Poznaj tajniki retuszu reklamowego produktu na styczniowych warsztatach Szkoły Retuszu

0
Michał Chrzanowski
5 Grudzień 2016
Artykuł na: 4-5 minut

12 stycznia 2017 roku będziecie mieli szansę poznać zaawansowane techniki retuszu reklamowego produktu. Podczas warsztatów organizowanych przez Szkołę Retuszu udoskonalicie swój workflow oraz nauczycie się rozumieć język fotografii reklamowej.

Warsztaty Szkoły Retuszu przeznaczone są nie tylko dla osób, które na co dzień pracują przy postprodukcji kampanii reklamowych. Program szkolenia przewiduje zarówno zagadnienia ułatwiające rozpoczęcie pracy początkującym, jak również zastosowanie zaawansowanych technik w programie Photoshop.

Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować nad retuszem reklamowym produktu. Program obejmuje między innymi magię i teorię koloru, a także zagadnienia związane z kompozycją i kontrastem. Poznany proces post-produkcji produktu pozwoli pracować wydajniej oraz osiągać lepsze efekty.

Warsztaty poprowadzi Łukasz Kendryna, który jako profesjonalny retuszer współpracuje z studiem post-produkcji cyfrowej (m.in. dla marek Gucci, Cubus, Reporter Young), z zawodu fotograf i pedagog. Doświadczony instruktor, prowadził dziesiątki kursów z post-produkcji cyfrowej i praktycznej obsługi programu Photoshop. Pracował zarówno w obsłudze reklamy internetowej, jak i w produkcji, w tym na planach zdjęciowych.

Warsztaty odbędą się 12 stycznia 2017 roku w Krakowie, ale osoby, którym nie jest po drodze będą mogły wziąć udział w transmisji online, podczas której będą mogli śledzić przebieg warsztatów i brać w nich czynny udział, zadając pytania prowadzącemu.

Zapisy oraz szczegółowy program warsztatów znajdują się na stronie: szkolaretuszu.pl. Cena warsztatów stacjonarnych to 449 zł. Jednak przy zapisie do 15 grudnia obowiązuje cena promocyjna: 399 zł. Cena warsztatów online to 399 zł.

zdjęcia: Mateusz Luzar
postprodukcja: Łukasz Kendryna

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Rusza najnowsza promocja cashback na aparaty Sony. Do 2 lutego można uzyskać zwrot części pieniędzy wydanych na poszczególne korpusy, obiektywy i zestawy sprzętu....
3
0
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Malarz, rysownik, performer, tworzył też obiekty i instalacje, fotografując wykreowaną przez siebie rzeczywistość. W 10. rocznicę śmierci Mikołaja Smoczyńskiego będziemy mieli możliwość...
0
0
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Jesień i początek zimy będzie doskonałym czasem na zakup aparatów i obiektywów Fujifilm. W ramach najnowszej promocji cashback możemy otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na aparat.  W akcji...
4
0
Powiązane artykuły