Visual Crafters - LAF AM i Masik Production łączą siły

Autor: Maciej Luśtyk

2 Grudzień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Na polskim rynku agencyjno-produkcyjnym dochodzi do ciekawej fuzji. Od teraz LAF AM i Masik Production bedą działać pod wspólnym szyldem Visual Crafters, który ma być agencja komunikacji wizualnej nowego typu.

Najnowsze doniesienia to bardzo ciekawy zwrot na rynku komercyjnym, który ma szansę przełożyć się na bardziej ambitny i widoczny mariaż sztuki z reklamową. Dwie czołowe firmy z rynku agencyjno-produkcyjnego, LAF AM i Masik Production, łączą siły, by stworzyć agencję, która oferować będzie coś więcej i zmieni jakość komunikacji.

Visual Crafters ma być odpowiedzią na zmiany w świecie komunikacji

„Zbudować komunikację wizualną, która nie tylko odpowiada na brief, ale też inspiruje, angażuje, ma bigiel i iskrę. Taki cel stawiamy sobie w Visual Crafters. Mamy narzędzia, by tworzyć taki świat dla naszych klientów” - opisują nowy projekt twórcy, Mateusz Mizgalski i Łukasz Lewandowski.

„Jako Visual Crafters wyrastamy z polskiego rynku fotograficznego i reklamowego, który aktywnie współtworzyliśmy przez niemal dwie dekady. Jesteśmy odpowiedzią na zmiany w świecie komunikacji marek i ewolucję w tworzeniu obrazów. Łączymy najwyższe kompetencje w dziedzinie produkcji, ale też umiemy dostarczyć wyjątkowej jakości w obszarze kreacji, wesprzeć klienta w procesach strategicznych, dbać o ciągłość jego komunikacji z otoczeniem. Tylko działając w ten sposób można stworzyć świat wizualny, który da klientowi trwałą przewagę biznesową.”

Na pokładzie m.in. Kuba Dąbrowski, Bart Pogoda, Szymon Szcześniak, Magda Wunsche i Bartek Wieczorek

„Kadry, które tworzymy, to narzędzia komunikacji naszych klientów. Jednocześnie każda z fotografii jest unikalną, autorską wizją artystów, którzy współtworzą Visual Crafters. Ich talent i szlify zebrane w sesjach modowych i sesjach beauty dziś pracują na sukces komunikacji marek. Visual Crafters reprezentują: Kubę Dąbrowskiego,  Barta Pogodę, Szymona Szcześniaka, Bartka Wieczorka, Magdę Wunschę i Agę Samsel, Michała Koszka i Michała Gerlacha.”

Fuzja  LAF AM i Masik Production to ewidentnie ruch nakierowany na pracę z jeszcze większymi klientami. Czy dzięki temu w dużych kampaniach zobaczymy więcej „sztuki”? O tym przekonamy się pewnie już niebawem.

Poczynania Visual Crafters możecie śledzić na Instagramie i Facebooku.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Fotograficzna Publikacja Roku – poznaliśmy shortlistę 12 finalistów
Fotograficzna Publikacja Roku – poznaliśmy shortlistę 12 finalistów
Jury Fotograficznej Publikacji Roku wyłoniło listę wyróżnionych książek fotograficznych. Zwycięską publikację poznamy 15 czerwca podczas otwarcia Fotofestiwalu w Łodzi.
1
Koniec średnioformatowego systemu Hasselblad H
Koniec średnioformatowego systemu Hasselblad H
Kiedyś stanowiły marzenie każdego fotografa studyjnego, dziś przechodzą do historii. Hasselblad poinformował, że nie będzie już rozwijał swojego średnioformatowego systemu H.
14
Koniec Imaging Resource - działalność zawiesiła kolejna znana strona o fotografii
Koniec Imaging Resource - działalność zawiesiła kolejna znana strona o fotografii
Raptem miesiąc po szokującej wiadomości o zamknięciu DPReview, z sieci znika kolejny portal fotograficzny z ponad 20-letnim stażem. Tym razem wyłączona została strona...
16