Aukcja charytatywna dla Japonii

5 sierpnia 2011 w HotShoe Gallery w Londynie odbędzie się charytatywna aukcja fotografii, której celem jest pozyskanie funduszy na długi okres odbudowy zniszczonego przez tsunami północno-wschodniego regionu Japonii.

Architecture for Humanity London i HotShoe Gallery są organizatorami charytatywnej aukcji fotografii, z której dochód będzie przeznaczony na odbudowę zniszczonego przez tsunami północno-wschodniego regionu Japonii.

100 fotografii, które będą do kupienia podczas aukcji zostało wybranych spośród olbrzymiej ilości prac nadesłanych na otwarty konkurs. Wszystkie zdjęcia można oglądać w dniach 2-6 sierpnia 2011 w Londynie. Cena początkowa odbitki w formacie 30x40cm to 50 funtów. Zyski ze sprzedaży zostaną przekazane bezpośrednio do biura Architecture for Humanity w Sendai.

Miło nam poinformować, że wśród fotografów, których prace będziemy mogli kupić na aukcji znalazł się również Polak - Marcin Jary.

Szczegóły oraz pełną listę fotografów biorących udział w akcji znajdziecie na stronie: www.hotshoegallery.com.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0