Weź udział w webinarium z technik i narzędzi retuszu high-end ze Szkołą Retuszu

0

Autor:

23 Marzec 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Znasz narzędzia i techniki retuszu high-end, ale masz problem w ich stosowaniu na zdjęciach? Zapisz się na szkolenie online organizowane przez Szkołę Retuszu, podczas którego poznasz ich praktyczne zastosowanie.

Zajęcia poprowadzi Dawid Żądło, który na co dzień stosuje różnorodne techniki retuszu high-end w pracy nad zdjęciami dla takich marek i tytułów, jak: Harper’s Bazaar, Elle, L’Officiel, Fashion Magazine,  Dermika, Artego, Femmstage czy Nike. Zna też ich wymagania.

Podczas szkolenia, Dawid podzieli się z wami swoim doświadczeniem, warsztatem i krok po kroku omówi zasady stosowania danych technik i narzędzi, od wywołania pliku RAW aż po ostatni szlif. Podczas zajęć zobaczycie, jak efektywnie użyć najlepszych technik, a także dowiesz się, jakie usprawnić swoją pracę. Poznany worklow z powodzeniem zastosujecie zarówno w zdjęciach beauty, fashion jak i portretach. Na koniec Dawid odpowie na Wasze pytania.

fot. Maciej Bernas, retusz: Dawid Żądło

Webinarium odbędzie się na platformie ClickMeeting w piątek, 31 marca 2017 roku, o godzinie 18:00 i potrwa 2-3 godziny zegarowe. Nagranie ze szkolenia będzie dostępne dla uczestników przez tydzień od wydarzenia. Cena udziału w szkoleniu wynosi 99 zł.

Więcej informacji i możliwość zapisu znajdziecie pod adresem szkolaretuszu.pl.

(fot. okładkowa: Łukasz Berzeskiewicz, retusz: Dawid Żądło)

 

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Rusza kolejna edycja prestiżowego, organizowanego co dwa lata konkursu Nikon Photo Contest (2020-2021). Tematy przewodnie nadchodzącej edycji to łączność i...
0
1
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
31 października, w dniu urodzin fotografa, Fundacja Helmuta Newtona otworzy największą jak do tej pory plenerową wystawę, prezentującą przegląd jego...
3
0
Dni otwarte dla uczestników Klubu Sony przełożone
Dni otwarte dla uczestników Klubu Sony przełożone
W związku z sytuacją epidemiczną Sony Centre informuje o przełożeniu planowanych na ostatni tydzień października dniach otwartych.
28
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)