“Przestrzeń zatrzymana” - wystawa poplenerowa

Autor: Maciej Luśtyk

18 Marzec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Okręg Warszawski ZPAF zaprasza na wernisaż wystawy zbiorowej będącej owocem pleneru, który odbył się jesienią 2014 roku.

Wystawa “Przestrzeń zatrzymana” skupia prace fotografów związanych z Okręgiem Warszawskim ZPAF, które zostały wykonane podczas pleneru w Kazimierzu nad Wisłą w listopadzie 2014 roku. Tak o wystawie wypowiadają się jej organizatorzy - “Przestrzeń zatrzymana” to próba różnego spojrzenia na definicję przestrzeni i czasu, tak różna i odmienna jak doświadczenia artystów, dokonane przez nich wybory określonej konwencji, techniki czy estetyki.
Na zdjęciach widzimy klasyczne ujęcia odnoszące się do pejzażu związanego nieodmiennie z elementami kazimierskiego krajobrazu, elementy destrukcji oraz upływu czasu, ślady i pamiątki przeszłości, czy wizytę UFO…”

Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Wsród autorów biorących udział w wystawie znajdują się między innymi Grzegorz Banaszak, Maciej Jeziorek, Artur Leończuk, Jerzy Łapiński, Magdalena Wdowicz-Wierzbowska, Piotr Młynarczyk, Artur Piecyk, Jolanta Rycerska, Andrzej Zygmuntowicz i Anna Wolska.

Wernisaż wystawy odbędzie się w poniedziałek 23 marca 2015 roku o godzinie 18:00 w Starej Galerii ZPAD przy Placu Zamkowym 8 w warszawie. Zdjęcia będzie można oglądać do 17 kwietnia 2015 roku. Wstęp wolny.

Więcej informacji o wystawie znajdziemy na stronie zpaf.pl

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Pamięć „W” kadrze 2021 - rusza kolejna edycja konkursu Muzeum Powstania Warszawskiego
Pamięć „W” kadrze 2021 - rusza kolejna edycja konkursu Muzeum Powstania Warszawskiego
Startuje doroczny konkurs fotograficzny związany z obchodami rocznicy Powstania Warszawskiego. Celem konkursu jest uchwycenie ich w jak najbardziej atrakcyjny sposób....
17
#Patrzinaczej - ruszyły zapisy na wyjątkowy FOTOspacer i warsztaty z Przemkiem Chudkiewiczem
#Patrzinaczej - ruszyły zapisy na wyjątkowy FOTOspacer i warsztaty z Przemkiem Chudkiewiczem
Jak w codziennym pędzie nauczyć się patrzeć inaczej? Tego i wiele więcej dowiesz się podczas wakacyjnych fotospacerów i warsztatów z Przemkiem Chudkiewiczem. Na mapie...
41
Skorzystaj z letnich promocji na produkty Canon w sklepie Fotoforma.pl
Skorzystaj z letnich promocji na produkty Canon w sklepie Fotoforma.pl
Zebraliśmy dla Was letnie promocje na sprzęt fotograficzny marki Canon w sklepie Fotoforma.pl. W okresie wakacyjnym taniej kupicie korpusy, obiektywy i drukarki. Ofert jest wiele, warto przejrzeć...
33
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)