Transcend wprowadza karty Wi-Fi SD

Autor: Patryk Wiśniewski

9 Listopad 2012
Artykuł na: minutę
Transcend wprowadza nową linię kart do swojego portfolio. Producent zdecydował się wejść na rynek kart Wi-Fi SD. Nośniki pamięci będą dostępne w dwóch wersjach pojemnościowych oraz będą umożliwiały dzielenie się zdjęciami pomiędzy urządzeniami lub bezpośrednie ich wgrywanie do internetu.

Transcend zdecydował się rozszerzyć swoją ofertę o karty Wi-Fi SD. Nowe nośniki pamięci będą dostępne w dwóch wersjach pojemnościowych 16GB i 32GB. Obie oferują zapis z prędkością zgodną ze standardem 10 klasy.

Przyszli użytkownicy kart będą mogli korzystać z nich w dwóch trybach: Direct Share i Internet. Pierwszy umożliwia bezpośredni przesył zdjęć pomiędzy aparatem, a innymi urządzeniami podłączonymi do sieci.

Po przełączeniu karty w tryb Internet, nośnik może połączyć się z siecią przy użyciu aplikacji Wi-Fi SD App, która jest dostępna na platformę iOS i Android. Możemy w niej przeglądać zdjęcia i przesyłać je za jej pośrednictwem.

Nie wiemy jeszcze kiedy karty pojawią się w sprzedaży, znamy za to ich amerykańskie ceny. Wersja 16GB została wyceniona na 69$, a 32GB na 99$

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
CEWE Fotojoker, renomowana marka branży fotograficznej, otworzyła nowy salon w Galerii Zielone Arkady, w sercu Bydgoszczy. Z tej okazji, na klientów czeka wiele atrakcji i specjalnie...
5
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Już niebawem na rynku pojawi się komplet chemii fotograficznej do wywoływania zdjęć analogowych Kodak Professional. W ofercie znajdą się zarówno odczynniki do negatywów czarno-białych,...
19
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Od dzisiaj nasz autorski podcast dostępny jest do posłuchania także w serwisie YouTube. To już 50 odcinków rozmów o fotografii z czołowymi przedstawicielami branży.
9
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)