Transcend wprowadza nową kartę z serii Industrial

Autor: Michał Chrzanowski

24 Listopad 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Znany producent nośników pamięci zaprezentował nową, odporną na ekstremalne warunki pogodowe kartę microSDXC z linii Industrial. Nośnik o pojemności 64GB może pracować w temperaturach od -40 do +85 stopni Celsjusza.

Profesjonalna seria Transcend Industrial powiększyła się o nowego przedstawiciela - nośnik o pojemności 64GB. Podobnie jak poprzednie modele, korzysta z chipów MLC oraz posiada wbudowany system ECC, który ma zapewnić automatyczną korekcję błędów występujących w trakcie transferu danych. Nowa karta oferuje także optymalną ochronę przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Jest odporna na wodę, wyładowania elektrostatyczne, promieniowanie rentgenowskie oraz na uderzenia. Ponadto - tak jak cała seria Industrial - została przystosowana do pracy zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach w przedziale od -40 do +85 stopni Celsjusza. Co więcej, jest zgodna ze standardem Class 10 oraz zapewnia transfer o maksymalnej prędkości 20MB/s przy odczycie.

Transcend microSDXC 64 GB znajdzie zastosowanie między innymi w najnowszych aparatach cyfrowych, nagrywarkach, telefonach komórkowych czy przenośnych nawigacjach samochodowych. Poza tym może być wykorzystywana w licznych urządzeniach przemysłowych takich jak ręczne czytniki kodów kreskowych, terminale POS, a także urządzenia do monitoringu wizyjnego czy przetwarzania informacji medycznych.

Obecnie seria Industrial składa się z kart o pojemności 8, 16, 32 i 64 GB. Wszystkie nośniki są objęte dwuletnią gwarancją. Producent nie podał informacji w jakiej cenie będzie dostępna zaprezentowana karta. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie www.transcend-info.com.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony PDT-FP1 - Portable Data Transmitter do szybkiego przesyłania zdjęć i filmów z aparatów i kamer Sony E
Sony PDT-FP1 - Portable Data Transmitter do szybkiego przesyłania zdjęć i filmów z aparatów i...
Sony wprowadza urządzenie, które może okazać się zbawieniem w pracy fotoreporterów, dziennikarzy wideo i fotografów sportowych. Nadajnik PDT-FP1 pozwoli łatwo selekcjonować i wysyłać...
5
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Vanguard zapowiedział „najbardziej stabilny w historii firmy” statyw dla filmowców - wyposażony w system szybkiego zwalniania aparatu, wygodną platformę poziomującą i udźwig do 25 kg. Premiera...
11
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Canon wprowadza nową, ulepszoną serię 3 wielkoformatowych drukarek ImagePROGRAF PRO. Nowe modele maja być wygodniejsze w obsłudze i oferować większą produktywność. Współpracują też z...
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)