Poznaj tajniki retuszu reklamowego produktu na styczniowych warsztatach Szkoły Retuszu

0
Michał Chrzanowski
5 Grudzień 2016
Artykuł na: 4-5 minut

12 stycznia 2017 roku będziecie mieli szansę poznać zaawansowane techniki retuszu reklamowego produktu. Podczas warsztatów organizowanych przez Szkołę Retuszu udoskonalicie swój workflow oraz nauczycie się rozumieć język fotografii reklamowej.

Warsztaty Szkoły Retuszu przeznaczone są nie tylko dla osób, które na co dzień pracują przy postprodukcji kampanii reklamowych. Program szkolenia przewiduje zarówno zagadnienia ułatwiające rozpoczęcie pracy początkującym, jak również zastosowanie zaawansowanych technik w programie Photoshop.

Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować nad retuszem reklamowym produktu. Program obejmuje między innymi magię i teorię koloru, a także zagadnienia związane z kompozycją i kontrastem. Poznany proces post-produkcji produktu pozwoli pracować wydajniej oraz osiągać lepsze efekty.

Warsztaty poprowadzi Łukasz Kendryna, który jako profesjonalny retuszer współpracuje z studiem post-produkcji cyfrowej (m.in. dla marek Gucci, Cubus, Reporter Young), z zawodu fotograf i pedagog. Doświadczony instruktor, prowadził dziesiątki kursów z post-produkcji cyfrowej i praktycznej obsługi programu Photoshop. Pracował zarówno w obsłudze reklamy internetowej, jak i w produkcji, w tym na planach zdjęciowych.

Warsztaty odbędą się 12 stycznia 2017 roku w Krakowie, ale osoby, którym nie jest po drodze będą mogły wziąć udział w transmisji online, podczas której będą mogli śledzić przebieg warsztatów i brać w nich czynny udział, zadając pytania prowadzącemu.

Zapisy oraz szczegółowy program warsztatów znajdują się na stronie: szkolaretuszu.pl. Cena warsztatów stacjonarnych to 449 zł. Jednak przy zapisie do 15 grudnia obowiązuje cena promocyjna: 399 zł. Cena warsztatów online to 399 zł.

zdjęcia: Mateusz Luzar
postprodukcja: Łukasz Kendryna

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Rusza festiwal książek fotograficznych XPRINT 2019
Rusza festiwal książek fotograficznych XPRINT 2019
Tegoroczny festiwal książek fotograficznych XPRINT będzie miał nową formułę. Sekwencja kilkunastu premier zostanie uzupełniona o wystawy, spotkania z ekspertami i...
13
0
Pokaż swój projekt na Fotofestiwalu 2020. Zgłoszenia tylko do 4 grudnia
Pokaż swój projekt na Fotofestiwalu 2020. Zgłoszenia tylko do 4 grudnia
Trwa nabór w ramach Fotofestiwal Open Call 2020. To możliwości zrealizowania ciekawych projektów i zaprezentowania się szerokiej publiczności.
43
0
Podwójny cashback na Sony A7 III - 1400 zł upustu tylko do 5 grudnia
Podwójny cashback na Sony A7 III - 1400 zł upustu tylko do 5 grudnia
To prawdopodobnie najlepsza okazja na zakup pełnoklatkowego bezlusterkowca w ciągu ostatnich kilku lat. Do 5 grudnia możecie liczyć na podwójny zwrot pieniędzy w...
94
4
Powiązane artykuły