“Przestrzeń zatrzymana” - wystawa poplenerowa

Autor: Maciej Luśtyk

18 Marzec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Okręg Warszawski ZPAF zaprasza na wernisaż wystawy zbiorowej będącej owocem pleneru, który odbył się jesienią 2014 roku.

Wystawa “Przestrzeń zatrzymana” skupia prace fotografów związanych z Okręgiem Warszawskim ZPAF, które zostały wykonane podczas pleneru w Kazimierzu nad Wisłą w listopadzie 2014 roku. Tak o wystawie wypowiadają się jej organizatorzy - “Przestrzeń zatrzymana” to próba różnego spojrzenia na definicję przestrzeni i czasu, tak różna i odmienna jak doświadczenia artystów, dokonane przez nich wybory określonej konwencji, techniki czy estetyki.
Na zdjęciach widzimy klasyczne ujęcia odnoszące się do pejzażu związanego nieodmiennie z elementami kazimierskiego krajobrazu, elementy destrukcji oraz upływu czasu, ślady i pamiątki przeszłości, czy wizytę UFO…”

Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Wsród autorów biorących udział w wystawie znajdują się między innymi Grzegorz Banaszak, Maciej Jeziorek, Artur Leończuk, Jerzy Łapiński, Magdalena Wdowicz-Wierzbowska, Piotr Młynarczyk, Artur Piecyk, Jolanta Rycerska, Andrzej Zygmuntowicz i Anna Wolska.

Wernisaż wystawy odbędzie się w poniedziałek 23 marca 2015 roku o godzinie 18:00 w Starej Galerii ZPAD przy Placu Zamkowym 8 w warszawie. Zdjęcia będzie można oglądać do 17 kwietnia 2015 roku. Wstęp wolny.

Więcej informacji o wystawie znajdziemy na stronie zpaf.pl

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wystartował zimowy Cashback Sony (2021/2022) - do 7 listopada połączysz go z dodatkowymi promocjami
Wystartował zimowy Cashback Sony (2021/2022) - do 7 listopada połączysz go z dodatkowymi promocjami
Sony startuje z kolejnymi świetnymi promocjami. W najnowszym zimowym cashbacku do 15 stycznia kupisz ponad 40 aparatów i obiektywów z dużymi upustami. 
17
Rusza 13. edycja konkursu VIVA! Photo Awards
Rusza 13. edycja konkursu VIVA! Photo Awards
Wystartował nabór zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu organizowanego przez magazyn ViVA! Najlepsze zdjęcia w pięciu kategoriach wybiorą m.in. Ryszard Horowitz, Gosia Baczyńska, Marlena Bielińska...
13
Geologia w obiektywie - weź udział w konkursie fotograficznym
Geologia w obiektywie - weź udział w konkursie fotograficznym
Pasjonujesz się lub zajmujesz zawodowo geologią, a przy tym fotografujesz lub filmujesz? Nie przegap Konkursu Ministra Klimatu i Środowiska „Geologia w obiektywie 2021”. Na zwycięzców czekają...
19
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)