Naucz się retuszu reklamowego zdjęć produktowych na warsztatach w Warszawie

0
Maciej Luśtyk
27 Marzec 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Fotografia reklamowa to jedna z najbardziej wymagających dziedzin, zwłaszcza jeśli chodzi o retusz. Jego tajniki będziecie mieli okazję poznać na warsztatach Szkoły Retuszu w Warszawie już 8 kwietnia.

Nadchodzące szkolenie Szkoły Retuszu będzie okazją do poznania zaawansowanych techniki retuszu reklamowego produktu, udoskonalenie cyklu pracy i lepsze zrozumienie języka fotografii reklamowej. Program szkolenia przewiduje zarówno zagadnienia ułatwiające rozpoczęcie pracy początkującym, jak również praktyczne zastosowanie zaawansowanych technik w Photoshopie.

Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować nad retuszem reklamowym produktu. Program obejmuje m.in. magię i teorię koloru, a także zagadnienia związane z kompozycją i kontrastem. Poznany proces postprodukcji produktu pozwoli pracować wydajniej oraz osiągać lepsze efekty.

fot. Dawid Żądło, retusz: Łukasz Kendryna

Warsztaty poprowadzi Łukasz Kendryna - profesjonalny retuszer, współpracujący ze studiem postprodukcji cyfrowej przy kampaniach takich marek jak Gucci, Cubus, czy Reporter Young. Z zawodu fotograf i pedagog. Doświadczony instruktor, prowadził dziesiątki kursów z postprodukcji i praktycznej obsługi programu Photoshop. Pracował zarówno w obsłudze reklamy internetowej, jak i w produkcji, w tym na planach zdjęciowych.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 499 zł.

Szczegółowy program warsztatów oraz możliwość zapisu znajdziecie pod adresem szkolaretuszu.pl.

(fot. okładkowa: Mateusz Luzar, retusz: Łukasz Kendryna)

 

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Rusza najnowsza promocja cashback na aparaty Sony. Do 2 lutego można uzyskać zwrot części pieniędzy wydanych na poszczególne korpusy, obiektywy i zestawy sprzętu....
2
0
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Malarz, rysownik, performer, tworzył też obiekty i instalacje, fotografując wykreowaną przez siebie rzeczywistość. W 10. rocznicę śmierci Mikołaja Smoczyńskiego będziemy mieli możliwość...
0
0
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Jesień i początek zimy będzie doskonałym czasem na zakup aparatów i obiektywów Fujifilm. W ramach najnowszej promocji cashback możemy otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na aparat.  W akcji...
4
0