Warszawskie Targi Książki Artystycznej

Wszystkie artykuły z tagiem: "Warszawskie Targi Książki Artystycznej" w serwisie fotopolis.pl:
Już w ten weekend Warszawskie Targi Książki Artystycznej! Zobacz czego możesz się spodziewać
Trzecia edycja Warszawskich Targów Książki Artystycznej już w najbliższy weekend! Właśnie poznaliśmy program wydarzeń towarzyszących imprezie.
22 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Książka wobec traumy - relacja ze spotkania z Pawłem Szypulskim [WIDEO]
Zapraszamy Was do obejrzenie relacji ze spotkania z Pawłem Szypulskim, autorem wydanej jesienią publikacji “Pozdrowienia z Auchswitz”. Podczas Warszawskich Targów Książki Artystycznej fotograf opowiadał o roli książki we współczesnym sposobie widzenia i rozumienia traumatycznych wydarzeń.
8 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Relacja ze spotkania z Patrykiem Karbowskim, autorem książki "Halfway” [WIDEO]
W ramach Warszawskich Targów Książki Artystycznej odbyło się spotkanie z fotografem, Patrykiem Karbowskim. Zobaczcie, jak autor opowiada o powstawaniu swojej najnowszej publikacji „Halfway”.
6 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Stracone Terytoria - spotkanie z fotografami Sputnik Photos [WIDEO]
Zobaczcie relację ze spotkania z fotografami z kolektywu Sputnik Photos, które odbyło się w ramach Warszawskich Targów Książki Artystycznej. O projekcie „Lost Territories” opowiadają Rafał Milach, Jan Brykczyński oraz półpracujący z kolektywem Paweł Szypulski.
5 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
How To Make a Book With… Prestel (WIDEO)
Polecamy naszą relację ze spotkania z Andrew Hansenem, dyrektorem zarządzającym wydawnictwa Prestel Publishing.
3 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Spotkanie z Patrykiem Karbowskim, autorem książki „Halfway”
Muzeum Sztuki współczesnej zaprasza do Warszawy na spotkanie z Patrykiem Karbowskim, wykładowcą Akademii Fotografii i autorem książki „Halfway”, opowiadającej w szczególny sposób o ewolucji niewielkich polskich miast, zawieszonych między teraźniejszością a przeszłością.
26 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Znamy już pełny program pierwszych Warszawskich Targów Książki Artystycznej!
Już za tydzień rozpocznie się pierwsza edycja Warszawskich Targów Książki Artystycznej. W ramach wydarzenia będą mieć miejsce między innymi liczne spotkania z artystami i wydawcami oraz wystawa Fotograficzna Publikacja Roku 2015, którą w Warszawie będzie można zobaczyć po raz pierwszy. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem Targów!
20 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0
Już niebawem ruszają pierwsze Warszawskie Targi Książki Artystycznej
Już niebawem premiera nowego wydarzenia na kulturalnej mapie stolicy. Targi książki artystycznej w Paryżu czy Nowym Jorku każdgo roku przyciągają tysiące odwiedzających. Nareszcie podobnym wydarzeniem będzie mogła pochwalić się Warszawa – pierwsza edycja Warszawskich Targów Książki Artystycznej odbędzie się w dniach 27-29 listopada w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.
16 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0