Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

We love instant - polaroidy w Warszawie

0

Autor: Michal Grzegorczyk

16 Grudzień 2011
Artykuł na: minutę
Adres warszawskiego studia Grandessa powinni zapamiętać wszyscy miłośnicy fotografii natychmiastowej. Powstała tam specjalna przestrzeń dla starych Polaroidów oraz nowych Fuji Instaxów. Można je tam kupić oraz o nich podyskutować. Równolegle ruszyła witryna WeLoveInstant.pl, na której będą się pojawiały wywiady z fotografami, którzy zajmują się fotografią natychmiastową.

Warszawskie studio Grandessa to fabryczna przestrzeń, w której powstało specjalne miejsce dla miłośników starych Polaroidów oraz nowych Fuji Instaxów. Można je tam kupić, a także o nich podyskutować. {ITL|Wszystko łączy wspólny mianownik - fotografia natychmiastowa. Od grudnia można tam oficjalnie kupić większość wkładów The Impossible Project, sprawne Polaroidy oraz aparaty i wkłady Fuji Instax. Dla bardziej zaawansowanych miłośników instantów mamy też wkłady typu 100 - rozrywalne - mówi Przemek Chudkiewicz ze studia Grandessa. Równolegle ruszyła strona WeLoveInstant.pl, na której będą się pojawiały wywiady z fotografami zajmującymi się fotografią natymiastową.

Grandessa
ul. Kasprzaka 29/31
Warszawa
Stara Fabryka VIS

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
Stan wyjątkowy w Japonii - opóźnienia i zmiana strategii wśród producentów foto w roku 2021
W związku z wprowadzeniem w Japonii obostrzeń związanych z pandemią, duża zmiana strategii i planów może czekać producentów sprzętu foto i wideo. Opóźnienia w dostawach również mogą wystąpić.
2
0
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Produkty SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland
Klatki, uchwyty i oparcia naramienne dla operatorów i fotografów marki SmallRig trafiły do oferty jednego z największych dystrybutorów sprzętu foto i wideo, firmy Focus Nordic Poland
0
0
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon pracuje nad szybką matrycą o dużej rozdzielczości w technologii warstwowej
Canon często wskazywany jest jako ten, który pod względem technologii sensorów ciągle pozostaje w tyle za konkurencją. Wygląda jednak na to, że producent nie próżnuje...
1
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)