Transcend wprowadza nową kartę z serii Industrial

Autor: Michał Chrzanowski

24 Listopad 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Znany producent nośników pamięci zaprezentował nową, odporną na ekstremalne warunki pogodowe kartę microSDXC z linii Industrial. Nośnik o pojemności 64GB może pracować w temperaturach od -40 do +85 stopni Celsjusza.

Profesjonalna seria Transcend Industrial powiększyła się o nowego przedstawiciela - nośnik o pojemności 64GB. Podobnie jak poprzednie modele, korzysta z chipów MLC oraz posiada wbudowany system ECC, który ma zapewnić automatyczną korekcję błędów występujących w trakcie transferu danych. Nowa karta oferuje także optymalną ochronę przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Jest odporna na wodę, wyładowania elektrostatyczne, promieniowanie rentgenowskie oraz na uderzenia. Ponadto - tak jak cała seria Industrial - została przystosowana do pracy zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach w przedziale od -40 do +85 stopni Celsjusza. Co więcej, jest zgodna ze standardem Class 10 oraz zapewnia transfer o maksymalnej prędkości 20MB/s przy odczycie.

Transcend microSDXC 64 GB znajdzie zastosowanie między innymi w najnowszych aparatach cyfrowych, nagrywarkach, telefonach komórkowych czy przenośnych nawigacjach samochodowych. Poza tym może być wykorzystywana w licznych urządzeniach przemysłowych takich jak ręczne czytniki kodów kreskowych, terminale POS, a także urządzenia do monitoringu wizyjnego czy przetwarzania informacji medycznych.

Obecnie seria Industrial składa się z kart o pojemności 8, 16, 32 i 64 GB. Wszystkie nośniki są objęte dwuletnią gwarancją. Producent nie podał informacji w jakiej cenie będzie dostępna zaprezentowana karta. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie www.transcend-info.com.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Manfrotto Element MII Video - monopod do filmowania w wersji na lekko
Manfrotto Element MII Video - monopod do filmowania w wersji na lekko
To najlżejsze rozwiązanie tego typu na rynku. Manfrotto wprowadza do oferty Element MII Video, ultralekki i kompaktowy monopod do filmowania.
6
Ilford Pop-up Darkroom - rozkładana przenośna ciemnia fotograficzna
Ilford Pop-up Darkroom - rozkładana przenośna ciemnia fotograficzna
Kiedyś amatorzy adaptowali na ciemnie łazienki lub piwnice. Teraz zrobią ją nawet w sypialni. Ilford Pop-up Darkroom to rozkładana ciemnia fotograficzna dla...
7
Profoto B10Xi B10X Plus - błysk 250 i 500 Ws w lekkim oraz kompaktowym wydaniu
Profoto B10Xi B10X Plus - błysk 250 i 500 Ws w lekkim oraz kompaktowym wydaniu
Dwie nowe lampy dla twórców foto i wideo prezentuje Profoto. B10Xi B10X Plus to lekkie głowice błyskowe z wydajnym światłem ciągłym, w naprawdę kompaktowej odsłonie.
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)