Przetestuj i wygraj obiektyw Tamron 16-300 mm

0

Autor: Maciej Luśtyk

27 Kwiecień 2015
Artykuł na: 4-5 minut
W związku ze zbliżającym się okresem podróży wakacyjnych razem z firmą Foto-Technika organizujemy dla Was konkurs, w którym możecie przetestować i wygrać uniwersalny obiektyw Tamron 16-300 mm f/3.5-6.3 DI II VC PZD, który poradzi sobie z każdym rodzajem fotografii i doskonale sprawdzi się w podróży.

Wraz z nadejściem pierwszych ciepłych dni na dobre rozpoczyna się sezon fotograficzny. Wysokie temperatury skłaniają do wyjścia na dwór, a karty pamięci szybko zapełniają się zdjęciami. Podczas podróży i wszelkiego rodzaju fotograficznych wypadów na miasto, tudzież na łono natury, główną rolę gra funkcjonalność sprzętu, który posiadamy. Dlatego doskonale w tych sytuacjach sprawdzą się uniwersalne zoomy z szerokim zakresem ogniskowych.

Takim obiektywem jest właśnie Tamron 16-300 mm f/3.5-6.3 DI II VC PZD, który możecie zdobyć w naszym konkursie. Bardzo szerokie spektrum dostępnych ogniskowych sprawia, że obiektyw znajdzie zastosowanie w każdym rodzaju fotografii, nieważne czy będzie to portret, krajobraz, zdjęcia uliczne, czy sport. Dodatkowo niewielka minimalna odległość ostrzenia pozwoli na wykonywanie zdjęć makro, a nieduże gabaryty sprawią, że bez problemu zapakujemy go razem z aparatem do podręcznej torby.

Szukamy osób, które mają ciekawy pomysł na przetestowanie obiektywu Tamrona. Autorzy najciekawszych zgłoszeń otrzymają obiektyw na prywatne testy, a ich relacje z użytkowania zamieścimy na łamach naszego portalu. Autor najlepszego testu otrzyma obiektyw na własność.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do dnia 4 maja wysłać formularz zgłoszeniowy, w którym opiszecie wasz pomysł na test obiektywu. Pamiętajcie, żeby sprecyzować do jakiego rodzaju fotografii planujecie go wykorzystać. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy cztery osoby, które otrzymają obiektywy i w swoich testach opiszą wrażenia z użytkowania obiektywu. 

Nie zapomnijcie też zapoznać się z regulaminem konkursu

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - nabór zgłoszeń jeszcze tylko do środy
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - nabór zgłoszeń jeszcze tylko do środy
Gazeta Wyborcza rozpoczyna 3. edycję Konkursu im. Krzysztofa Millera, nagradzającego najlepsze zdjęcia reportażowe ostatniego roku. Zgłoszenia można nadsyłać do 21...
41
1
Rusza wystawa Helmuta Newtona w Toruniu. To ponad 200 zdjęć mistrza
Rusza wystawa Helmuta Newtona w Toruniu. To ponad 200 zdjęć mistrza
Podczas 28. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego EnergaCAMERIMAGE w Toruniu zorganizowana zostanie wystawa zdjęć "Helmut Newton: Lubię silne kobiety". Oprócz wystawy będą też spotkania i...
840
0
Gudzowaty, Prażmowski, Krassowski, Zbierski, Lazar i inni. Ruszył Opolski Festiwal Fotografii 2020
Gudzowaty, Prażmowski, Krassowski, Zbierski, Lazar i inni. Ruszył Opolski Festiwal Fotografii 2020
15 wystaw z czego aż 12 indywidualnych. Mimo pandemii organizatorom OFF udało się stworzyć jedno z najciekawszych tegorocznych wydarzeń fotograficznych. Wystawy...
75
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (9)