Akcja "Zdjęcia dla Japonii"

"Photos for Japan" to akcja sprzedaży fotografii artystycznej zorganizowana przez fotografów z całego świata po to, aby pomóc ofiarom trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii.
Kiedy dotarły do nas szczegóły katastrofy w Japonii grupa fotografów amatorów i profesjonalistów z całego świata postanowiła zareagować na tą sytuację. Połączyli się pod sztandarem "Photos for Japan" i zorganizowali aukcję fotografii artystycznej, która ma pomóc Japończykom w likwidacji skutków trzęsienia ziemi i tsunami. Poszczególni fotografowie oferują limitowane edycje odbitek artystycznych w celu zgromadzenia środków na pomoc. Wszyscy artyści, którzy zaangażowali się w przedsięwzięcie zgodzili się przekazać wpływy ze sprzedaży na fundusz "Japan Earthquake And Tsunami Relief Fund". Projekt "Photos for Japan" jest koordynowany poprzez stronę www.photosforjapan.org. Zyski pochodzą z indywidualnych aukcji z portalu eBay.

"Photos for Japan" zaprasza wszystkich fotografów do przyłączenia się do akcji, poprzez zaoferowanie swoich odbitek na sprzedaż.

Więcej informacji na temat uczestnictwa w projekcie znajdziemy na stronie: www.photosforjapan.org.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0