Naucz się retuszu reklamowego zdjęć produktowych na warsztatach w Warszawie

0
Maciej Luśtyk
27 Marzec 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Fotografia reklamowa to jedna z najbardziej wymagających dziedzin, zwłaszcza jeśli chodzi o retusz. Jego tajniki będziecie mieli okazję poznać na warsztatach Szkoły Retuszu w Warszawie już 8 kwietnia.

Nadchodzące szkolenie Szkoły Retuszu będzie okazją do poznania zaawansowanych techniki retuszu reklamowego produktu, udoskonalenie cyklu pracy i lepsze zrozumienie języka fotografii reklamowej. Program szkolenia przewiduje zarówno zagadnienia ułatwiające rozpoczęcie pracy początkującym, jak również praktyczne zastosowanie zaawansowanych technik w Photoshopie.

Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować nad retuszem reklamowym produktu. Program obejmuje m.in. magię i teorię koloru, a także zagadnienia związane z kompozycją i kontrastem. Poznany proces postprodukcji produktu pozwoli pracować wydajniej oraz osiągać lepsze efekty.

fot. Dawid Żądło, retusz: Łukasz Kendryna

Warsztaty poprowadzi Łukasz Kendryna - profesjonalny retuszer, współpracujący ze studiem postprodukcji cyfrowej przy kampaniach takich marek jak Gucci, Cubus, czy Reporter Young. Z zawodu fotograf i pedagog. Doświadczony instruktor, prowadził dziesiątki kursów z postprodukcji i praktycznej obsługi programu Photoshop. Pracował zarówno w obsłudze reklamy internetowej, jak i w produkcji, w tym na planach zdjęciowych.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 499 zł.

Szczegółowy program warsztatów oraz możliwość zapisu znajdziecie pod adresem szkolaretuszu.pl.

(fot. okładkowa: Mateusz Luzar, retusz: Łukasz Kendryna)

 

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Rusza festiwal książek fotograficznych XPRINT 2019
Rusza festiwal książek fotograficznych XPRINT 2019
Tegoroczny festiwal książek fotograficznych XPRINT będzie miał nową formułę. Sekwencja kilkunastu premier zostanie uzupełniona o wystawy, spotkania z ekspertami i...
13
0
Pokaż swój projekt na Fotofestiwalu 2020. Zgłoszenia tylko do 4 grudnia
Pokaż swój projekt na Fotofestiwalu 2020. Zgłoszenia tylko do 4 grudnia
Trwa nabór w ramach Fotofestiwal Open Call 2020. To możliwości zrealizowania ciekawych projektów i zaprezentowania się szerokiej publiczności.
43
0
Podwójny cashback na Sony A7 III - 1400 zł upustu tylko do 5 grudnia
Podwójny cashback na Sony A7 III - 1400 zł upustu tylko do 5 grudnia
To prawdopodobnie najlepsza okazja na zakup pełnoklatkowego bezlusterkowca w ciągu ostatnich kilku lat. Do 5 grudnia możecie liczyć na podwójny zwrot pieniędzy w...
94
4