Leica SL (Typ 601) jeszcze lepsza za sprawą nowego firmware’u

0

Autor: Maciej Luśtyk

15 Grudzień 2015
Artykuł na: 6-9 minut
Raptem kilka tygodni po oficjalnej premierze najnowszego, pełnoklatkowego bezlusterkowca producent wprowadza aktualizację, która usprawnia szereg kluczowych funkcji aparatu.

Firmware w wersji 1.2 przede wszystkim optymalizuje jakość obrazu uzyskiwaną na niskich czułościach w zakresie ISO 50-400. Poza tym, dzięki aktualizacji polepszyć ma się już i tak świetna jakość obrazu wyświetlanego przez elektroniczny wizjer o rozdzielczości 4,41 Mp. Otrzymujemy także funkcję powiększenia obszaru ostrzenia, w przypadku korzystania z manualnych szkieł. Usprawniono też proces łączenia się z innymi urządzeniami za pomocą funkcji bezprzewodowych.

Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

Uaktualnienie naprawia też błąd występujący podczas rejestracji materiału filmowego w ramach funkcji L-Log, gdzie zapisywane były wyłącznie jasne tony, co uniemożliwiało pracę w postprodukcji.

Najnowszy firmware dostępny jest do pobrania pod adresem leica-camera.com. Aktualizacji można dokonać także w firmowych salonach Leica

Dodaj ocenę i odbierz darmowy numer DCP
Digital Camera Polska

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
DJI Pocket 2 - kieszonkowy trzyosiowy gimbal jeszcze wydajniejszy
DJI Pocket 2 - kieszonkowy trzyosiowy gimbal jeszcze wydajniejszy
Większa matryca, szerszy obiektyw i sporo innych udoskonaleń. DJI zaprezentowało drugą generację kieszonkowego gimbala z wbudowaną kamerą.
4
0
Fujifilm X-S10 - wszystko, co najlepsze w kompaktowym, prostym body
Fujifilm X-S10 - wszystko, co najlepsze w kompaktowym, prostym body
Fujifilm postanowiło zrobić aparat dla mas. Na pokładzie znajdziemy najlepszą matrycę, najszybszy system AF, stabilizację, wydajną baterię i rozbudowany tryb filmowy,...
48
20
Canon Powershot Zoom - koncepcyjny aparat dla fana sportu, przyrody i… podglądacza
Canon Powershot Zoom - koncepcyjny aparat dla fana sportu, przyrody i… podglądacza
Po dwóch latach od prezentacji prototypów, na rynek trafia w końcu oryginalny aparat Canona, pełniący rolę cyfrowej lunety. Pod względem jakości zapewne nie zaoferuje...
16
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)