How To Make a Book With… Prestel (WIDEO)

How To Make a Book With… Prestel (WIDEO)
Polecamy naszą relację ze spotkania z Andrew Hansenem, dyrektorem zarządzającym wydawnictwa Prestel Publishing.
Zapraszamy na relację ze spotkania z Andrew Hansenem, dyrektorem zarządzającym wydawnictwa Prestel Publishing, które odbyło się w ramach pierwszych Warszawskich Targów Książki Artystycznej. Hansen opowiadał o swoim doświadczeniu w pracy dla jednego z najważniejszych na świecie wydawnictw artystycznych, zdradził też, co jest kluczem do sukcesu każdego wydawcy. On sam od 15 lat decyduje o zawartości katalogu wydawnictwa i odpowiada za rozwój marki w ponad 50 różnych krajach w Europie, Azji i obu Amerykach. To rzadka okazja, by posłuchać przedstawiciela tak prestiżowego wydawnictwa.Prestel Publishing jest jednym z najważniejszych na świecie wydawnictw zajmujących się sztuką, architekturą, fotografią i designem. Powstało w 1924 roku i aktualnie ma w swojej ofercie ponad 500 książek.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
4
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1