Transcend wprowadza nową kartę z serii Industrial

Autor: Michał Chrzanowski

24 Listopad 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Znany producent nośników pamięci zaprezentował nową, odporną na ekstremalne warunki pogodowe kartę microSDXC z linii Industrial. Nośnik o pojemności 64GB może pracować w temperaturach od -40 do +85 stopni Celsjusza.

Profesjonalna seria Transcend Industrial powiększyła się o nowego przedstawiciela - nośnik o pojemności 64GB. Podobnie jak poprzednie modele, korzysta z chipów MLC oraz posiada wbudowany system ECC, który ma zapewnić automatyczną korekcję błędów występujących w trakcie transferu danych. Nowa karta oferuje także optymalną ochronę przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Jest odporna na wodę, wyładowania elektrostatyczne, promieniowanie rentgenowskie oraz na uderzenia. Ponadto - tak jak cała seria Industrial - została przystosowana do pracy zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach w przedziale od -40 do +85 stopni Celsjusza. Co więcej, jest zgodna ze standardem Class 10 oraz zapewnia transfer o maksymalnej prędkości 20MB/s przy odczycie.

Transcend microSDXC 64 GB znajdzie zastosowanie między innymi w najnowszych aparatach cyfrowych, nagrywarkach, telefonach komórkowych czy przenośnych nawigacjach samochodowych. Poza tym może być wykorzystywana w licznych urządzeniach przemysłowych takich jak ręczne czytniki kodów kreskowych, terminale POS, a także urządzenia do monitoringu wizyjnego czy przetwarzania informacji medycznych.

Obecnie seria Industrial składa się z kart o pojemności 8, 16, 32 i 64 GB. Wszystkie nośniki są objęte dwuletnią gwarancją. Producent nie podał informacji w jakiej cenie będzie dostępna zaprezentowana karta. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie www.transcend-info.com.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Nowe kable w ofercie TetherTools - łamane końcówki i bardziej stabilny sygnał
Nowe kable w ofercie TetherTools - łamane końcówki i bardziej stabilny sygnał
Na polski rynek trafiają nowe kable marki TetherTools. Ofertę po raz pierwszy wzbogacają modele z dwoma łamanymi końcówkami, a także 9-metrowy kabel USB-C z podwójnym wzmacniaczem...
5
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Next77, polski dystrybutor marki Quadralite, ogłasza wprowadzenie nowej lampy LED - Quadralite SVL-800S. To pierwsza lampa LED ze zintegrowanym snootem optycznym, która wzbogaca serię...
6
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Quadralite startuje z kolejną promocją na oświetlenie LED. Kompaktowe lampy z serii SVL przez cały najbliższy miesiąc kupicie z 20-procentowym rabatem.
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)