Aukcja charytatywna dla Japonii

5 sierpnia 2011 w HotShoe Gallery w Londynie odbędzie się charytatywna aukcja fotografii, której celem jest pozyskanie funduszy na długi okres odbudowy zniszczonego przez tsunami północno-wschodniego regionu Japonii.

Architecture for Humanity London i HotShoe Gallery są organizatorami charytatywnej aukcji fotografii, z której dochód będzie przeznaczony na odbudowę zniszczonego przez tsunami północno-wschodniego regionu Japonii.

100 fotografii, które będą do kupienia podczas aukcji zostało wybranych spośród olbrzymiej ilości prac nadesłanych na otwarty konkurs. Wszystkie zdjęcia można oglądać w dniach 2-6 sierpnia 2011 w Londynie. Cena początkowa odbitki w formacie 30x40cm to 50 funtów. Zyski ze sprzedaży zostaną przekazane bezpośrednio do biura Architecture for Humanity w Sendai.

Miło nam poinformować, że wśród fotografów, których prace będziemy mogli kupić na aukcji znalazł się również Polak - Marcin Jary.

Szczegóły oraz pełną listę fotografów biorących udział w akcji znajdziecie na stronie: www.hotshoegallery.com.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0