Transcend wprowadza nową kartę z serii Industrial

0
Michał Chrzanowski
24 Listopad 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Znany producent nośników pamięci zaprezentował nową, odporną na ekstremalne warunki pogodowe kartę microSDXC z linii Industrial. Nośnik o pojemności 64GB może pracować w temperaturach od -40 do +85 stopni Celsjusza.
Profesjonalna seria Transcend Industrial powiększyła się o nowego przedstawiciela - nośnik o pojemności 64GB. Podobnie jak poprzednie modele, korzysta z chipów MLC oraz posiada wbudowany system ECC, który ma zapewnić automatyczną korekcję błędów występujących w trakcie transferu danych. Nowa karta oferuje także optymalną ochronę przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Jest odporna na wodę, wyładowania elektrostatyczne, promieniowanie rentgenowskie oraz na uderzenia. Ponadto - tak jak cała seria Industrial - została przystosowana do pracy zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach w przedziale od -40 do +85 stopni Celsjusza. Co więcej, jest zgodna ze standardem Class 10 oraz zapewnia transfer o maksymalnej prędkości 20MB/s przy odczycie.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Transcend microSDXC 64 GB znajdzie zastosowanie między innymi w najnowszych aparatach cyfrowych, nagrywarkach, telefonach komórkowych czy przenośnych nawigacjach samochodowych. Poza tym może być wykorzystywana w licznych urządzeniach przemysłowych takich jak ręczne czytniki kodów kreskowych, terminale POS, a także urządzenia do monitoringu wizyjnego czy przetwarzania informacji medycznych.

Obecnie seria Industrial składa się z kart o pojemności 8, 16, 32 i 64 GB. Wszystkie nośniki są objęte dwuletnią gwarancją. Producent nie podał informacji w jakiej cenie będzie dostępna zaprezentowana karta. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie www.transcend-info.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Stało się. Kodak Ektachrome E100 dostępny także w średnim i dużym formacie
Stało się. Kodak Ektachrome E100 dostępny także w średnim i dużym formacie
O nowych formatach przywróconego do życia slajdu Kodaka słyszymy już od roku. Nareszcie trafiają na rynek.
42
0
Tetenal Magic-Box - jednorazowe zestawy chemii na początek, lub do pracy w terenie
Tetenal Magic-Box - jednorazowe zestawy chemii na początek, lub do pracy w terenie
Tetenal 1984, firma założona przez pracowników oryginalnego Tetenala, gdy tamten na początku roku stanął na krawędzi bankructwa zapowiada nowy produkt skierowany do początkujących. Jednorazowa...
14
0
Peak Design Everyday Line V2 - druga generacja uniwersalnych plecaków i toreb fotograficznych. Odświeżona konstrukcja i dwa nowe modele
Peak Design Everyday Line V2 - druga generacja uniwersalnych plecaków i toreb fotograficznych....
Akcesoria Peak Design to zdecydowanie jedne z najlepiej przemyślanych, a przy okazji najlepiej wyglądających toreb i plecaków fotograficznych. Teraz mają być jeszcze...
8
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)