Ricoh Polska przejmuje dystrybucję aparatów i kamer Ricoh i Pentax

0
Maciej Luśtyk
2 Wrzesień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Firma Ricoh Polska informuje, że z dniem 1 września 2015 roku przejęła obowiązki związane z dystrybucją aparatów oraz kamer sprzedawanych pod marką Ricoh i Pentax.
Ricoh Polska został nowym dystrybutorem sprzętu Ricoh i Pentax na polskim rynku. Obecnie portfolio firmy zawiera pełną gamę produktów: profesjonalne i konsumenckie lustrzanki cyfrowe, kamery sportowe, aparaty kompaktowe, w tym superzoomy i modele z wymienną optyką, a także aparaty do zdjęć sferycznych 360°, lornetki, obiektywy i inne akcesoria fotograficzne.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

„Rozszerzenie naszej oferty o aparaty Ricoh i Pentax stanowi kolejny etap rozwoju firmy na polskim rynku. Widzimy bardzo duży potencjał tej grupy produktowej. Wierzymy, że rozbudowane zaplecze sprzedażowe, którym dysponujemy oraz współpraca z najważniejszymi dystrybutorami pozwoli nam skutecznie umacniać pozycję marki Pentax i aparatów Ricoh w Polsce” – mówio Paweł Barski, Dyrektor Marketingu w Ricoh Polska. „Pentax i Ricoh posiadają kilkudziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie fotografii. Cieszymy się, że te produkty będą dostępne w Polsce w szerszym zakresie” – dodaje.


Więcej informacji znajdziecie na stronie ricoh.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji Konkursu im. Krzysztofa Millera
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji...
Reportaże o uchodźcach, osobach starszych, Wielkim Tygodniu na Sycylii, handlu ludźmi we Włoszech, ruchu Glitter Confusion, niepełnosprawnym kulturyście oraz podróży...
41
0
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Peak Design Travel Tripod to jeden z najciekawszych statywów ostatnich lat. Okazuje się, że ktoś próbuje wykorzystać popularność projektu w serwisie Kickstarter (ponad...
17
0
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Jedno krzesło, tysiące zdjęć. Od wyposażenia werand majętnych obywateli do symbolu ruchu Czarnych Panter w ciągu stu lat.
10
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (11)