Akcja "Zdjęcia dla Japonii"

"Photos for Japan" to akcja sprzedaży fotografii artystycznej zorganizowana przez fotografów z całego świata po to, aby pomóc ofiarom trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii.
Kiedy dotarły do nas szczegóły katastrofy w Japonii grupa fotografów amatorów i profesjonalistów z całego świata postanowiła zareagować na tą sytuację. Połączyli się pod sztandarem "Photos for Japan" i zorganizowali aukcję fotografii artystycznej, która ma pomóc Japończykom w likwidacji skutków trzęsienia ziemi i tsunami. Poszczególni fotografowie oferują limitowane edycje odbitek artystycznych w celu zgromadzenia środków na pomoc. Wszyscy artyści, którzy zaangażowali się w przedsięwzięcie zgodzili się przekazać wpływy ze sprzedaży na fundusz "Japan Earthquake And Tsunami Relief Fund". Projekt "Photos for Japan" jest koordynowany poprzez stronę www.photosforjapan.org. Zyski pochodzą z indywidualnych aukcji z portalu eBay.

"Photos for Japan" zaprasza wszystkich fotografów do przyłączenia się do akcji, poprzez zaoferowanie swoich odbitek na sprzedaż.

Więcej informacji na temat uczestnictwa w projekcie znajdziemy na stronie: www.photosforjapan.org.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2