Aukcja charytatywna dla Japonii

5 sierpnia 2011 w HotShoe Gallery w Londynie odbędzie się charytatywna aukcja fotografii, której celem jest pozyskanie funduszy na długi okres odbudowy zniszczonego przez tsunami północno-wschodniego regionu Japonii.

Architecture for Humanity London i HotShoe Gallery są organizatorami charytatywnej aukcji fotografii, z której dochód będzie przeznaczony na odbudowę zniszczonego przez tsunami północno-wschodniego regionu Japonii.

100 fotografii, które będą do kupienia podczas aukcji zostało wybranych spośród olbrzymiej ilości prac nadesłanych na otwarty konkurs. Wszystkie zdjęcia można oglądać w dniach 2-6 sierpnia 2011 w Londynie. Cena początkowa odbitki w formacie 30x40cm to 50 funtów. Zyski ze sprzedaży zostaną przekazane bezpośrednio do biura Architecture for Humanity w Sendai.

Miło nam poinformować, że wśród fotografów, których prace będziemy mogli kupić na aukcji znalazł się również Polak - Marcin Jary.

Szczegóły oraz pełną listę fotografów biorących udział w akcji znajdziecie na stronie: www.hotshoegallery.com.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1