Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Transcend wprowadza karty Wi-Fi SD

0

Autor: Patryk Wiśniewski

9 Listopad 2012
Artykuł na: 4-5 minut
Transcend wprowadza nową linię kart do swojego portfolio. Producent zdecydował się wejść na rynek kart Wi-Fi SD. Nośniki pamięci będą dostępne w dwóch wersjach pojemnościowych oraz będą umożliwiały dzielenie się zdjęciami pomiędzy urządzeniami lub bezpośrednie ich wgrywanie do internetu.

Transcend zdecydował się rozszerzyć swoją ofertę o karty Wi-Fi SD. Nowe nośniki pamięci będą dostępne w dwóch wersjach pojemnościowych 16GB i 32GB. Obie oferują zapis z prędkością zgodną ze standardem 10 klasy.

Przyszli użytkownicy kart będą mogli korzystać z nich w dwóch trybach: Direct Share i Internet. Pierwszy umożliwia bezpośredni przesył zdjęć pomiędzy aparatem, a innymi urządzeniami podłączonymi do sieci.

Po przełączeniu karty w tryb Internet, nośnik może połączyć się z siecią przy użyciu aplikacji Wi-Fi SD App, która jest dostępna na platformę iOS i Android. Możemy w niej przeglądać zdjęcia i przesyłać je za jej pośrednictwem.

Nie wiemy jeszcze kiedy karty pojawią się w sprzedaży, znamy za to ich amerykańskie ceny. Wersja 16GB została wyceniona na 69$, a 32GB na 99$

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Klatki, uchwyty i oparcia naramienne dla operatorów i fotografów marki SmallRig trafiły do oferty jednego z największych dystrybutorów sprzętu foto i wideo, firmy Focus Nordic Poland
0
0
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon często wskazywany jest jako ten, który pod względem technologii sensorów ciągle pozostaje w tyle za konkurencją. Wygląda jednak na to, że producent nie próżnuje...
1
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)