Transcend SDXC UHS-I U3 256GB

Autor: Maciej Luśtyk

9 Grudzień 2014
Artykuł na: minutę
Transcend wzbogacił ofertę szybkich karty pamięci SDXC UHS-i klasy 3 o nośnik pojemności 256GB. Karta przeznaczona jest głównie dla osób nagrywających materiały wideo.

Nowa karta Transcend SDXC UHS-I U3 256GB, umożliwia odczyt danych z maksymalną prędkością 95MB/s, natomiast prędkość zapisu to 60MB/s. Na karcie zmieścimy około 30,000 plików JPEG w wysokiej jakości, kilkanaście tysięcy plików RAW i 16 godzin materiału w jakości 4K (4096x2160 35Mb/s H.264 AVC). Razem z kartą otrzymamy oprogramowanie RecoverRx pozwalające na odzyskanie utraconych danych.

Nie znamy jeszcze ceny karty, jednak biorąc pod uwagę cenę modelu o pojemności 128GB, możemy spodziewać się, że będzie to około 300zł.

Więcej informacji o karcie znajdziemy na stronie producenta.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony HVL-F60RM2 i HVL-F46RM - nowe lampy reporterskie do bezlusterkowców Sony
Sony HVL-F60RM2 i HVL-F46RM - nowe lampy reporterskie do bezlusterkowców Sony
Wraz z modelem A7 IV Sony zaprezentowało nowe systemowe lampy błyskowe, które mają być idealną parą dla pełnoklatkowych aparatów Sony E. Otrzymujemy...
3
Takeway T2 Clampod - wszechstronny ministatyw  z funkcją zacisku
Takeway T2 Clampod - wszechstronny ministatyw z funkcją zacisku
Na rynek wchodzi Takeway T2 Clampod. To zmyślny ministatyw z silnym uchwytem, który pozwala na uzyskiwanie dynamicznej perspektywy podczas fotografowania i filmowania.
0
Apple MacBook Pro (2021) z chipem M1 Pro i M1 Max - najlepsze macbooki od lat
Apple MacBook Pro (2021) z chipem M1 Pro i M1 Max - najlepsze macbooki od lat
Nowe Macbooki Pro to najważniejsza aktualizacja serii od lat, która w świecie notebooków wyznaczać ma nowe standard wydajności. Jeśli więc jeszcze...
48
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)