Akcja "Zdjęcia dla Japonii"

"Photos for Japan" to akcja sprzedaży fotografii artystycznej zorganizowana przez fotografów z całego świata po to, aby pomóc ofiarom trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii.
Kiedy dotarły do nas szczegóły katastrofy w Japonii grupa fotografów amatorów i profesjonalistów z całego świata postanowiła zareagować na tą sytuację. Połączyli się pod sztandarem "Photos for Japan" i zorganizowali aukcję fotografii artystycznej, która ma pomóc Japończykom w likwidacji skutków trzęsienia ziemi i tsunami. Poszczególni fotografowie oferują limitowane edycje odbitek artystycznych w celu zgromadzenia środków na pomoc. Wszyscy artyści, którzy zaangażowali się w przedsięwzięcie zgodzili się przekazać wpływy ze sprzedaży na fundusz "Japan Earthquake And Tsunami Relief Fund". Projekt "Photos for Japan" jest koordynowany poprzez stronę www.photosforjapan.org. Zyski pochodzą z indywidualnych aukcji z portalu eBay.

"Photos for Japan" zaprasza wszystkich fotografów do przyłączenia się do akcji, poprzez zaoferowanie swoich odbitek na sprzedaż.

Więcej informacji na temat uczestnictwa w projekcie znajdziemy na stronie: www.photosforjapan.org.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
2
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1