Nikon zapowiada aktualizację firmware’u aparatów D4S, D810 i D750

0
Maciej Luśtyk
13 Kwiecień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Producent poinformował, że pracuje nad nowym firmwarem do modeli D4S, D810 i D750, który rozbudować ma funkcje filmowe aparatów. Aktualizacja ma być dostępna latem tego roku.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Aktualizacja oprogramowania do aparatów Nikon D4S, D810, D750 ma między innymi wprowadzić wsparcie dla odczytywania timecode’u i komend nagrywania przez zewnętrzne rekordery typu Atomos Shogun czy Ninja 2, co ułatwić ma późniejszą edycję materiału. Usprawnienia mają też objąć kwestie nagrywania i zapisu nieskompresowanego materiału wideo. Niestety nie znamy jeszcze szczegółów planowanych ulepszeń.

Nowe oprogramowanie ma zostać udostępnione latem tego roku.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Canon Ivy Rec - nowy pomysł na odporny aparat
Canon Ivy Rec - nowy pomysł na odporny aparat
Outdoorowy aparat i kamerka Ivy Rec to propozycja dla użytkowników, którym zależy przede wszystkim na uwiecznianiu codziennych chwil, bez obawy o uszkodzenie...
18
3
Nikon Z50 - niezła cena i dobra specyfikacja w korpusie dla amatora
Nikon Z50 - niezła cena i dobra specyfikacja w korpusie dla amatora
Po tygodniach plotek wreszcie światło dzienne ujrzał Nikon Z50, czyli pierwszy kierowany do amatorów aparat w bezlusterkowym systemie Z. Otrzymujemy 21-megapikselową...
8
1
Sigma fp - znamy cenę najmniejszej pełnej klatki na rynku
Sigma fp - znamy cenę najmniejszej pełnej klatki na rynku
Nowy korpus Sigmy to z pewnością nie pozycja dla wszystkich, ale wielu zachwyci. Wiemy już ile za aparat zapłacimy na polskim rynku.
17
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)