Aparaty Canon PowerShot G1 X Mark II i PowerShot S200 z akcesoriami w prezencie

Aparaty Canon PowerShot G1 X Mark II i PowerShot S200 z akcesoriami w prezencie
Firma Canon przygotowała specjalną ofertę na najnowsze aparaty kompaktowe: model PowerShot G1 X Mark II oraz PowerShot S200. Klienci, którzy do 30 czerwca br. kupią i zarejestrują wybrany model otrzymają pakiet akcesoriów.


Firma Canon przygotowała specjalną ofertę na najnowsze aparaty kompaktowe: model PowerShot G1 X Mark II oraz PowerShot S200. Klienci, którzy do 30 czerwca br. kupią i zarejestrują wybrany model otrzymają pakiet akcesoriów.
Dla modelu Canon PowerShot G1X Mark II przygotowano oryginalne etui i Kartę SanDisk Ultra SDHC o pojemności 32GB.
Przy zakupie Canona PowerShot S200 w zestawie otrzymamy oryginalne etui i Kartę SanDisk Ultra SDHC o pojemności 16GB.

Aby wziąć udział w promocji należy: przesyłając skany dowodu zakupu, kodu kreskowego i numeru seryjnego zakupionego produktu.]

PowerShot G1 X Mark II to flagowy aparat kompaktowy Canon, który jest następcą popularnego modelu PowerShot G1X. Połączenie rozbudowanej funkcjonalności z kompaktowymi rozmiarami sprawia, że nowy produkt jest doskonałym uzupełnieniem sprzętu profesjonalnego fotografa. Dzięki dużej matrycy i obiektywowi zmiennoogniskowemu f/2 PowerShot G1 X Mark II zapewnia wydajność i wszechstronność typowe dla lustrzanek cyfrowych, ale w kompaktowej obudowie. Matryca o wielkości 1,5 cala i procesor DIGIC 6 oferują doskonałą wydajność przy maksymalnej czułości ISO wynoszącej 12800. Model ten otrzymał także nowy wygląd, w tym konstrukcję ze stali nierdzewnej i aluminiową obudowę oraz duży ergonomiczny grip, który zapewnia sposób trzymania, do jakiego przywykli profesjonalni fotografowie.

PowerShot S200 został wyposażony w szereg funkcji kreatywnych i łatwy dostęp do ustawień ręcznych z myślą o użytkownikach, którzy stawiają kolejne kroki w świecie fotografii i chcą rozwijać swoje umiejętności. Wszystko to w nowoczesnej, kieszonkowej obudowie charakterystycznej dla linii S. Aparat wykorzystuje HS System firmy Canon: wyjątkowe połączenie bardzo czułej matrycy i zaawansowanego procesora DIGIC 5, umożliwiając tworzenie obrazów o wysokiej jakości w dowolnym świetle. Jasny obiektyw f/2 i maksymalna czułość ISO 6400 pozwalają robić zdjęcia nawet przy pogarszającym się oświetleniu, oddając atmosferę otoczenia bez potrzeby używania lampy błyskowej czy statywu.

Promocyjne produkty dostępne są w wybranych punktach sprzedaży: Aster/Fotostrada, BEIKS, Cyfrowe.pl, Euro RTV AGD, Fotoaparaciki, Fotoforma, Foto-Plus, Optima, Media Markt, Proclub, PW Digital, Saturn.
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12