Transcend RDF1 - czytnik na ExpressCard

Transcend przedstawił czytnik wykorzystujący interfejs ExpressCard/34. Urządzenie obsługuje wszystkie formaty kart SD - SDHC i najnowszy SDXC.

Czytnik Transcend RDF1 wykorzystuje interfejs ExpressCard/34. Obsługuje karty z klasą szybkości UHS-1. W praktyce oznacza to maksymalny transfer danych na poziomie 104MB/s. Do zestawu dołączany jest program RecoveRx umożliwiający odzyskanie przypadkowo usuniętych plików z kart pamięci. Sugerowana cena urządzenia to 46 złotych (brutto). Producent udziela 2-letniej gwarancji. Poniżej przytaczamy informację prasową producenta:

TRANSCEND odkrywa całą talię kart SD czytnikiem RDF1

Błyskawiczny transfer zdjęć i filmów wysokiej jakości

Kraków, 13 czerwca 2011
{ITL|- Firma TRANSCEND przedstawia czytnik szybkich i pojemnych kart z rodziny SD - model RDF1. Czytnik wykorzystuje interfejs ExpressCard/34 i obsługuje karty pamięci nowej generacji SDXC w klasie szybkości UHS-1.

RDF1 pozwala na pełne wykorzystanie potencjału najnowszych kart SD w transferze danych, który dochodzi do 104 MB/s. Szybkie przenoszenie zdjęć w formacie RAW czy filmów nakręconych w jakości HD nie będzie stanowić problemu. Czytnik wspiera także starsze formaty kart SDHC i SD.

Po zainstalowaniu sterownika czytnik RDF1 można łatwo uruchomić, umieszczając go w porcie ExpressCard/34 wbudowanym w notebook lub dostępnym poprzez stosowny adapter USB. Standard ExpressCard/34 jest także kompatybilny z portem w wersji ExpressCard/54.

Dodatkowo firma TRANSCEND udostępnia darmowe, kompatybilne z czytnikiem narzędzie do odzyskiwania danych RecoveRx. Łatwy w obsłudze program umożliwia przywrócenie uszkodzonych czy przypadkowo usuniętych plików z kart pamięci.

Cena: Sugerowana cena detaliczna czytnika RDF1 wynosi 46 zł brutto.
Gwarancja: Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12