Lexar Professional USB 3.0 Dual-Slot - szybki czytnik

Lexar wprowadził do swojej oferty szybki czytnik kart pamięci oparty na interfejsie USB 3.0. Urządzenie zostało wyposażone w dwa sloty kart: SD oraz CF.

Lexar Professional USB 3.0 Dual-Slot to nowy czytnik kart pamięci oparty na interfejsie USB 3.0, dzięki któremu maksymalna (teoretyczna) szybkość transferu sięga 500 MB/s. Urządzenie jest wyposażone w dwa sloty kart pamięci - SD i CF. Nawet jeśli czytnik zostanie podłączony do komputera z wolniejszym interfejsem użytkownik może wykorzystać pełną prędkość do kopiowania danych z jednej karty na drugą. Czytnik będzie kosztował w USA około 50 dolarów.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18