Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Transcend RDF1 - czytnik na ExpressCard

0

Autor: Sebastian Stasiuk

16 Czerwiec 2011
Artykuł na: 4-5 minut
Transcend przedstawił czytnik wykorzystujący interfejs ExpressCard/34. Urządzenie obsługuje wszystkie formaty kart SD - SDHC i najnowszy SDXC.

Czytnik Transcend RDF1 wykorzystuje interfejs ExpressCard/34. Obsługuje karty z klasą szybkości UHS-1. W praktyce oznacza to maksymalny transfer danych na poziomie 104MB/s. Do zestawu dołączany jest program RecoveRx umożliwiający odzyskanie przypadkowo usuniętych plików z kart pamięci. Sugerowana cena urządzenia to 46 złotych (brutto). Producent udziela 2-letniej gwarancji. Poniżej przytaczamy informację prasową producenta:

TRANSCEND odkrywa całą talię kart SD czytnikiem RDF1

Błyskawiczny transfer zdjęć i filmów wysokiej jakości

Kraków, 13 czerwca 2011
{ITL|- Firma TRANSCEND przedstawia czytnik szybkich i pojemnych kart z rodziny SD - model RDF1. Czytnik wykorzystuje interfejs ExpressCard/34 i obsługuje karty pamięci nowej generacji SDXC w klasie szybkości UHS-1.

RDF1 pozwala na pełne wykorzystanie potencjału najnowszych kart SD w transferze danych, który dochodzi do 104 MB/s. Szybkie przenoszenie zdjęć w formacie RAW czy filmów nakręconych w jakości HD nie będzie stanowić problemu. Czytnik wspiera także starsze formaty kart SDHC i SD.

Po zainstalowaniu sterownika czytnik RDF1 można łatwo uruchomić, umieszczając go w porcie ExpressCard/34 wbudowanym w notebook lub dostępnym poprzez stosowny adapter USB. Standard ExpressCard/34 jest także kompatybilny z portem w wersji ExpressCard/54.

Dodatkowo firma TRANSCEND udostępnia darmowe, kompatybilne z czytnikiem narzędzie do odzyskiwania danych RecoveRx. Łatwy w obsłudze program umożliwia przywrócenie uszkodzonych czy przypadkowo usuniętych plików z kart pamięci.

Cena: Sugerowana cena detaliczna czytnika RDF1 wynosi 46 zł brutto.

Gwarancja: Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
1
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)