Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Oficjalne forum Ricoh Imaging

0

Autor: Maciej Luśtyk

1 Grudzień 2014
Artykuł na: minutę
Ricoh Imaging uruchomił oficjalne forum przeznaczone dla użytkowników sprzętu marek Pentax i Ricoh. Nowe forum ma być miejscem, w którym znajdziemy wszystkie najpotrzebniejsze informacje i porady odnośnie urządzeń producenta.

Ricoh Engagement Forum zostało podzielone na 5 głównych działów, w których znajdziemy informacje dotyczące najświeższych wydarzeń, sprzętu i porad technicznych, a także zaprezentujemy swoje dokonania i porozmawiamy na tematy ogólnie związane z fotografią. Jest to też miejsce, w którym uzyskamy wsparcie techniczne firmy. Najważniejszą funkcją forum zdaje się jednak być skupienie społeczności osób związanych ze sprzętem producenta w jednym miejscu i umożliwienie im swobodnej wymiany doświadczeń. Dodatkowo dla użytkowników forum zostaną przygotowane comiesięczne konkursy fotograficzne, w których będzie można wygrać sprzęt marki Ricoh i Pentax.

Więcej informacji odnośnie forum znajdziemy na stronie community.us.ricoh-imaging.com

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Klatki, uchwyty i oparcia naramienne dla operatorów i fotografów marki SmallRig trafiły do oferty jednego z największych dystrybutorów sprzętu foto i wideo, firmy Focus Nordic Poland
0
0
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon często wskazywany jest jako ten, który pod względem technologii sensorów ciągle pozostaje w tyle za konkurencją. Wygląda jednak na to, że producent nie próżnuje...
1
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)