Akcja "Zdjęcia dla Japonii"

"Photos for Japan" to akcja sprzedaży fotografii artystycznej zorganizowana przez fotografów z całego świata po to, aby pomóc ofiarom trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii.
Kiedy dotarły do nas szczegóły katastrofy w Japonii grupa fotografów amatorów i profesjonalistów z całego świata postanowiła zareagować na tą sytuację. Połączyli się pod sztandarem "Photos for Japan" i zorganizowali aukcję fotografii artystycznej, która ma pomóc Japończykom w likwidacji skutków trzęsienia ziemi i tsunami. Poszczególni fotografowie oferują limitowane edycje odbitek artystycznych w celu zgromadzenia środków na pomoc. Wszyscy artyści, którzy zaangażowali się w przedsięwzięcie zgodzili się przekazać wpływy ze sprzedaży na fundusz "Japan Earthquake And Tsunami Relief Fund". Projekt "Photos for Japan" jest koordynowany poprzez stronę www.photosforjapan.org. Zyski pochodzą z indywidualnych aukcji z portalu eBay.

"Photos for Japan" zaprasza wszystkich fotografów do przyłączenia się do akcji, poprzez zaoferowanie swoich odbitek na sprzedaż.

Więcej informacji na temat uczestnictwa w projekcie znajdziemy na stronie: www.photosforjapan.org.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - test obiektywu
22 Lut 2019
Dziś sprawdzamy czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to pozycja, na którą czekali fotografowie systemu Sony E. Na papierze zoom ma wszystko, by nawiązać walkę z konkurencją, jednak jak wypada w praktyce?
0
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1