Transcend UHS-I - szybkie karty SDHC i SDXC

Autor: Patrycja Tuszyńska

25 Styczeń 2013
Artykuł na: minutę
Transcend rozszerzył swoją ofertę o nową serię kart pamięci microSDHC, SDHC i SDXC o specyfikacji Ultra-High Speed Class 1. Nośniki będą dostępne w dwóch wersjach: Premium, kierowanej do amatorów i posiadaczy urządzeń przenośnych, oraz Ultimate przeznaczonej dla profesjonalistów.

Transcend rozszerzył swoją ofertę o nową generację kart pamięci o specyfikacji Ultra-High Speed Class 1 (UHS-I, U1) w wersji Premium i Ultimate. Seria kart Premium, obejmująca nośniki microSDHC UHS-I i SDHC UHS-I, jest kierowana głównie do użytkowników smartfonów, tabletów i foto amatorów, umożliwiając zapis danych do 45 MB/s. Z kolei linia kart Ultimate, SDHC/SDXC UHS-I, została zaprojektowana dla profesjonalnych fotografów, reporterów oraz entuzjastów fotografii. W połączeniu z urządzeniami obsługującymi standard UHS-I karty zapewniają prędkość zapisu nawet do 90 MB/s, co czyni je idealnymi do nagrywania wideo w Full HD 1080p, 3D i 4K Ultra HD. Nośniki są dostępne w pojemnościach od 8GB do 64GB. W komplecie z każdą z kart Transcend użytkownik otrzyma możliwość darmowego pobrania oprogramowania RecoveRx, które pozwoli na przywrócenie utraconych lub przypadkowo skasowanych danych z nośnika.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Zhiyun Molus G300 - niewiarygodnie kompaktowy LED o mocy 300 W
Zhiyun Molus G300 - niewiarygodnie kompaktowy LED o mocy 300 W
Zhiyun robi to kolejny raz. Po modelach X100 i X60 przyszedł czas na światło większego kalibru (choć tylko w przenośni). Lampa Molus G300 oferuje diodę o mocy 300W, będąc jednocześnie...
5
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox M600R to pierwsza kolorowa lampa RGBW w profesjonalnej serii Knowled. Jej główne zalety to duża moc, bardzo szeroki zakres temperatur barwowych i wszechstronność pracy.
6
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
Podczas tegorocznych targów NAB Western Digital zaprezentowało szereg nowych produktów z oferty SanDisk. To między innymi nowe superszybkie karty SD Express, nośniki o rekordowej...
5
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)