Aukcja charytatywna dla Japonii

5 sierpnia 2011 w HotShoe Gallery w Londynie odbędzie się charytatywna aukcja fotografii, której celem jest pozyskanie funduszy na długi okres odbudowy zniszczonego przez tsunami północno-wschodniego regionu Japonii.

Architecture for Humanity London i HotShoe Gallery są organizatorami charytatywnej aukcji fotografii, z której dochód będzie przeznaczony na odbudowę zniszczonego przez tsunami północno-wschodniego regionu Japonii.

100 fotografii, które będą do kupienia podczas aukcji zostało wybranych spośród olbrzymiej ilości prac nadesłanych na otwarty konkurs. Wszystkie zdjęcia można oglądać w dniach 2-6 sierpnia 2011 w Londynie. Cena początkowa odbitki w formacie 30x40cm to 50 funtów. Zyski ze sprzedaży zostaną przekazane bezpośrednio do biura Architecture for Humanity w Sendai.

Miło nam poinformować, że wśród fotografów, których prace będziemy mogli kupić na aukcji znalazł się również Polak - Marcin Jary.

Szczegóły oraz pełną listę fotografów biorących udział w akcji znajdziecie na stronie: www.hotshoegallery.com.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0