Leica SL (Typ 601) jeszcze lepsza za sprawą nowego firmware’u

0
Maciej Luśtyk
15 Grudzień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Raptem kilka tygodni po oficjalnej premierze najnowszego, pełnoklatkowego bezlusterkowca producent wprowadza aktualizację, która usprawnia szereg kluczowych funkcji aparatu.
Firmware w wersji 1.2 przede wszystkim optymalizuje jakość obrazu uzyskiwaną na niskich czułościach w zakresie ISO 50-400. Poza tym, dzięki aktualizacji polepszyć ma się już i tak świetna jakość obrazu wyświetlanego przez elektroniczny wizjer o rozdzielczości 4,41 Mp. Otrzymujemy także funkcję powiększenia obszaru ostrzenia, w przypadku korzystania z manualnych szkieł. Usprawniono też proces łączenia się z innymi urządzeniami za pomocą funkcji bezprzewodowych.
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

Uaktualnienie naprawia też błąd występujący podczas rejestracji materiału filmowego w ramach funkcji L-Log, gdzie zapisywane były wyłącznie jasne tony, co uniemożliwiało pracę w postprodukcji.

Najnowszy firmware dostępny jest do pobrania pod adresem leica-camera.com. Aktualizacji można dokonać także w firmowych salonach Leica.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Kandao QooCam - tak dobrej kamery sferycznej w tym segmencie jeszcze nie było
Kandao QooCam - tak dobrej kamery sferycznej w tym segmencie jeszcze nie było
Jeśli już wykładaliście pieniądze na kamerkę sferyczną GoPro Max, wstrzymajcie się jeszcze chwilę. Kandao QooCam wydaje się zjadać ją na śniadanie.
8
0
Panasonic aktualizuje oprogramowanie kilku aparatów. Najbardziej ucieszą się właściciele modelu G9
Panasonic aktualizuje oprogramowanie kilku aparatów. Najbardziej ucieszą się właściciele modelu G9
Nadchodzące nowe wersje firmware’u dla modeli S1, S1R, GH5, GH5S i G9 obejmują poprawki błędów i rozszerzenia zgodności, a także dodanie pożądanych, zaawansowanych funkcji, których brakowało w...
6
1
Leica SL2 - udoskonalony symbol stylu dla profesjonalistów
Leica SL2 - udoskonalony symbol stylu dla profesjonalistów
Po czterech latach od debiutu modelu SL (typ 601), do walki w segmencie pełnoklatkowych bezlusterkowców i rozwijającym się systemie L-mount staje jego następca, który został przeprojektowany w...
22
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)