WJF, VOL. 6: „Aleja gwiazd, czyli jak fotografować sławnych ludzi”

Autor: Maciej Luśtyk

12 Grudzień 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Już dzisiaj ostatnie spotkanie z popularnego cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami”. Tym razem tematem spotkania będzie fotografowanie sławnych ludzi oraz kulisy takich sesji. O trudach i wadze fotografii gwiazd opowie Zuza Krajewska.

Po serii udanych spotkań, podczas których poruszane były takie tematy jak m.in. sposoby przedstawiania śmierci za pomocą zdjęć czy zmiana postrzegania dziecka w fotografii, przyszedł czas na wydarzenie finałowe. Wszyscy Jesteśmy Fotografami VOL. 6 zamknie spotkanie z Zuzą Krajewską, która opowie o tym, jak fotografować sławnych ludzi i z jakimi trudnościami się to wiąże.

Opowiem o tym, czym różni się fotografowanie sławnych ludzi od fotografowania chłopaków z poprawczaka. Ile to kosztuje czasu, emocji, wrażliwości, brainstormów i wysiłku całej ekipy. Opowiem o tym, że czasem naprawdę niewiele można. Ale też o tym, jak bardzo lubię robić ludziom portrety i jak to wpływa na ich wizerunek w mediach - zapowiada fotografka.

 

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 12 grudnia 2016 roku, o godzinie 19:00, w barze Studio, w Pałacu Kultury i Nauki, przy Pl. Defilad 1, w Warszawie. Wstęp Wolny.

Zuza Krajewska - Fotografka, absolwentka gdańskiej ASP. Publikowała m.in. w „Elle”, „Szumie” i „KMagu”. Swoje prace pokazywała na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych, m.in. w CSW Zamek Ujazdowski („Efekt czerwonych oczu”, 2008), Muzeum Narodowym w Warszawie („Ars Homo Erotica”, 2010; „Wywyższeni. Od faraona do Lady Gagi”, 2012), PGS w Sopocie („Miłość własna. Czyli artyści kochają siebie”, 2014), BWA Warszawa („Przesilenie”, 2013) czy Griffin Art Space ("IMAGO", 2016). Mieszka i pracuje w Warszawie.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem wszyscyjestesmyfotografami.blogspot.com.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Darmowe warsztaty z Mariuszem Foreckim w Muzeum Powstania Warszawskiego
Darmowe warsztaty z Mariuszem Foreckim w Muzeum Powstania Warszawskiego
MPW zaprasza na spotkanie warsztatowe z utytułowanym fotoreporterem Mariuszem Foreckim, na którym opowie jak robić niebanalne zdjęcia i opowiadać historie w formie fotoreportaży....
5
„Czas pochwycony” - powrót do przeszłości przedwojennego Wrocławia
„Czas pochwycony” - powrót do przeszłości przedwojennego Wrocławia
„Czas pochwycony” to wyjątkowa wystawa nieznanych zdjęć przedwojennego Wrocławia i historycznego sprzętu fotograficznego we wrocławskim Ossolineum. Można na niej nie tylko obejrzeć...
8
Zadra - premierowa wystawa Iwony El Tanbouli-Jabłońskiej
Zadra - premierowa wystawa Iwony El Tanbouli-Jabłońskiej
Fotografka i dyrektora artystyczna National Geographic Polska odchodzi od relacjonowania bieżących wydarzeń i prezentuje swoją pierwszą serię artystyczną. Zadra to projekt eksplorujący...
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)