aparat Fujifilm X-T30 kupisz 1200 zł taniej
Zastanawiasz się nad kupnem X-T30? Nie ma na co czekać. Dziś dobiega końca wyjątkowa promocja Fujifilm, dzięki której aparat możesz kupić z rabatem wynoszącym aż 1200...
0
0
Białoruska fotografia wernakularna w FAF
Białoruska fotografia wernakularna w FAF
Fundacja Archeologia Fotografii zaprasza na gościnną wystawę “Wieczór panieński” kolektywu VEHA, badającą tradycje i pamięć zbiorową białoruskiego...
0
0