Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Transcend UHS-I - szybkie karty SDHC i SDXC

0

Autor: Patrycja Tuszyńska

25 Styczeń 2013
Artykuł na: minutę
Transcend rozszerzył swoją ofertę o nową serię kart pamięci microSDHC, SDHC i SDXC o specyfikacji Ultra-High Speed Class 1. Nośniki będą dostępne w dwóch wersjach: Premium, kierowanej do amatorów i posiadaczy urządzeń przenośnych, oraz Ultimate przeznaczonej dla profesjonalistów.

Transcend rozszerzył swoją ofertę o nową generację kart pamięci o specyfikacji Ultra-High Speed Class 1 (UHS-I, U1) w wersji Premium i Ultimate. Seria kart Premium, obejmująca nośniki microSDHC UHS-I i SDHC UHS-I, jest kierowana głównie do użytkowników smartfonów, tabletów i foto amatorów, umożliwiając zapis danych do 45 MB/s. Z kolei linia kart Ultimate, SDHC/SDXC UHS-I, została zaprojektowana dla profesjonalnych fotografów, reporterów oraz entuzjastów fotografii. W połączeniu z urządzeniami obsługującymi standard UHS-I karty zapewniają prędkość zapisu nawet do 90 MB/s, co czyni je idealnymi do nagrywania wideo w Full HD 1080p, 3D i 4K Ultra HD. Nośniki są dostępne w pojemnościach od 8GB do 64GB. W komplecie z każdą z kart Transcend użytkownik otrzyma możliwość darmowego pobrania oprogramowania RecoveRx, które pozwoli na przywrócenie utraconych lub przypadkowo skasowanych danych z nośnika.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Nowa lampa Godox CL10 pozwolić ma zbudowanie użytecznego oświetlenia domowego stanowiska do streamingów i nagrywania vlogów niedużym kosztem.
2
0
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Film Pro 400H był jednym z najciekawszych materiałów, które pozostały w stale kurczącej się ofercie profesjonalnych kolorowych negatywów. Niestety 14 stycznia Fujifilm...
28
0
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Gimbale Moza to atrakcyjna i niedroga alternatywa dla modeli DJI, Zhiyun czy FeiyuTech. W rekordowo niskich cenach kupicie je jeszcze do końca stycznia.
34
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)