Adobe Photoshop Elements 15 - sporo nowości

Autor: Maciej Luśtyk

5 Październik 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Zawodowi fotografowie opierają swoją pracę o zaawansowane programy do obróbki, ale wielu amatorom i hobbystom w zupełności mogą wystarczyć funkcje oferowane przez takie aplikacje jak Photoshop Elements. Właśnie ukazała się jej nowa, znacznie usprawniona odsłona.

Twórcy Photoshop Elements 15 stawiają przede wszystkim na automatyzację. Oprócz wszystkich podstawowych funkcji profesjonalnej wersji programu Photoshop, otrzymujemy więc szereg nowości. Między innymi system szybkiego wyszukiwania zdjęć po tagach, które program automatycznie nadaje zdjęciom,analizując ich zawartość. Ponadto funkcje organizacji zdjęć zostały zaprojektowane tak, by umożliwić wygodną nawigację osobom posiadającym ekrany dotykowe w swoich komputerach.

Wśród nowości znajdziemy także możliwość edytowania wielu zdjęć na raz (batch processing) oraz zestaw inteligentnych narzędzi do retuszu twarzy osób znajdujących się na zdjęciach. - Z nowym Photoshopem Elements 15 zmienisz każdy grymas w uśmiech - chwali się producent.

 

 

Użytkownicy otrzymają również uaktualniony tryb Guided Edits, który krok po kroku przeprowadza nas przez proces uzyskiwania bardziej skomplikowanych efektów, ulepszony tryb filtrów artystycznych, a także zestaw funkcji pozwalający łatwo tworzyć różnego rodzaju kolaże i ramki.

Producent obiecuje, że wyedytowanymi pracami łatwiej będzie też dzielić się w mediach społecznościowych. W aplikacji Elements Organizer znajdziemy zakładkę, za pomocą której błyskawicznie prześlemy zdjęcia na nasze konta w popularnych serwisach.

 

To wszystko w cenie 100 dolarów, bez konieczności wykupywania subskrypcji programu Adobe CC. Posiadacze wcześniejszej wersji mogą dokonać aktualizacji w cenie 80 dolarów.

Więcej informacji o nowościach programu Photoshop Elements 15 znajdziecie pod adresem adobe.com.

 

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Luminar NEO wprowadza generatywną AI do swoich funkcji. Limitem w edycji będzie już tylko wyobraźnia
Luminar NEO wprowadza generatywną AI do swoich funkcji. Limitem w edycji będzie już tylko wyobraźnia
Twórcy programu Luminar informują o wprowadzeniu nowej funkcji o nazwie GenSwap. Tym samym program dołącza do rosnącego grona aplikacji, które w procesie edycji wykorzystują możliwości...
5
Canon Multi-Camera Control - produkcje wielokamerowe na wyciągnięcie palca
Canon Multi-Camera Control - produkcje wielokamerowe na wyciągnięcie palca
Canon przedstawia nową bezpłatną aplikację na smartfony, która znacznie ułatwić ma pracę w środowisku wielokamerowym. Pozwala obsłużyć do 4 kamer jednocześnie, umożliwiając na szeroką...
5
Project Stardust - Adobe szykuje rewolucję w edycji grafiki
Project Stardust - Adobe szykuje rewolucję w edycji grafiki
„Wszystko będzie warstwą”, tak w skrócie można opisać nową technologię, która według słów producenta ma kompletnie odmienić to, jak pracujemy z produktami Adobe.
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)