WJF, VOL. 6: „Aleja gwiazd, czyli jak fotografować sławnych ludzi”

Autor: Maciej Luśtyk

12 Grudzień 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Już dzisiaj ostatnie spotkanie z popularnego cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami”. Tym razem tematem spotkania będzie fotografowanie sławnych ludzi oraz kulisy takich sesji. O trudach i wadze fotografii gwiazd opowie Zuza Krajewska.

Po serii udanych spotkań, podczas których poruszane były takie tematy jak m.in. sposoby przedstawiania śmierci za pomocą zdjęć czy zmiana postrzegania dziecka w fotografii, przyszedł czas na wydarzenie finałowe. Wszyscy Jesteśmy Fotografami VOL. 6 zamknie spotkanie z Zuzą Krajewską, która opowie o tym, jak fotografować sławnych ludzi i z jakimi trudnościami się to wiąże.

Opowiem o tym, czym różni się fotografowanie sławnych ludzi od fotografowania chłopaków z poprawczaka. Ile to kosztuje czasu, emocji, wrażliwości, brainstormów i wysiłku całej ekipy. Opowiem o tym, że czasem naprawdę niewiele można. Ale też o tym, jak bardzo lubię robić ludziom portrety i jak to wpływa na ich wizerunek w mediach - zapowiada fotografka.

 

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 12 grudnia 2016 roku, o godzinie 19:00, w barze Studio, w Pałacu Kultury i Nauki, przy Pl. Defilad 1, w Warszawie. Wstęp Wolny.

Zuza Krajewska - Fotografka, absolwentka gdańskiej ASP. Publikowała m.in. w „Elle”, „Szumie” i „KMagu”. Swoje prace pokazywała na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych, m.in. w CSW Zamek Ujazdowski („Efekt czerwonych oczu”, 2008), Muzeum Narodowym w Warszawie („Ars Homo Erotica”, 2010; „Wywyższeni. Od faraona do Lady Gagi”, 2012), PGS w Sopocie („Miłość własna. Czyli artyści kochają siebie”, 2014), BWA Warszawa („Przesilenie”, 2013) czy Griffin Art Space ("IMAGO", 2016). Mieszka i pracuje w Warszawie.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem wszyscyjestesmyfotografami.blogspot.com.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
20 lutego rano w Tokio zostaną zaprezentowane nowości sprzętowe Fujifilm. Oficjalna prezentacja z cyklu X-Summit będzie transmitowana na żywo. Co ciekawego zobaczymy?
12
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Piotr Jaxa od ponad 20 lat fotografuje operatorów filmowych z całego świata. Wybrane zdjęcia z projektu Cinematographers obejrzymy w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w...
4
Albumy fotograficzne sprzed 100 lat na wystawie w Muzeum Warszawy
Albumy fotograficzne sprzed 100 lat na wystawie w Muzeum Warszawy
Pod koniec lutego w Muzeum Warszawy rusza wystawa poświęcona albumom fotograficznym z lat 1850-1950. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć ponad sto niezwykle rzadko pokazywanych obiektów...
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)